Jump to content

Moto Zajednica

GROBNIK Otici ili...

Recommended Posts

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

kao da ides na bilo koji skup,masa ljudi,neznam zasto bi ti netko uzeo motor samo zato sto imas druge tablice?

ako ti netko hoce ukrasti motor ukrast ce ti ga i ispred tvoje kuce

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 740 postova
  • Lokacija: Srem
  • Motocikl: Bandit 650 K7
kao da ides na bilo koji skup' date='masa ljudi,neznam zasto bi ti netko uzeo motor samo zato sto imas druge tablice?

ako ti netko hoce ukrasti motor ukrast ce ti ga i ispred tvoje kuce[/quote'] ok hvala za odgovor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Novi Becej

Ja zadnjih par godina odlazim na Krk (ostrvo ispod Rijeke i Grobnika) kolima i ama bas ni u jednom momentu se nisam nelagodno osecao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Zagreb

prošle godine ukrali motor slovencu dok je spavao u kombiju pokraj motora, doduše prilièno pijan. honda xx.

 

vjerovatno je nekome trebao...

 

Inaèe, situacija je kao i na ostalim velikim okupljanjima motorista: uvijek ima lovaca u mutnom, i svi se vesele ljudima koji su došli iz daleka. osjeæat æeš se dobrodošlo, a na motor pazi kao i svi ostali

 

doði, odlièno je, atmosfera je skoro kao na pravim utrkama, ali ipak opuštenija, puno ljudi dolazi na vožnju po stazi, možeš èuti i vidjeti svašta!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

NIKAKO NE OTICI!!!

 

Sve sami hohstapleri i prevaranti! Ima jedan veliki debeli tamo....e taj ti je najopasniji. On ako te dohvati, najebao si! Cuo sam da najvise voli zbunjene Srbe. Njih, pod izgovorom da ih vode negde na klopu, voze kolima po nekim nedodjijama sa namerom da se ovima zavrti u glavi kako bi ih tako omamljene silovali do zore!

 

Ovo sto ti Franc prica....tek na to nemoj da padas! Pa on je mozak cele operacije!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd
Njih, pod izgovorom da ih vode negde na klopu, voze kolima po nekim nedodjijama sa namerom da se ovima zavrti u glavi kako bi ih tako omamljene silovali do zore!

 

ovo je inace testimonial jedne od zrtava :D :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Njih' date=' pod izgovorom da ih vode negde na klopu, voze kolima po nekim nedodjijama sa namerom da se ovima zavrti u glavi kako bi ih tako omamljene silovali do zore! [/quote']

 

ovo je inace testimonial jedne od zrtava :D :wink:

 

ma ja sam tamo domaci.....ja sam u stvari taj koji siluje...Hrvati su uvek bili gospoda a mi divljaci :mrgreen:

 

Samo Chala dodje kao izrod...sve dok ne progovori "pa daj nam deèki pomozite...vidite kaj vozimo" :mrgreen: :mrgreen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 541 postova
  • Lokacija: Zagreb
Njih' date=' pod izgovorom da ih vode negde na klopu, voze kolima po nekim nedodjijama sa namerom da se ovima zavrti u glavi kako bi ih tako omamljene silovali do zore! [/quote']

 

ovo je inace testimonial jedne od zrtava :D :wink:

 

ma ja sam tamo domaci.....ja sam u stvari taj koji siluje...Hrvati su uvek bili gospoda a mi divljaci :mrgreen:

 

Samo Chala dodje kao izrod...sve dok ne progovori "pa daj nam deèki pomozite...vidite kaj vozimo" :mrgreen: :mrgreen:

 

Ne zaboravi da si tu iduæi vikend... 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja