Jump to content

Moto Zajednica

Snimanje u vožnji

Recommended Posts

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Cale, Pablo... Ja bih taj stalak montirao naopako i dao nekoj lepotici u bikiniju da vozi. Ustvari, montirao bih ga na rep i stavio lepoticu iza sebe. Ustvari, montirao bi kameru na uzglavlje kreveta i stavio lepoticu na sebe. Ustvari su vam filmici super. Kod Æaleta sam u trenutku tiho rekao.. Milje???? a kod Pabla... Ma èim je poslao poruku, znaèi da se zaustavio...

 

Pablo, koliko sam video kamerica je Sony, imam širokougaoni za nju, ako želiš da probaš, cimni me...

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Pablo' date=' koliko sam video kamerica je Sony, imam širokougaoni za nju, ako želiš da probaš, cimni me...

 

najzli[/quote']

 

E vec imam wide angle lens na toj kameri. Morao sam da to dokupim jer je kamera jako blizu svemu ispred (vizir, satovi), pa se nista nije lepo videlo. Sa 'ribljim okom' je sve upalo u kadar lepo, jedino sto postoji malo distorzije (primecuje se), ali nije strasno :)

 

U svakom slucaju, hvala ;):D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd
E vec imam wide angle lens na toj kameri. Morao sam da to dokupim jer je kamera jako blizu svemu ispred (vizir' date=' satovi), pa se nista nije lepo videlo. Sa 'ribljim okom' je sve upalo u kadar lepo, jedino sto postoji malo distorzije (primecuje se), ali nije strasno :)[/quote']

Pa tako valjda i treba... distorzija fish-eye objektiva sluzi da stvori bolji osecaj brzine. Wide-angle objektiv samo "odalji" akciju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
Probaj sa "Save Target As..."

 

najzli

 

OK je sad radi, probao sam to i prije naravno ali samo izbaci onaj bijeli X u crvenom krugu :D

 

Btw bas su mu kratke brzine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Evo i dnevnog snimka... ulazak na autoput iz pravca indjije.

Inace, negde na 190km/h mi se uvek zatrese kamera, izgleda da pri toj brzini V2 motor zavibrira postolje nezgodno...

 

17_jun_povratak_iz_indjije.jpg

(8 MB)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Pablo, jel' bi mogao da slikas taj nosac za kameru i kazes mi tacne dimenzije? Video sam ga uzivo i cini mi se da nije tezak za napraviti, a slozices se da je opasno dobra "igracka"! 8):lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Naravno, nije frka ;)

 

Neke slike imas na prvoj strani ovog topika, ali uslikacu ja to detaljnije :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
Pablo' date=' super ga saltas. :kul:[/quote']

 

Fala, mada nisam bas siguran... Trudim se da to bude bolje jbg... Inace, promenicu nozicu menjaca da bude u GP fazonu - jedna gore, a ostale dole. Kazu da je prirodnije ;):D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Ja sam na Kawi vec namestio obrnut menjac, samo ne namerno nego sam se zeznuo pri montiranju. Sav sam se utripovao da motor nesto slabo ima snage, dok nisam skontao da je u sestoj. Nego imao sam dosta problema da nadjem ler, ali na kraju sam ga ipak nasao(izmedju 5. i 6.)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 585 postova
  • Lokacija: Beograd
Ja sam na Kawi vec namestio obrnut menjac' date=' samo ne namerno nego sam se zeznuo pri montiranju. Sav sam se utripovao da motor nesto slabo ima snage, dok nisam skontao da je u sestoj. Nego imao sam dosta problema da nadjem ler, ali na kraju sam ga ipak nasao(izmedju 5. i 6.)[/quote']

 

Dobro nisi u rikverc krenuo...e stvarno ti pristaje ovaj nick Kvarisa cudo jedno :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N
Inace, promenicu nozicu menjaca da bude u GP fazonu - jedna gore, a ostale dole. Kazu da je prirodnije

Stvar navike, ja sam na Cagivi imao taj fazon, prva gore ostale dole, i mogu reci da ako je menjac precizan, presudni faktor u brzini saltanja je iskustvo vozaca, ne toliko raspored brzina...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: N.Beograd/Blok70/63
  • Motocikl: Poslednji je bio...R6....

Svaka cast za spravicu na rezervoaru...ja sam isao do Novog Sada i zalepio sam obicnu DV kameru na rezervoar....nisam izvalio da sajla od kvacila prelazi preko kilometar sata...hteo sam da se ubijem...onda sam u toku voznje pokusavao da je spustim malo ali nista....kad sredim motor kupicu to cudo pa cemo ko ljudi da saljemo u svet snimke Serbian Ghost Rider-a...Pozz :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja