Jump to content

Moto Zajednica

HONDA Dylan 150

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

A nije vise od 50e...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova

ja to htedoh da pitam, al reko' da ne ispadnem glup u društvu...

 

52000 je i za neku jaku kubikažu ozbiljna cifra, ne znam kako skuteri to podnose? Jel mu rađena mašina, neke jače opravke?

lepo je očuvan, ako je 52000 zakucao bez otvaranja mašine koliko mu još ostaje (iz nekog iskustva) do generalke? koliko uopšte prelaze te makine a da se ne otvaraju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

pravih 52000km nikada nije otvaran agregat je u super stanju ja sam prvi vlasnik kod nas i presao sam sa njim 22000km za dve sezone bez ikakvog kvara ko poznaje hondu zna o cemu pricam,inace gledao sam na you tube dylana 125 sa 100000km lik je obisao pola evrope sa njime i ja bih verovatno presao toliko ali pritisle finansije i to je razlog prodaje..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova

Auh !  a ja se ponadao da si pogresno otkucao, i da je 5200 ...

ali da je tako, verovatno ni cena ne bi bila ovakva... ma da je 5200 ne bi ga ti ni u snu prodavao.

 

U korist ti ide cinjenica da se kod nas izgleda prodavala samo verzija od 125ccm , o kojoj nema ni rec na internetu,

za razliku od ove verzije od 150ccm koja je nahvaljena do bola.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

ma ako se za par dana niko ne pojavi necu ga vise ni prodavati slatko cu da mu nabijem 100000km za koju god pa mu vratim sat na 17000km i prodam ga za 1000e jer se kod nas ocigledno samo takvi motori kupuju i traze..!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja