Jump to content

Moto Zajednica

CABERG Brutus Urban Tribe

Recommended Posts

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Uzeh danas pomenutu integralku.. kako mi je budzet relativno ogranicen resio sam da kupujem komad po komad sve sto mi treba (a sve mi treba) do pocetka nove sezone.. tako se desilo da je kaciga bila prva "na tapetu"

 

Prvi utisak: estetski mi se opasno dopada - crno narandzasto bela sa trkackom sarom.. mat lakirana, izgleda pomalo kao kacige iz Star Wars serijala. Utisak kvaliteta - srednji, opet s obzirom na relativno nisku cenu od 120 E mislim da je OK. Udobnost: meni pase odlicno hebiga :D e sad, videcemo kad pocnu voznje kako ce da se pokaze... Uzeo sam M (!) velicinu, malo je knap ali mislim da je to bolje nego da sam uzeo L pa da mi se razglavi kroz mesec dana nosenja.

 

Toliko za sada :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

Ne izgleda lose , ali dobra kaciga za te pare :roll: Mozda da si mi se javio , mogli smo da odaberemo neki AGV model za malo vise para , a mislim da je bolje

Usvakom slucaju dabod da ti netrebala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

@Dirty - znas kako, gledao sam AGV modele, u tom cenovnom rangu nista me nije posebno odusevilo, iskreno mislim da je to sve isto sra.e, dakle dilema je u sustini bila da li da se zadrzim na oko 100-120 Evra ili da idem na 260+ i kupujem Nolan flip-up ili nesto slicno. Kako moram (trebam) da pokupujem boga oca stvari, finansije su rekle sta se sada uzima, pa je stoga osnovni kriterijum bio kako mi se "uklapa" sa glavom i kako izgleda (ipak sve to mora da je zajedno estetska celina :wink: ) Za sada su mi utisci super, videcemo ponasanje pri voznji... Ima jos jedan bizaran razlog zasto mi se ne dopada AGV a iskreno ni Nolan - zato sto je svako (ili svako drugi) nosi.. ne mislim u smislu prstiza tj cene, nego vise u smislu razlikovanja, pa stoga i kada budem kroz koju sezonu uzimao neki flip-up model, trudicu se da bude nesto sto se razlikuje, ili ako ipak bude Nolan mora posle da se uradi i neki air brush tatoo po njoj :D

 

@svi: ipak nadam se da ce osonovno preventivno sredstvo biti odsustvo pada a ne kaciga, mislim trudicu se da bude tako koliko je u mojoj moci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja