Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem SOLEX bicikl sa motorcicem

Recommended Posts

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: honda mvx250f,xt500,simson sr2 ,dkw nz350,zundapp db 200,sachs meile98,puch ds50,zundapp combinette,colibri 12,tomos t13,tomos n/nt,t/tt,solex 3800,nsu super fox125

imas na limundu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: honda mvx250f,xt500,simson sr2 ,dkw nz350,zundapp db 200,sachs meile98,puch ds50,zundapp combinette,colibri 12,tomos t13,tomos n/nt,t/tt,solex 3800,nsu super fox125

Bokilic je prodao,ovaj sa limunda trazi onoliko za koliko moze da se kupi lep skuter ili lepa vespa ali no dobro,idemo dalje.U napred hvala  ;D

??? ??? ???pa koliko mislis da treba da kosta takav moped,kompletan u voznom stanju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 543 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki zzr 1400 i Bmw r1200gsa

Bokilic je prodao,ovaj sa limunda trazi onoliko za koliko moze da se kupi lep skuter ili lepa vespa ali no dobro,idemo dalje.U napred hvala  ;D

Nisi ti kupac druze  ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 952 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

ako nadjete negde za 50 eura ja se javljam da uzmem dva  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: honda mvx250f,xt500,simson sr2 ,dkw nz350,zundapp db 200,sachs meile98,puch ds50,zundapp combinette,colibri 12,tomos t13,tomos n/nt,t/tt,solex 3800,nsu super fox125

Ima ih i za manje od 50e,vidjao sam ranije u gradjanskom oglasniku itd...

nekad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Evo da ponovim za sve ostale.On je trazio 450e culi smo se preko telefona.Tih 111e je izlicitirao neko od njegovih jer covek smatra da vredi mnogo vise.Ja mogu da mu ponudim za 450e svih 6 kompletnih koje ja imam i dobice na poklon 3 mashine i mnostvo delova.Iskreno,ne vredi ni tih 111e.Ko zna o cemu je rec nece hteti ni dzabe da uzme jer je to obicna glavobolja.Ja sam mu ponudio 100e i to je preposteno jer bukvalno ne vrede nista,ali ima ludaka koji to vole kao na primer ja.I pored dosta Oldtimer-a koje imam (nekih 30tak komada) ja jurim djubre.Jbg... cheers

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

njemu je puno 111e za solex?

 

 

pa za kolko bi ti? 50e? da jos bude mozda u tip top stanju sa punim rezervarom od 2 ipo litre?

Eto posto ti to cenis i pravis se pametan,dodji tebi cu dati i za 400e svih 6 komada,sa popustom na koeficient intiligencije i dobijas ne dve,vec 4 litre benzina,moze??Prati temu rodjace,ne trci pred rudu.Budi upucen i pametno ces odgovoriti kada za to dodje vreme.I ne staje dve ipo litre (2,5l) vec  1,4l.  :) U svakom slucaju,cheers

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: honda mvx250f,xt500,simson sr2 ,dkw nz350,zundapp db 200,sachs meile98,puch ds50,zundapp combinette,colibri 12,tomos t13,tomos n/nt,t/tt,solex 3800,nsu super fox125

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja