Jump to content

Moto Zajednica

Moravski Konaci - Etno Selo - Velika Plana

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

I bili mi u Subotu, divan dan, lepo se odvezli do tamo, kad tamo...

Utisak moj licni je da je ovo samo etno selo u pokusaju sa dve-tri bare u kojima plivaju jadne isfrustrirane patke (ko da su ih puskom naterali da dodju :D ) i restoran u pokusaju etno stila. Od klope nemaju nista, sem rostilja koji je bolji bilo gde po BGD u na ulici, cak i od pica nista domace, odnosno, domacinsko, ... da bas ne budem mnogo negativan. Cene, hm, preskupo. Usluga, ocajna. Sve u svemu nista niste propustili.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

I bili mi u Subotu, divan dan, lepo se odvezli do tamo, kad tamo...

Utisak moj licni je da je ovo samo etno selo u pokusaju sa dve-tri bare u kojima plivaju jadne isfrustrirane patke (ko da su ih puskom naterali da dodju :D ) i restoran u pokusaju etno stila. Od klope nemaju nista, sem rostilja koji je bolji bilo gde po BGD u na ulici, cak i od pica nista domace, odnosno, domacinsko, ... da bas ne budem mnogo negativan. Cene, hm, preskupo. Usluga, ocajna. Sve u svemu nista niste propustili.

 

Potvrdjujem sve sto je Daki napisao.

Od etno klope nisu imali nista, i to ne nesto sto smo mi izmisljali, vec ono sto je pisalo u meniju. Kad sam pitao konobara "Pa dobro sta imas od etno klope? Rekao je : "Rostilj. I sac".

I tu sam napravio gresku i narucio sac.

Sac koji sam dobio bio je podgrijan, star nekoliko dana (vidjelo se da se je krompir sasusio i smezurao). I pored toga sto nisam jeo nista citav dan, spremajuci se za taj gurmanski uzitak, pojeo sam samo toliko da mogu da se vratim, a veci dio sam ostavio. Selo izgleda pristojno i kao ideja mi se svidja, a glavna zamjerka mi je sto su pustili patke da se svuda setaju tako da su svi mostovi pokriveni pacijim go vnima tako da u setnji moras sve vrijeme da pazis kuda hodas da ne ugazis nesto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mistik, 297 postova
  • Lokacija: Beograd-Konjarnik
  • Motocikl: Honda CBF1000A 2007

Sto se tice klope, ja uzeo siguricu Karadjokinu sniclu pa nije

bilo mnogo sanse za gresku. Racunam, svaki kuvar prvo to nauci da sprema :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Ili ko Losmi, tri razlicita jela, pa jedno mora da valja, jaja tek da se nadju :)

Jel to mene neko spominje? Hehe,al sam gladan...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Ili ko Losmi, tri razlicita jela, pa jedno mora da valja, jaja tek da se nadju :)

Jel to mene neko spominje? Hehe,al sam gladan...

 

OK, idemo u Nedelju na neko jagnjence na Zlatibor tj Mackat.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha FZ6S

Budim ovu temu iz mrtvih, ali cilj je da podsetim na ovu prelepu destinaciju. Bio sam sa suprugom pre nekih 10-ak dana i mogu reci da je PRE-LE-PO! Cisto, uredjeno, odrzavaju ga "na nivou". Kao sto je vec opisano, ima i kafana koja ima povoljne cene. Cetiri Frikom kugle sladoleda, dve turske kafe, jedna koka kola u limenci - 520 dinara. Postoji mogucnost i prenocista, a cene su: samo nocenje 1400 dinara, nocenje sa doruckom 1700, nocenje sa doruckom i vecerom 2400 i pun pansion je 3000 - po osobi!

 

Etno selo ima i vestacko jezero, otvorene bazene, deo sa ljuljaskama za decu... Preporuka od mene!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1179 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Naleteh na ovu temu..izgleda odlicno. Kad su cene u pitanju,u vreme oskudice...ja ove sezone koristio seoski turizam. Nocenje,kafa,rakija kolko hoces,tri obroka=1300 dinara do 1500 dinara

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja