Jump to content

Moto Zajednica

Dodaci za skutere

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

pa naravno da je stavio novi, jer nas sa ovim umalo nije poubijao i podavio sa staklenom vunom!eto zasto ne treba stavljati homade....1nanana.gif1nanana.gif1nanana.gif

 

ne bih se slozio sa tobom uopste.....kao prvo ako nisam lepo uradio pripremu prvi put ne znaci da necu uspeti iz drugog puta....kao sto jessam......onda.....ti sigurno nisi mogao da osetis staklenu vunu zato sto je na putu vec izduvao....jedini covek koji je to mogao da oseti bio je Sipi....cobe je vozio ispred mene tako da on nije osetio.....ti si mogao samo da cujes kako se dere.....tako da sus 3motka.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

ne bih se slozio sa tobom uopste.....kao prvo ako nisam lepo uradio pripremu prvi put ne znaci da necu uspeti iz drugog puta....kao sto jessam......onda.....ti sigurno nisi mogao da osetis staklenu vunu zato sto je na putu vec izduvao....jedini covek koji je to mogao da oseti bio je Sipi....cobe je vozio ispred mene tako da on nije osetio.....ti si mogao samo da cujes kako se dere.....tako da sus 3motka.gif

 

mene bas briga za tvoj auspuh,meni ne smeta ni u kom slucaju tako da samo ti probaj i pravi kako tebi odgovara .....:care:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro
1330517801[/url]' post='1252421']
1330459667[/url]' post='1252022']

ne bih se slozio sa tobom uopste.....kao prvo ako nisam lepo uradio pripremu prvi put ne znaci da necu uspeti iz drugog puta....kao sto jessam......onda.....ti sigurno nisi mogao da osetis staklenu vunu zato sto je na putu vec izduvao....jedini covek koji je to mogao da oseti bio je Sipi....cobe je vozio ispred mene tako da on nije osetio.....ti si mogao samo da cujes kako se dere.....tako da sus 3motka.gif

 

mene bas briga za tvoj auspuh,meni ne smeta ni u kom slucaju tako da samo ti probaj i pravi kako tebi odgovara .....:care:

 

0takoje.gif1jee1.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Gde kupiti zastitnu navlaku za sediste ako to uopste postoji? Ako padne kisa da se ne pokvasi sediste ili da se sacuva od prljanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducati Power, 813 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure S :)

Gde kupiti zastitnu navlaku za sediste ako to uopste postoji? Ako padne kisa da se ne pokvasi sediste ili da se sacuva od prljanja.

 

Mislim da ti se to ne isplati jer ce ti brzo neko ukrasti.

 

 

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

Gde kupiti zastitnu navlaku za sediste ako to uopste postoji? Ako padne kisa da se ne pokvasi sediste ili da se sacuva od prljanja.

 

Mislim da ti se to ne isplati jer ce ti brzo neko ukrasti.

 

 

:zdravo:

 

dabome ph34r.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Hvala na upozorenju, ali taj rizik cu da prihvatim. Mislio sam da toga ima negde kod nas za slicne novce. Da li je neko video ili zna gde bih to mogao kupiti u Srbiji?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4333 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Hvala na upozorenju, ali taj rizik cu da prihvatim. Mislio sam da toga ima negde kod nas za slicne novce. Da li je neko video ili zna gde bih to mogao kupiti u Srbiji?

 

Da vozis Beverly to ti ne bi trebalo jer on ima fabricku navlaku unutar sedista koja se po potrebi vadi i zakacena je za isto. 1nanana.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Znaci samo da nadjem Beverly kome je postavljena ta zastita na sediste i prisvojim je? :)

Treba mi zbog dosadnih macaka koje vole da se penju po sedistu, a onda i da ostre nokte po istom... Mozda ovako bar malo zastitim sediste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

Znaci samo da nadjem Beverly kome je postavljena ta zastita na sediste i prisvojim je? :)

Treba mi zbog dosadnih macaka koje vole da se penju po sedistu, a onda i da ostre nokte po istom... Mozda ovako bar malo zastitim sediste.

 

napravi bre sam...nadjes neki materijal sto ne propusta vodu....iseces u obliku sedista malo vece sasijes lastih okolo i ola....za male pare imas original stvar 0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Pokusao sam da izbegnem taj princip - uradi sam, ali vidim da ce se na kraju tako zavrsiti. Bas sam se ponadao da cu jednostavno zavrsiti tu pricu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro
1330991549[/url]' post='1255805']

Pokusao sam da izbegnem taj princip - uradi sam, ali vidim da ce se na kraju tako zavrsiti. Bas sam se ponadao da cu jednostavno zavrsiti tu pricu.

 

Imas u louis.de covek ti ostavio link......ako neces uradi sam varijantu....nadjes nekog ko kupuje i donosi i resis problem....1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducati Power, 813 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure S :)

Imas brdo ljudi koji narucuju iz Louisa, takodje sa ebay-a.

 

 

Ovo sam slucajno nasao, pa ovo je ubica koliko je smesno: :lol::lol:

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 112 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MBK Skyliner 250

:lol: :lol: :lol:

ovaj kineski izum možda i radi stvar al ne da ga ne bi obuko i tako seo na skut... pocepo sam se od smeha, najjača fora kad riba obavlja nuždu (ako sam dobro skontao) :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Koliko je ovo ludo, ne verujem pa ovo je multifunkcionalno, za sve namene samo je potrebna masta :lol: :lol: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 154 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Ovo kinesko cudo je genijalno! Kad krene da pljusti navukao bih i dzinovski kondom na sebe samo da nisam mokar...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja