Jump to content

Moto Zajednica

Prekid filma!

Recommended Posts

  • U prolazu, 75 postova
  • Lokacija: BG

Ajoj kakve KBB-SHBB varijante :)

 

Drago mi je da su chlovek-vampir i saputnica mu proshli bez fizickih ozleda. Nem pojma kako bi ja reagovao. Verovatno bi to zavisilo od apsolutno nepredvidivih cinilaca, karakteri podlezu metereopatiji npr.

 

Hteo bih da napomenem da su osim pandura i/ili obicnog zemunskog pucacha u automobilu mogli da budu i:

  • Reinkarnacija Adolfa Hitlera, u grupi sa besnim Hitler jugendom;
  • Vaskrsli besni student iz Juzne Koreje, trajno nastanjen u Virdziniji;
  • Valter koji kasni na odbranu Sarajeva;
  • Prle i Tihi, sa ili bez Milene Dravic, u sporednoj ulozi;
  • Kim-Il-Dzong (ili bese Kim-Dzong-Il) besan zbog nacina na koji prikazan u filmu "Tim Amerika";
  • Bart Simpson, u ekipi sa Beavis-om i Butthead-om;
  • Blueberry, u ekipi sa Moebiusom koji ga je crt'o i nacrtanim konjem;
  • Terminator i Sarah Connor;
  • BB-King i King-Kong;
  • Dilan Dog i Marti Misterija;
  • Bob Rock i Nosonja.

Ako sam nekog zaboravio osetite se slobodnim da listu produzite.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

Vaskrsli besni student iz Juzne Koreje, trajno nastanjen u Virdziniji

 

ahahahhahahahahahah e ovoga ne bi volio da sretnem hahahhahahaha zvek mare neka si ti pusti ljude, iskulirash doma posle i kraj, ajde jadni shto vi je zivimo i najhepi zemlji na svetu celom hehehehehheeh samo opushteno 60 si vozio vidish ti si kriv po gradu se vozi 50 aha eto ti , il ja mozda samo kenjam sad ne znam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

E pa onda je najbolje da pustimo da nas sve pogaze i poubijaju kolima, a ko ne daj boze prezivi da ga odma zatim privedu, premlate i dokusure u stanici policije, jel se jel'te ne valja svadjati sa policijom.

 

Da li je tako i u Evropskim zemljama ???? I da li mi uopste hocemo u tu Evropu gde su motorciklisti ravnopravi, pazeni i postovani ucesnici u saobracaju a ne "zveri za odstrel" ??? Ili mozda hocemo da ostane ovako, da se plasimo svega i svakoga, policije, zandara, BIA-e, ovog ili onog klana ???

 

Naravno, svako ima pravo da misli drugacije...

 

:evil: :evil: :evil:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

OK, I rest my case...

Endurac i ja smo bliski prijatelji, pa mi je vrlo stalo do njegovog zdravlja.

Svim ostalim herojima preporucujem da se slobodno kace s kim god hoce :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Super heavyweight, 641 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: BMW F700 GS

Ma, treba batine za takve majmune koji izazivaju nesrece sa svojim vozilima i ne postuju druge vozace a posebno motocikliste, ja sam skoro imao konflikt sa jednim vozacem yuga koji me je mrtav-pijan ladno na semaforu odgurao pola metra napred dok sam stajao sa curom na semaforu . Onda silazim sa motora , obaram ga na copavu i kazem curi da predje na trotoar, gledam moror , gledam lika u kolima koji kao da je pao s neba i prilazim zustro autu , sutiram u vrata i kazem izadji picko, i jos po koju , a on sedi i otvorio prozor koliko za centimetar, pa trgnem za bravu i izvucem ga iz auta a on jedva stoji, pijan ko zemlja ili je sta duvao , ne moze rec da izgovori i ja ga pustim, sednem na motor, pozovem curu koja je bila vidno uplasena i sva se tresla , i odlazimo do mene da se saberem malo, lik ostaje na semaforu i tako stoji pored auta dok mu ovi iza njega sviraju u kolima. Sve u svemu manijaka ima, samo treba srece da se izbegnu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Andrej je 100% u pravu. Na žalost, znam iz iskustva. Kako æe ko da reaguje zavisi od temperamenta, karaktera, iskustva, momenta.... ali ako je moguæe, treba poslusati Andrejev savet.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 419 postova
  • Lokacija: San Jose, CA
  • Motocikl: BMW S1000XR '16, BMW R1250GS HP ADV '19

Evo jedne kratke price iz '97 godine. Neki se mozda i secaju.

Slicna situacija je bila kada je automobil izleteo motoru. Decko na motoru ja isao malo brze i nije uspeo da skroz ukoci ali je sa nekih 30tak km/h udario u auto i pao dole. Nije mu bilo nista ali povredjenog ega, besan i ljut skace na automobil da izvuce vozaca napolje da ga nauci par stvari. Sutnuo je retrovizor i kako je krenuo da otvara vrata tako je dobio metak. Ne secam se sta je dalje bilo ali znam da je decko podlegao ranama.

Nisam ni za pricu koju andrejp propagira ali opet treba se suzdrzavati. Naravno bilo je mali milion situacija kada sam i sam bio u stanju da golim rukama zadavim nekoga u slicnim situacijama ali opet to ne resava nista.

Jedan od milion razloga zasto kad sam na motoru uvek bezim van grada.

 

@Endurac: Jedno je sigurno - odlicno si odreagovao na situaciju i bitno je da tebi i suvozacu nije nista. Znam kako si se osecao pogotovo sto si popizdeo jer si imao suvozaca. Sledeci put da do takve situacije ni ne dodje i nemoj nikad da okreces i juris za idiotima. Keep it cool

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Endurac drago mi je da si ok i ti i tvoja lepsa polovina

 

Ali me nesto nervira kod ovih postova sto vecina ovde kenja kako bi oni odreagovali i moram da vam napomenem da mi se deslila jedna vrlo neprijatna sitvacija pre neki dan stim sto sam ja bio na motoru a magarac zbog kojeg sam mogao da na*ebem je bio tik do mene na skuteru, samo sam usporio i izrdao se na njega a on mi pokaze da stanem i ja fino stanem.

On pocinje 'sta se deres ti na mene mamlaze jedan ' (neka masna majstorcina) za to vreme ja fino prirpemam motor za pariktanje na nizbrdici (za savki slucaj) fino gasim motor i skidam kacigu, kad je to skontao kurceviti baja poceo da blefira da se dere kao ' milane, milane daj mi cekic....' (ko ono iz filma deco deco) e kad je video da skidam i naocare i stavljam ih na sediste poceo je da se povlaci i da pokusava da upali motor. tu mi je bio prekid filma secam se da sam mu reako zovi milana da ti nabijem taj cekic u d*** i par trenutaka je proslo on nije moga da upali skuter i ja dolazim nekak k' sebi i on pali skuter i tad sam mu rekao pa de ces kurtonu. E sa ovim dogadjajem sam udavio zbog svih strasnih baja koji ovde dele savete sta je sve trebao da uradi (ovim nisam mislio nikoga da prozivam) nego samo da kazem da netreba da se qrcite ako cete biti kao ovaj matorac sto se meni qrcio

 

Mare mozda si trebao da iskuliras i da mu pridjes sa sledecom frazom '

Dobar dan gospodine, postovanje kako ste, da Vas pitam nesto, da li bi ste ono isto uradili od malo pre (pa mu kazes sta je sve napravio jer cesto nisu ni svesni ljudi sta su uradili ali nisu ni krivi imaju mnogo problema), da je vas sin ili mozda cerka bio na mom mestu odnosno mestu moje suvozacie'(ovu foru ima od sad ja da koristim)

 

drugo oticicu malo u off:

 

@andrejp iako te nisam upoznao, postujem te jer vidim da si skorz ok momak i imas mnogo iskustva, video si dosta sveta i prosao za razliku od vecine nas koji smo ovde na forumu(jbg takav nam horoskop) i uopste ne zelim da se ti se suprotsatvljam sa tim da se treba cuvati sluzbenih lica i ostalih ludaka tu se skroz slazem sa tobom (jbg srednju sam zavrsio pored pionira i tu sam mnogo puta najebao zato sto sam prolazio u skolu) dobio sam par puta batine bez ikakvog razloga tako da se plavcima bas ne podnosim ali isto tako ima jedan kontra primer i mom i tvom iskustvu

 

Naime u Pancevu se dva moja drugara vozila kolima i da sad ne smaram sitvaciju, drugari su moji bili u pravu i vozac je samo podigao ruku u fazonu 'covece sta radis' lik istrcava iz kola otvara vozaceva vrata levom rukom dok desnom pokusava da izvuce pistolj iza ledja drugar koji je vozio izlazi iz kola i koristi guzvu jer je levak(magarac mu je svo vreme pratio desnu ruku) i udara ga pun gas tako da ga je patosirao dok je suvozac u medjuvremenu pretcao sa druge strane i dok je ovaj dosao sebi oteo mu pistolj, onda se baja masio za dzep i izvadio legitimaciju ali je ovoj dvojci vec puko film i prebili su ga ko macku i pozvali policiju.

U stanici je inspektor pustio moje drugarare sa recima trebali ste vise da ga peglate uz opasku nepise mu na celu da je sluzbeno lice a u ostalom sta kad bi sva sluzbena lica se tako ponasala

 

Mare tebi brate svaka cast aj dolazite sutra za NS da ti platim pivo za hrabrost koju si pokazao ali sledeci put cooldown ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 807 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Endurac, dobro se završilo. "...ovaj èovek je neuništiv..."

 

A za sve nas:

Svima nam se dešava da nas temperament povremeno nadvlada. E sad, kako æe se završiti "sukob" sa vozaèem (obièno) automobila, to je dobrim delom u našim rukama. Meni se nekoliko puta desilo da sam morao da se spašavam da ne padnem zbog tuðe greške. Pa se iznerviram "da puknem", opsujem, mahnem, ali se tako završi. Nešto što sigurno mogu da kažem je da svako pokazivanje nasilja (bilo opravdano ili ne) može da izazove novo nasilje. I onda stvari mogu da se otmu kontroli. Uopšte nije važno ko je bio u pravu a ko pogrešio na poèetku prièe.

Zato, ako ikako možete, probajte da zaustavite izliv besa na vreme.

Mnogo bi lepo bilo da su za volanom samo potpuno sposobni, pažljivi, odmorni, itd. vozaèi. Ali nisu! Videli ste svi kakvi sve ljudi sedaju za volan. Pa nismo ni mi bezgrešni. Desilo mi se i da pogrešim, ne vidim drugi auto, skuter... Onda mahneš, izvineš se, i ideš dalje. Mene mnogo više nerviraju neki vozaèi što pogreše pa onda pametuju a znaju da su krivi, ali to sad nije tema. Taj "grešni" vozaè (koji prizna ako je pogrešio) sam mogao biti i ja, ili æale nekoga od nas.

Nasilje nikad ne pomaže. Što pre shvatite, manje izazivate sudbinu.

adminPS.: Ne propagirajte nasilje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Sto se tice toga ko je u kolima... da li je neko ovo vec gledao????

 

 

E sad razmislite sta se moze desiti da neko ovakav bude u autu a ti mu polomis retrovizor?

A sto se tice policije, jos uvek su bog i batina i tu nema pogovora, nisam nikada bio saslusavan i nedo bog jer znam kakvi su ljudi izlazili odatle, ne ljudi neko drugari, najcesce maloletnici...

I jos nesto, tezi je prekrsaj namerno razbijen retrovizor nego okretanje preko pune... zamalo se ne racuna a ovo sto je Endurac uradio (mada ga potpuno razumem i kao sto sam rekao mzoda bi i ja slicno postupio kad mi padne mrak na oci) je unistavanje privatne svojine, narusavanje javnog reda i mira, napad i ko zna sta jos moze dobar advokat da napakuje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG
Zadnji primer pandurskog divljanja po gradu: prosle nedelje na Novom Beogradu PAJERO interventne brigade prevrnut na krov' date=' jedan policajac poginuo, ostali teze i lakse povredjeni. Divljali i nenormalnom brzinom naleteli na ostrvo i prevrnuli auto na krov.

 

[/quote']

 

koliko znam išli su na intervenciju, ne znam da li bi smatrao da je takva vožnja divljanje da si ti na primer bio u situaciji da te tri lika biju i traže pare, a neki nadrkani mamlaz neæe da se skloni patroli koja ide da ti pomogne. jer, Bože moj, i on žuri na mali fudbal pa mu se niko ne sklanja i što bi se on sklanjao policijskim kolima pod rotacijom. ko ih jebe. i tebe i njih, on ide na mali fudbal.

 

 

endurac drago mi je da ste prošli ok, svi mi znamo da to nije rešenje ali èovek u besu reaguje i misli drugaèije. svi oni koji bi da pokazuju zube... pa uvek ima neko sa veæim zubima, eto ga primer iz NS-a iz 90-ih.

 

policajci su inaèe specifièni ljudi, ne samo kod nas veæ svuda u svetu, i nigde se ne isplati zajebancija sa njima, samo zavisi gde to više košta.

 

mislim da ljudi mogu da drže predavanja drugima samo ukoliko oni ispravno postupaju, ako ovde postoji neko ko nikada nikog nije isekao bilo motorom ili kolima neka se javi, taj može svima da nam drži predavanje, ovako nišata od toga. poenta je da svi grešimo, nekad u saobraæaju uradim nešto i tek posle par trenutaka kažem sebi "dobro je što niko nije naleteo, najabao bi ni kriv ni dužan".

 

još jednom, u saobraæaju SVI grešimo, i zašto bo onda naše greške bile maje od grešaka drugih. jebi ga, nekad se okolnosti nameste tako da ispadne frka, nekad proðe sve ok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER 6F
MA POKAZITE ZUBE VISE PA CES VIDETI KAKO SE OBAZRIVIJE PONASAJU U SAOBRACAJU!

 

NE ZNAM STA BI BILO TO POKAZITE ZUBE??

 

Ako se pod pokazivanjem ZUBI podrazumeva ono sto je Endurac uradio, nije mi bas jasno kako to uraditi jer razbijanje ogledala se desilo pre u trenu pomracenja, nego svesno i NIJE planirano unapred.

 

AKO TREBA DA VOZIM I PLANIRAM DA POKAZEM ZUBE TO MI JE SKROZ BEZVEZE, DA NE KAZEM GLUPO.

Ma vozim se da zavrsim posao ili da uzivam, ne da se opterercujem sta cu da uradim. Mnogo lepse kako je neko rekao biti fin, a ne pokazivati zube, mada kad razmislim, moze i to, ali samo ako je osmeh u pitanju :D:D:D pa se vide zubi :D :D

 

Lepse bez nasilja :):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric

Ode ova tema... Morao sam da se vratim na prvi post da se prisetim o cemu se radi uopste.

 

Endurac je lepo izrazio zaljenje zbog necega sto je uradio u trenutku prekida filma. Ja licno ga uopste ne krivim zbog toga sto je uradio, cak bih mozda i ja slicno odreagovao (u najboljem slucaju bih spucao nogom u auto).

 

E sad, sto se tice ove rasprave o "reagovanju" na tudje greske. Cinjenica je da svi mi gresimo u saobracaju, ponekad to dovede i do kriticnih situacija. Svestan sam toga i prilicno sam tolerantan na tudje greske. Ako me neko isece u saobracaju i potom se izvine ili na bilo koji nacin pokaze zaljenje zbog toga sto uradio, najgore sto moze da se dogodi je da glasno opsujem. Ali ono sto mene licno izvede iz takta je bezobraluk, odnosno kada te neko primeti ali te i dalje ne jebe ni 2%, jos se i buni ako mu sviras, e tada... Jednom sam cak gurnuo auto ispred mene koji mi, i pored svog blicanja i sviranja (i to sirenom koja dize iz mrtvih), nije dao da ga preteknem. Vozi covek vise levom nego desnom stranom. Mada i tad mi je ta reakcija samo trenutno pricinila zadovoljstvo, 10 minuta nakon toga sam se osecao kao poslednji idiot na ovom svetu. Od tada se trudim da sto smirenije reagujem. Ako je neko kreten, zasto moram i ja da budem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja