Jump to content

Moto Zajednica

kaciga glavu cuva ali i .....

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 226 postova
  • Lokacija: Backi Petrovac, Vojvodina
  • Motocikl: Tomos Automatic A35-S / Kawasaki ZZR600

skocim, cimnem ko manijak, dignem kravu..al i kicma uradi kvrc..

Znao sam da se tako ne dize gvozdjurija od preko 250 kg..ali jbga..skocih nekako i gass..

blam zivi >:(

 

Mene kaciga nije spasla u ovakvoj situaciji...

 

Taman shto sam kupio motor odlucio sam da ga provozam do susednog sela. Nov put pravac od nekih 3 -4  km i ja razvucem 160, to mi je bio treci dan kako sam imao motor i ja stavio telefon u gornji deo trenerke koji sam zakopcao rajfeslusom i kad sam legao na motor rajfeslus se otkopcao i meni telefon ispao. Dodjem kuci parkiram motor ispred kuce ulazim u sobu skidam kacigu pipam se po dzepovima i leptirici u stomaku  :) - nema mi telefona, sav besan izlecem napolje i zaboravljam kacigu unutra, skidam motor sa nozice palim ga i skontam da nemam kacigu i gasim ga ga i pochinjem da ga naginjem u stranu poshto sam zaboravio da sam podigao nozicu i kad je bio otisho toliko daleko da nisam mogao da ga zadrzim jednostavno sam ga spustio. Podigao sam ga brzinom svetlosti iako ima 220 kg... Komsinica gleda i smeje se... sreca pa nije bilo drugih ljudi na ulici...

 

E da telefon nisam nashao i kad sam ga zvao sa drugog broja zvonio je ali je neko odbijao poziv... U pitanju je bio HTC Tatto sa 8GB karticom - imao sam ga mesec dana... Samo se nadam da se pri toj brzini barem oshtetio ekran da taj shto ga je nashao mora da ima neku investiciju za njega, poshto je zvonio shto znachi da se nije skros dolupao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja