Jump to content

Moto Zajednica

CB1000F Big One

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 171 postova

jako jednostavan motor lak za upravljenje potrosnja izmedzu 5,5 7lit /100km 

nikakva zastita od vjetra i kod kupovine istog obratiti paznju na lanac bregaste spaner i zadnje amortizere

onaj ko voli masivnost i lagano krstarenje idealan motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Big one, jedno vreme moja tiha patnja. Mnogo mocan motor, nema sta. Vozio sam jednog, ali samo nekih 100ak metara koliko mi je trebalo da provalim da je kriv ko banana. Bio sam spreman da je kupim, imao pare, pogledao nekoliko komada... i svaka je bila losa, mnogo losa. Imala je jedna u Vrbasu cini mi se, po pricama ljudi koji su isli da je pogledaju na moju molbu motor je bio nov novcit i prodat je cini mi se za 2400e, meni ispred nosa. Imala je u to vreme jedna u oglasima, cini mi se bila je oko 3400e, mislim da je vozio neki od Arhangela, i ona je bila dobra, ali za moje mogucnosti preskupa.

 

Umesto Big one ja sam kupio puno mladjeg Horneta i nisam se pokajao, cesto razmisljam kako bih se zeznuo sa Big one. Ja sam klinja, nije to motor za mene. :rolleyes: Ono sto me je vuklo ka njoj, je upravo ta moc koja kipi iz nje, ogroman i mnogo zajeban motor. Po mojoj meri, sve je na svom mestu. Sam zvuk agregata zastrasujuc. Nisam okusio kako ide jer sam probao po jako losem vremenu.

 

Sto se tice pouzdanosti ne mogu nista reci iz prve ruke, ali dvojica vlasnika koji su je vozili duze vreme su mi se kleli u nju. Ako ti ne smeta sto je malo stariji motor, sto ima one kamionske migavce i gomilu slicnih detalja koji su po malo ruznjikavi, sto se klinke nece okretati za njim i ako nadjes valjan primerak - kupuj neces pogresiti.

 

17245_299179586064_689266064_3886950_6375587_n.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja