Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki ER-6N/F topik

Recommended Posts

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Kolko sam se iznervirao -.-''. Odem u servis da mi zamene zadnju gumu, i posto za dizalicu na plafonu cornuo im neko trake , oni uzeli dizalicu za kola da dignu motor. I budala dodje umesto ozdodo na onu veliku kocku na zadnjoj viljusci da stavi car stavio pod auspuh i poceo da dize 0ljut2.gif0ljut2.gif . Sreca imao sam karbon foliju pa samo pocepalo foliju i kliznuloo inace bi bilo svasta 0ljut2.gif . A gume sto se tice stavio sam pirelli dragon , skroz drugi motor sad, a guma kada se lepo zagreje u odnosu na dunlop je babaroga!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 532 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Ducati 748 S

Sledece godine uzimam ( kupujem ) jaci motor posto tad dobijam A2 dozvolu i ne bih bio ovde da ne razmisljam o ER-6 ici. Posto tema ima mnogo stranica ako neko moze da mi ukratko napise da li ima neke fabricke greske i na sta bih trebao da obratim paznju pri kupovini ili ako neko zna na kojim stranicama ima odgovor . Kada bih ga kupio ogranicio bih mu snagu na 35kW koliko sme da ima pa bih ga tako vozio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Sledece godine uzimam ( kupujem ) jaci motor posto tad dobijam A2 dozvolu i ne bih bio ovde da ne razmisljam o ER-6 ici. Posto tema ima mnogo stranica ako neko moze da mi ukratko napise da li ima neke fabricke greske i na sta bih trebao da obratim paznju pri kupovini ili ako neko zna na kojim stranicama ima odgovor . Kada bih ga kupio ogranicio bih mu snagu na 35kW koliko sme da ima pa bih ga tako vozio.

 

jedino da ga uvezes na 35kw, fabricka greska je da desne strane nosac motora koji pukne nista strasno... Ostalo motor je extra , lako se vozi, probleme neke vece jedino da vidis na netu mada ja nesto bas i nisam naso, ima neki link gde ima svi ti problemcici ali nista extremno. Ja ga imam oko 2 meseca i prezadovoljan sam sa njim. Neces da se pokajes ako ga uzmes :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 532 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Ducati 748 S

@Dzony93: Hvala na odgovoru. Verovatno cu da uzmem "obican" pa cu elektronski da ga ogranicim na 35kW. Isao sam kod coveka sto radi ateste pa mi je rekao da mu donesem podatke o motoru i onda ce da mi kaze da li moze ili ne moze.

PS: Ne znam sta ce da mu znaci papir ako mu ja kazem sve sto ga zanima ali moram da radim sta mi kazu :jok:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 98 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Kawasaki er6n 06' zx6r 05' z750 07' Z750 07'

Evo ljudi i ja da se zapljunem u ovu bandu :zdravo:. Doterah ga pre dva sata. Vetar samo sto me nije prepolovio

 

Dobrodosao!!!:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: Z1000

Evo ljudi i ja da se zapljunem u ovu bandu :zdravo:. Doterah ga pre dva sata. Vetar samo sto me nije prepolovio

 

Dobrodosao!!!:zdravo:

 

Hvala. Bolje vas nasao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n
Posto tema ima mnogo stranica ako neko moze da mi ukratko napise da li ima neke fabricke greske i na sta bih trebao da obratim paznju pri kupovini ili ako neko zna na kojim stranicama ima odgovor .

 

Ovo su ti u principu svi moguci kvarovi ako odrzavas motor uredno.

http://homepages.slingshot.co.nz/~shanetp/Faults.html

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: Z1000

Trebaju i meni ti za retrovizore ali samo oni da izbace levo i desno u visinu mi ne treba...

 

Na iste sa mislio, ne u visinu nego da ih izbace malo napolje. Ovako vidim samo moje ruke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 532 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Ducati 748 S
Posto tema ima mnogo stranica ako neko moze da mi ukratko napise da li ima neke fabricke greske i na sta bih trebao da obratim paznju pri kupovini ili ako neko zna na kojim stranicama ima odgovor .

 

Ovo su ti u principu svi moguci kvarovi ako odrzavas motor uredno.

http://homepages.sli...etp/Faults.html

 

 

Hvala na odgovoru. Ovo skoro sve moze da se vidi kad odes da pogledas motor tako da ce da bude relativno lako da se proveri u kakvom je stanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Ma to su manje vise svi kvarovi koji mogu da te zadese jer je agregat pouzdan ako si savestan vlasnik ;)

U momentu kad ga kupujes ne mora da znaci da ima bilo koji "kvar"

Mada obrati paznju na ram 3) i 5)..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: Z1000

Da to je to, moze da se napravi lako samo sam nesto lenj ovih dana da jurim da mi to neko pravi :)

 

Ajd ako se odlenjis i ujuris, javi dal moze jos jedan da se napravi. Placam naravno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: Z1000

Da to je to, moze da se napravi lako samo sam nesto lenj ovih dana da jurim da mi to neko pravi :)

 

Ajd ako se odlenjis i ujuris, javi dal moze jos jedan da se napravi. Placam naravno

 

Vidi ovo

 

http://www.vicma.es/epages/Vicma.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/Vicma/Products/TM34

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 532 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Ducati 748 S

@Aleksandar: Za odrzavanje ne brinem. Moj motor je 2010. i da ga sad vidis kao da je izasao iz fabrike , servisiran redovno i operem ga posle svake voznje , eventualno dve ako su radni dani pa nemam vremena. Po tom pitanju ne pitam sta kosta samo da je u perfektnom stanju. I kad ga budem kupio ( bilo koji motor ) necu da ga vozim dok ne izmenjam sta sam naumio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 532 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Ducati 748 S

Iako mi se ER 6-n mnogo svidja Ducati 848 i 848 Streetfighter su mi u srcu ali mi fali malo evrova za njih ( ostace ovaj nick jos malo ). Gledam oglase ali ja motor kupujem tek sledece godine otprilike u februaru , martu pa ne znam da li ce da budu aktuelni

http://www.polovniautomobili.com/oglas3341718/kawasaki_er_6n/

http://www.moto-berza.com/polovni-motori/kawasaki-er6n-oglas-76513/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 532 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Ducati 748 S

Video sam tvoj motor na slici i prelep je , ali 2010. godiste , tesko. Verovatno znas i sam da je sve pitanje finansija , ali sta bude bice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja