Jump to content

Moto Zajednica

sta je Vista

Recommended Posts

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

To je ovako nešto, nisam jedino siguran jeli na slici 250 ili 150.

qingqi-vista-125-crni-chopper-slika-288592.jpg

U osnovi solidan motorin za male pare, zahvalan za estetske prepravke, lak za učenje vožnje.

Mana mu je da ako nije pažen, vrlo lako se razj..be, tako da ako uzima polovnog nek povede sa sobom nekoga ko ima iskustva sa tim motorima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

U osnovi solidan motor, doduse izgleda da je 150ccm stizao samo u nekim malim kolicinama, moguce i samo za CG, pa vezano za agregat ne mogu nista da kazem, ali generalno Qingqi koji je proizvodjac, zajedno sa Keeway-em vazi za najkvalitetnije kineske motore na trzistu kod nas, a verovatno i u okolini.

 

Mana je volan, koji je lepog dizajna, ali previse povijen unazad pa zbog toga nezgodan i osobama prosecnog rasta, a posebno nesto visima. Zamenom za ravniji se dobija mnogo na upravljivosti i utisku u voznji.

 

Inace, na slici je 150ccm verzija.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Provozao sam jednu Vistu pre par godina. Motor lepo ide, al po meni ima jednu veliku manu. Brzine se lepo menjaju, al kad dodjes u petu, ako pomeris polugu menjaca jos jednom u leru si, a onda opet mozes pravo u prvu brzinu. Moze se covek lako zeznuti, pa u voznji iz pete ubaciti u prvu a onda bi svasta bilo .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Pre oko 5 godina kad sam bio na moru video sam tamo Vistu. Mislim da se to zove ljubav na prvi pogled  ;D. Sada posedujem jedan, doduse ne isti motor ali slican, tako da su mi se zelje iz minulih dana ostvarile. Inace Qingqi je za klasu bolji od svih kineza, osim mozda raptora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Imao sam Vistu 250ccm, standardni menjac, ali sam imao i priliku da provozam motor od 150ccm sa kruznim menjacem.

Sta znam, malo mi je bilo cudno, ali mislim da navikavanje nije veliki problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja