Jump to content

Moto Zajednica

Bojan, 29 godina, zelim FZ6 fa

Recommended Posts

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014
Bojan' date=' 29 godina, zelim FZ6 fazer, avanturista[/quote']

 

Moj drugar kupio prosle nedelje FZ6 2005 (nov model) i izasao ga 5000e. Extra motor.

Dobro nam dosao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

tad kad sam predstavljao sebe i zelje povodom motora bio sam bas u nekom specificnom raspolozenju. Jednostavno vec dugo gledam taj model i jako sam ga pozeleo, mislim da ga kupim. Medjutim, do sada sam vozio KLE 500 nekih 5 godina (kupi sam nov!) i kada se setim poslednjih par dana pred odluku o bas tom modelu, povukao sam paralelu i sa ovim sto se desilo pre par dana. Naime, tada pre pet godina sam zeleo da kupim nov XT600E i to je trajalo nekih 3-4 meseca i poslednja 3 dana pred konacnu isplatu, tj. uplatu, ugledam kle500 i promenim misljenje i kupim ga. Isto se desilo i sad pri cemu sam umesto fazera kupio kawasaki ZR-7S i prezadovoljan sam. S obzirom da sam imao prilike da vozim fazera `05 mogu da kazem da nisam uopste pogresio u izboru. Nekako mi je ovaj ozbiljniji motor, a odgovorio je pozitivno na neke moje zahteve, npr.polozaj vozaca, suvozaca, vizir, boja, itd itd. Smatram da su svi motori poslednjih godina dobri pa samo treba probrati dizajn... to je to od mene

 

osim toga jedan fazer je vec bio ugovoren za mene i u poslednjem trenutku tip je odustao od prodaje i to me je razocaralo, pa sam valjda shvatio da mi nije sudjen barem u ovom izvlacenju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja