Jump to content

Moto Zajednica

MOJ GPS

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

Kupio sam nedavno u Francuskoj TomTom GO 730 i dok sam bio tamo to mi se svidelo extra,jedino nezna da pravi gibanicu.Medjutim kad dodjoh ovde ono nema nasih mapa.Izludeh par dana trazeci da skinem negde karte istocne i naravno Srbije,Makedonije i BIH ali uzalud.Zna li neko od vas mladih ljudi dali ima tih mapa za tomtom ili da batalim ovu alatku.Hvala na pomoci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Pitacu sutra kolege na poslu koji stalno babraju oko ovih stvari pa javljam sta sam saznao. Znam da je donedavno kada sam se nesto interesovao, na svim forumima koji se bave ovom tematikom bila mrka kapa za tomtom. ne znam samo da li se nesto promenilo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

skines softver, instaliras IGO mape i sljaka ko ludo... Mi to koristimo na poslu na "MIO", bivsi kolega doneo Tomu i uradio isto

Vidi leba ti Juzni ako to moze bilo bi dobro.A mozda moze uz pomoc memo karte da se uradi uporedni softer kao na PC-u kad instaliraju dva OS -a

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMWbmwBMWbmw, 90 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K100

Da, obavezna je memorijska... probacu da nadjem nekako kako se to radi, nemam broj ovog bivseg kolege... Znam da idu neka cuda izmedju dva operativna sistema pa je ucitavanje pri paljenju i do 60 sek. Ne obecavam, raspitacu se sutra...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

@juzni.ts2000

Proveri ti ovu informaciju jos jednom. Tomtom radi na linux platformi a igo na windows platformi.

 

Mislim da Toma radi i na drugim platformama,konkretno..windows mobile i symbian..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMWbmwBMWbmw, 90 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K100
  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: BMW R1200GS

Ovo poslednje koristim na mom TomTom ONE 3rd Edition.

To je stara verzija mape 6.XX tako da su na primer stari nazivi ulica, neke nove jednosmerne ne ferma, nije bash mnogo precizna pa se deshava ako sam u Bulevaru da mi pishe da sam u Zivka Davidovica i tako to...

Ipak, moze da se koristi sasvim ok, u sluchaju da ne znate gde ste sigurno ce pomocu :) E da, nema one kruzne tokove kod arene pa kad idem na fax redovno me pravi budalom :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja