Jump to content

Moto Zajednica

Maksi kineski skuter 125cc 2009.godiste

Recommended Posts

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

S obzirom da mi trebaju pare sada, a planiram da sledece sezone uzmem nesto jace, prodajem kineski maksi skuter  Jonway 152qmi, 125cc, kupljen u Massetehniku 2009 godine, garancija i registracija vazi do 20.07.2010. Fino se pokazao, lepo vuce dvoje, ima duple amortizere pozadi i disk kocnice i napred i pozadi. Trosi oko 4,5l/100km.

Uz njega ne ide kofer i sajla.

 

063/88-29-425

 

Stanje je odlicno, sve je ispravno.

 

 

4QwT0.jpg

 

4QBSi.jpg

 

4QEmr.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

E tacno sam znao! Ljudi, ne znam motor, ali znam vlasnika. Skroz ok lik, mislim da se niko nece zajebati ako kupi nesto od njega. Ako on kaze da je motor super, ja mu verujem! Obaska sto mislim da je skuter dzabaka. Proletos sam na sajmu gledao za cerku Sprint od 50 ccm, onaj najjeftiniji, i mislim da je ona igracka kostala oko 600 eu. Koliko vidim, ovde nema nikakve razlike od novog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Iskreno, da je super i nije...ali za te pare...kinez je kinez, ali je zato 3 puta jeftiniji...

 

Evolucija je cudo sa 50 na 80, sa 80 na 125...sada sa 125 na 250....a posle cemo videti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Presao je oko 2.000 km, skoro je nov. Nista nisam sredjivao na njemu, osim sto je skoro bio u servisu gde su cackali karburator i kada su konstatovali da skripuckanja plocica nece prestati dok se ne stave kvaltitenije. Zamenjen je i osigurac. Sve je ok, plastike nisu pukle, gume su dobre...skoro nov. Ima 2 amrotizera pozadi i diskove na oba tocka...

 

Ulje mu je zamenjeno pre 600 km (Mobil polusintetika). Imam rezervnu NKG svecicu za njega...imam i ceradu Louis koju sam kupio i koju mogu dati uz njega, ali na zalost previse je mala da bi se ceo pokrio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Aktuelno!

 

Iako nisam planirao, ponovio sam se, i sada mi ovaj vise ne treba (a naravno treba mi lova)!

 

Kupio sam ga u Masetehniku u NS, bio je na svim servisima.

Sada je presao 3100km i necu ga voziti ove sezone vise. Sto se tice stanja u kome je i sta je menjano:

 

1600 km - ulje Mobil skuter 4T i svecica (dajem jos jednu svecicu NKG uz njega)

2200 km - ociscen karburator

2500 km - sajla gasa promenjena

2900 km - pukao je kais, stavljen je novi koji je bolji (stvarno motoric ide bolje sa njim)

3000 km - akumulator (poceo je da zeza i mora da se promeni).

 

Sve ostalo na njemu radi bez problema, gume su ok, plocice i diskovi utegnuti...sediste naleze, bravice rade, retrovizori su na mestu...sto se tice plastika, motoric mi je pao na desni bok i oguljena je na par mesta, ali nije puklo nista. Bukvalno bez ikakvih ulaganja, cak i registracija vazi skoro celu narednu sezonu (osim prenosa vl. i eventualno farbanja plastike sa desne strane, ali ja to ne bih ni dirao - postavicu fotke kad budem uzeo aparat).

 

Registrovan je do 16.08.2011. godine, a cena je prava zimska 550e (+NGK svecica + prekrivac za sediste + 2 kljuca).

 

 

063/88-29-425

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Smooth operator, 136 postova
  • Motocikl: nexus 300

Poznat vlasnik, poznata masina, cena i vise nego korektna. Skuter inace zaista lepo vuce dvoje, a i dvojicu (elegantno popunjenih), licno sam se uverio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Cena moze ispod, mozda se i dogovorimo oko kofera.

 

Spreman za sledecu sezonu i registrovan...za 500e. Mislim da nije mnogo, prosle godine je kostao duplo vise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Zimska cena koju sam rekao vazi do 1.aprila.

 

Spreman za sezonu, bez ulaganja, registrovan...cijena prava sitnica!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja