Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki ER-6N/F topik

Recommended Posts

  • Drug član, 2504 postova
  • Lokacija: Zemun

posto sam probao nekoliko i cuo sve od navedenih mogu rekao bih da najbolji zvuk imaju Yoshi (courtesy of Garfield1974 1zdravo.gif ) i Akrapovic, s' tim sto bih pre dao prednost Akrapovicu jer meni barem deluje skladnije na motoru, Yoshi previse viri preko zadnjeg tocka, ali ima najbolji zvuk.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 98 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Kawasaki er6n 06' zx6r 05' z750 07' Z750 07'

Cuo sam jednog er6n sa leo vince izduvom...brutalno se cuje ali slazem se da je yosimura odlicna isto.;)

Zna li neko mozda gde bih mogao da uzmem novi retrovizor(desni) ili eventualno nekog dobrog majstora koji bi to pogao da mi pogleda, mada mislim da je navoj otisao.

pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 98 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Kawasaki er6n 06' zx6r 05' z750 07' Z750 07'

OK hvala easy!!! Imam jedno pitanje, sta mislite o ovim RACE auspusima iz ade?

Da li imate neko iskustvo sa njima, da li znate da je neko stavljao na kawu?Ja sam za sada cuo samo pohvale na njihov racun.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 289 postova
  • Lokacija: Kv-Bg
  • Motocikl: Kawasaki er6-n

Ja sam ga kontaktirao pre dva meseca I covek mi je rekao da ne radi za nas motor auspuhe jer ne dobija onaj "pravi zvuk" kao I da je zdravstveno lose te mi je dao par saveta kako sam da prepravim jer je njemu tesko I vrv nece vise da radi.

 

Takodje sam kontaktirao I Dragon takodje iz Ade I cena mu je za trioval karbon 170 + 30 ugradnja

 

Iskreno za te pare imas mivv x cone u motoboxu sto je po meni bolja solucija

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1060 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar... Novi Sad
  • Motocikl: Bev 250ie.

Moj drug je pre 2 god stavio DRAGON i bio je prezadovoljan....zvuk je bio vrhunski..

Cena je bila oko 120, ali nije bio karbonski...i bas je lepo isao uz motor...

Evo slike sa njihovog sajta...

Pokusacu da nadjem jos neku ako nekog interesuje...

http://www.dragonada.com/gallery/img/23.01.2010/23.01.2010-16.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Ja sam ga kontaktirao pre dva meseca I covek mi je rekao da ne radi za nas motor auspuhe jer ne dobija onaj "pravi zvuk" kao I da je zdravstveno lose te mi je dao par saveta kako sam da prepravim jer je njemu tesko I vrv nece vise da radi.

 

Takodje sam kontaktirao I Dragon takodje iz Ade I cena mu je za trioval karbon 170 + 30 ugradnja

 

Iskreno za te pare imas mivv x cone u motoboxu sto je po meni bolja solucija

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

 

Reci kako pa da prepravljamo, ja imam dva komada, jedan fabricki ne diram drugi se za prepravke...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 98 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Kawasaki er6n 06' zx6r 05' z750 07' Z750 07'

Moj drug je pre 2 god stavio DRAGON i bio je prezadovoljan....zvuk je bio vrhunski..

Cena je bila oko 120, ali nije bio karbonski...i bas je lepo isao uz motor...

Evo slike sa njihovog sajta...

Pokusacu da nadjem jos neku ako nekog interesuje...

http://www.dragonada....01.2010-16.JPG

 

Odlicno izgleda stvarno!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 98 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Kawasaki er6n 06' zx6r 05' z750 07' Z750 07'

Da stvarno reci , kako mozemo bar malo da poboljsamo zvuk :-) a sto se tice montiranja mislim da to mozes i sam, mada kada vec dajes pare mozda je bolje njima da ostavis...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 289 postova
  • Lokacija: Kv-Bg
  • Motocikl: Kawasaki er6-n

Postovanje.Ako zelite prepraviti orginalni auspuh ,postavio sam par slika sto sam ranije remontovao da vidite kako izgledaju unutra i treba komore da izvadite pa zatim uraditi leziste za perforirani lim od maks.fi 50mm .Izolaciju bi trebalo preko Luisa kupiti cena dobra i kvalitetna Silentex sprt premijum pola kg je 25 euro i lepo zavariti oblogu.Ja ne radim ili jako malo imam veliki problem sa kicmom i od sedenje u kolicima to jos uvek dalje siri.Pozdrav Robert

 

a4e2edas.jpgse4ahyge.jpg7u5yjyzy.jpg

from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: Kawasaki er6n 06'

Momci,jel zna neko gde je najbolje da narucim sajlu za gas,zvao sam u kawasaki,rekli su da cu da cekam mesec dana mozda i vise,jel zna neko bolju varijantu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1060 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar... Novi Sad
  • Motocikl: Bev 250ie.

Aleksandre oko ove perforirane cevi nabacis nekoliko zica za sudove, samo ih predhodno malo rasiris, pa preko toga namotas tu termoplast vunu,i onda bi trebao da sve to obavijes nekim limom da izgleda kao da si u ovaj kockasti lonac ubacio manji okrugli...zavaris poklopac koji nedostaje i gotovo...

Mislim da bi to tako super radilo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 98 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Kawasaki er6n 06' zx6r 05' z750 07' Z750 07'

Momci,jel zna neko gde je najbolje da narucim sajlu za gas,zvao sam u kawasaki,rekli su da cu da cekam mesec dana mozda i vise,jel zna neko bolju varijantu?

 

 

Kucaj na netu bobansajle, ljudi rade sajle kakve hoces, rade i teflonska creva ako ti treba i jos po nesto.;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 98 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Kawasaki er6n 06' zx6r 05' z750 07' Z750 07'

Aleksandre oko ove perforirane cevi nabacis nekoliko zica za sudove, samo ih predhodno malo rasiris, pa preko toga namotas tu termoplast vunu,i onda bi trebao da sve to obavijes nekim limom da izgleda kao da si u ovaj kockasti lonac ubacio manji okrugli...zavaris poklopac koji nedostaje i gotovo...

Mislim da bi to tako super radilo...

 

Time ces dobiti bolji zvuk ako sam dobro ukapirao? :zbunjen: Posto nema raspipanja kroz ove otvore.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 289 postova
  • Lokacija: Kv-Bg
  • Motocikl: Kawasaki er6-n

Nadam se da vam je od pomoci ovo sto mi je poslao Robert

Ja nemam vremena da prepravljam pa cu sad pogledati taj Dragon sto postavi kolega bas mi pasuje uz motor.

 

Nego, Alexandre imas li kakav snimak da cujemo tu tvoju majstoriju od prepravke ?

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1060 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar... Novi Sad
  • Motocikl: Bev 250ie.

Aleksandre oko ove perforirane cevi nabacis nekoliko zica za sudove, samo ih predhodno malo rasiris, pa preko toga namotas tu termoplast vunu,i onda bi trebao da sve to obavijes nekim limom da izgleda kao da si u ovaj kockasti lonac ubacio manji okrugli...zavaris poklopac koji nedostaje i gotovo...

Mislim da bi to tako super radilo...

 

Time ces dobiti bolji zvuk ako sam dobro ukapirao? :zbunjen: Posto nema raspipanja kroz ove otvore.

 

Pa da...vuna za to i sluzi....bez toga bi zvonio kao "stojadin" :)

 

 

Sto se mene tice ova DRAGON varijanta je za preporuku, super izgleda, ali se jos bolje cuje... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Nemam zato sto nemam kako da snimim, kad snimas telefonom/aparatom ne moze da se cuje lepo, mislim to sto se cuje i na tubu nije merodavno - uzivo je totalno drugacije i bolje, imam jedan digitalni diktafon mozda on moze da snimi dobro, videcu kad budem vozio prvi dan pa da probam, inace cuje se bolje i jace fabricki se ne cuje nista bas je prigusen, ovako cuje jace pogotovo ono bp bp bp :)

Meni auspuh samo treba po gradu jer ljudi ne gledaju pa onda eto da cuju :) Loud pipes save lives!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 289 postova
  • Lokacija: Kv-Bg
  • Motocikl: Kawasaki er6-n

Upravo tako.meni dodje da ga skinem kad vidim koliko sam nevidljiv.kontaktirao sam Dragon pa cekam odgovor.mislim da bi oni prepravili ok samo da vidim za koliko novca :)

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja