Jump to content

Moto Zajednica

Poginuo kolega bajker iz Kladova

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 859 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Honda XL1000 2004.

Danas je poginuo bajker iz Kladova. Pojedinosti neznam, ali znam da se zvao Igor Nikolić. Ako ima nekog iz Kladova neka napiše kako se dogodilo. :'(.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 859 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Honda XL1000 2004.

Dečko je 1981. godište. Uzeo Suzuki od druga da proba " jedan krug ". Krenuo u preticanje sa 150-200 km/h, nije uspeo da savlada krivinu i sleteo. Voleo je R-ove i velika želja mu je bila da ima svoj motor. Još jednom saučešće porodici i prijateljima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Moje iskreno saucesce :( Na isti nacin i u tim godinama poginuo je svojevremeno brat moje zene. :'(

 

Ziveo sam svojevremeno u Kladovu i dan danas cesto dolazim i voleo bih da Kladovo dobije svoj moto-klub jer ce to sigurno povecati sansu da mladi momci, pocetnici ipak nauce od starijih i iskusnijih neke osnovne stvari o tome sta je motor i koliko moze biti opasan. Ovaj forum daje dosta mogucnosti za edukaciju pocentnika pod uslovom da je covek dovoljno svestan da sam "radi na sebi" sto naravno nije u prirodi osoba tih uzrasta a i ne koriste svi internet.

 

Kladovo, zbog sve veceg broja motorista koji zive u njemu i koji su na proputovanju kroz njega ima sve uslove da bude "bajkerska oaza" i stradanje ovog momka treba da bude poslednja opomena svima (tu ubrajam i sebe) da sto pre uradimo sve sto mozemo da se ovako nesto vise nikome ne dogodi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja