Jump to content

Moto Zajednica

Kako je najzli zajašio kontinent...

Recommended Posts

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir
Èestiskam! Nego kud se dede onaj VFR iz potpisa... :evil: ???

Pa to nikada nije bio Najzlijev motor vec Glistin :mrgreen:

 

Ni jedan motor nije bio moj a da ne bude Glistin' date=' kao što ni jedan motor nije Glistin a da ne bude moj. Od prvog motora dajemo ko koliko ima, i kupujemo... VFR je kod Gliste, što ne znaèi da se ja ponekada neæu proVeeFeRisati. Mislim da æe biti teže saèuvati Afriku od Gliste.

 

Vratio sam se sa vožnje. Nataša i ja, 75 kilometara iskljuèivo gradske vožnje. Zadovoljan sam kako se motor ponaša, zadovoljan sam kako trpi teret i mislim da je njegovih 50 konja sjajna snaga za ono za šta je predviðen. Mislim da mi je potrebna korekcija vizira ili dodatni vizirèiæ jer imam utisak da bi mi to rešilo problem sa vazduhom. Nemam skalu za gorivo, i to bi mogao nekako da sredim. Umoran sam kao pašèe, celu noæ sam loše spavao maštajuæi o tome kako æu da je vozim... I vozih je...

 

Hvala svima na èestitkama, stvarno mi znaèi kada vidim da je nekome drago što sam sreæan, onda i svako od vas utièe malo na tu sreæu i dobije... šta, šta?... piiivo. Èim se vidimo.

 

najzli[/quote']

 

Ima vise od 50 konja. A lampice za gorivo bi trebalo da imas, mozda je neko poodkacinjao, ili sta vec drugo, javi se da sredimo to...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Oh Najzli, sad ce cekam u voznji (tj. u pauzi na putu), kada ja dobijem CDI, pa krenemo u sumu, a iz zamrzivaca izvadim koje parce domace slanine pa ga u kofer metem, pa kad opletemo red slanine, red kulena........

 

 

Svaka cast, ocekujem te da se provozas sledeceg vikenda do SM, da vidimo zveeer.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

najzli, razocarao si me kao druga i kao komunistu prvoga reda. 1, kazes 1 kontinent?? pf, pa bar bi ti trebao bit optimista i krenut u osvajanja kakva tebi i onoj 2 ludaka od daneta i kome prilici?!

ajde sad fino ispravi se i izgovori fino rijeci:

DAJEM CASNU RIJEC DA CU VOZITI I VAN GRANICA OVOG JADNOG JEDNOG KONTINENTA.

srecna ti trgovina, srecna ti nova/stara ljubav i sve ti cvjetalo bas kao sto ti osmijeh sam pokazuje :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja