Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem pantalone i TANK torbu?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 144 postova
  • Lokacija: G. Milanovac

Zanimaju me pantalone koje izgledaju kao na slici (da imaju oblik farmerki), i neke TANK torbe (ne manje od 15 L), ponude na PP ili ovde, pozeljna je i slika TANK torbe?!?

post-2098-12879064052895_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Nisam siguran da li se moze nositi kao ranac ali ima drsku za ruke to znam sigurno.

Cifra je 5250 dinara kao sto pise u linku, inace torba je stvarno jako dobrog kvaliteta.

Ovo znam iz licnog iskustva posto sam pre 2-3 godine kupio neku jeftinu u Luisu ali nije kostala ni toliko, posle 3-4 voznje pustio je rajfeslus dok se to kod ove nije desilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 144 postova
  • Lokacija: G. Milanovac

Nisam siguran da li se moze nositi kao ranac ali ima drsku za ruke to znam sigurno.

Cifra je 5250 dinara kao sto pise u linku, inace torba je stvarno jako dobrog kvaliteta.

Ovo znam iz licnog iskustva posto sam pre 2-3 godine kupio neku jeftinu u Luisu ali nije kostala ni toliko, posle 3-4 voznje pustio je rajfeslus dok se to kod ove nije desilo.

Potrebno mi je da ima opciju da se nosi kao ranac, i valjalo bi da je malo veca! Potrazicu jos malo, moze i polovna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja