Jump to content

Moto Zajednica

Nezgoda Z 750

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Slična situacija kao što sam ja imao. Po oštećenjima se vidi da brzina nije bila veća od 50 na sat pri udarcu. Da li je on kočio pre toga se nigde ne vidi. Jer ja nisam lepo stigao da prikočim pri toj brzini i šteta je bila slična, možda čak kod mene manja.

 

Nadam se da će svi biti ok i da će izvući pouku iz toga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

nadam se da ce se to dete brzo oporaviti! inace tako je to kod nas, koga god da je iselio kop odma je kupio neki besan motor i besne kroz grad da ih vide... cast izuzetcima!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

Sad dal ce on da izvuce pouku i dal ce da nastavi da vozi motore, mislim da je manje bitno. Najvaznije je da se devojcica koju je vozio izvuce bez trajnih posledica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

Povređenima brz oporavak, a novinarima prst. Zakucali se u auto, a ne napišu auto presekao putanju motociklisti. Muka mi je više od toga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

jak je to motocikl za usijanu glavu od 20 godina.......nadam se da ce biti dobro i nastaviti da vozi motore

 

 

Dečko nije vozio brzo što možeš videti po slici. Budala ga je isekla, čemu to usijana glava?

 

A novinari sastavljaju tekstove tako da uvek motociklista ispadne retard a vozač automobila uzoran građanin koji preko pune linije pravi polukružno.

 

gg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mangulica, 321 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: SUZUKI BANDIT 400

Jbg, sranje je što su naši noviniri u stvari i sudski veštaci koji imaju ugrađen radar i duvaljku pa na licu mesta mogu napraviti pouzdanu reportažu pre nego li da stigne policija....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

Ma sve bi ja te novinare.... pogotovo onu crnku sto vodi jutarnji program na rts-u ;D ;D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Kikinda, sada Dornbirn
  • Motocikl: Honda Shadow 750, SYM Fiddle II 50(u kvaru), BMW R1200RT

nadam se da ce se to dete brzo oporaviti! inace tako je to kod nas, koga god da je iselio kop odma je kupio neki besan motor i besne kroz grad da ih vide... cast izuzetcima!!!

 

 

Pet puta sam pročitao i nikako da razumem izraz (boldovano) :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

Povrsinski kop rudnika se siri pa isplacuju ljudima lepe svote novca za kuce, njive.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

da..bili prisutni videli,,,

zanimljivo je da odmah ocrne motor a ne vozaca auta,,po defaultu smo uvek mi motoristi krivi.......

a nije uvek tako...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

ja znam da mnogi bajkeri brani kolege na dva tocka, ali isto tako znam kako mnogi "bajkeri" voze... kad on na motoru ide 150-200, ovaj sa kolima NE MOZE da vidi motoristu u retrovizoru nikako kao ni da motorista registruje migavac na kolima! "vidi se da nije jak udarac" ali se ne vidi trag kocenja, a ne mora ni da znaci da je kocenje ostavilo bilo kakav trag! budite bar malo objektivni!

 

@isidor, druze, RB Kolubara obrce mnogo novca! sve koje kop seli, placa duplo nekada i troduplo vecu cenu od one koja realno jeste! a ljudi koje su selili ili tek treba da sele su sve besniji i besniji, ja sam bas danas bio u vreocima radio i nikad se gore nisam osecao u zivotu! Imaju nesto vise novca od drugih i misle da su pametni i da sve znaju... ponovo kazem, CAST IZUZETCIMA!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 493 postova
  • Lokacija: NL / Bgd
  • Motocikl: Honda Vision

Povređenima brz oporavak, a novinarima prst. Zakucali se u auto, a ne napišu auto presekao putanju motociklisti. Muka mi je više od toga.

Ne samo to, nego sam izraz "zakucali" koji se provlaci konstantno u kuriru a i sire, posledica zargona a totalno neprimereno koristen. To samo govori nivou obrazovanja i novinara i urednika pomenute medijske kuce. Nisam inace osetljiv na ovakve stvari ali cini mi se da su stvari po tom pitanju daleko odstupaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

ja znam da mnogi bajkeri brani kolege na dva tocka, ali isto tako znam kako mnogi "bajkeri" voze... kad on na motoru ide 150-200, ovaj sa kolima NE MOZE da vidi motoristu u retrovizoru nikako kao ni da motorista registruje migavac na kolima! "vidi se da nije jak udarac" ali se ne vidi trag kocenja, a ne mora ni da znaci da je kocenje ostavilo bilo kakav trag! budite bar malo objektivni!

 

Naravno, ima i toga :(

Prvi mogu biti svedok kako pravimo greške. Počevši od sebe koji nisam mogao da procenim šta će vozač automobila da uradi (a to je mnogo bitnije od brzine ili šta već jer ne treba misliti da je ta osoba razumna već prevideti i preduhitriti najgori scenario koji može da se desi), takođe sam video kako u suprotnom smeru kroz tunel na terazijama se voze motori, kako bez svetala po danu voze, bez kaciga, pretiču na punoj u krivini autobus i ako se ne vidi ništa iza krivine, itd...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

i ja sam druze bio isklizo vise mojom krivicom nego krivicom traktora koji se nepropisno zaustavio na sred puta i blokirao saobracaj... al retko ko hoce da prizna svoju krivicu... al i dalje ima ljudi koji smatraju da je ono sto sam rekao u predhodna dva posta "bez veze"...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Nadam se da to neće priznati i shvatiti tek nakon što prođu isto...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja