Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki ipak GT550B

Recommended Posts

  • Drug član, 1655 postova
  • Lokacija: Paracin

Ajd da malo ozivimo temu, oglas je aktuelan i bice do resavanja finansijske situacije, e ako je resim skorije onda ovaj motor necu prodati ni za 2000...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1655 postova
  • Lokacija: Paracin

Od prodaje i zamene automobila sam odustao ali na zalost motor ipak moram da prodam zato sto na prolece krecem u resavanje stambenog pitanja i ceo motor ce se pretvoriti u propratnu dokumentaciju, takse i dozvole, na zalost...

 

Poslednja cena je 650 evra pa ako ima zaiteresovanih neka pitaju, mogu da vide motor, probaju (u skladu sa ovim vremenom) itd, i za prevoz plate samo potrosen plin...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Ova lepa sprava jos uvek trazi novog vlasnika????

Ostavi ti to sebi prijatelju,vidis da se nesrecne 90e vracaju na velika vrata,NEDAJ BOZE,al,svaki dan govori u prilog tome,na zalost. <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1655 postova
  • Lokacija: Paracin

Ma da nisam u problemu resavanja stambenog pitanja ne bih ga nikada prodao, nekako kad god zagusti uvek motor prvi "strada" (proda se)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1655 postova
  • Lokacija: Paracin

Ova lepa sprava jos uvek trazi novog vlasnika????

Ostavi ti to sebi prijatelju,vidis da se nesrecne 90e vracaju na velika vrata,NEDAJ BOZE,al,svaki dan govori u prilog tome,na zalost. <_<

 

U pravu je covek, najbolje bi mi bilo da ga ostavim sebi nego ove godine mi se registracija ne uklapa u budzet i trenutne troskove a znam da necu moci da odolim da ga ne vozim pa mogu jos vecu "bedu da navucem na vrat" sa kaznama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja