Jump to content

Moto Zajednica

Odluka je pala - kupih fzr 500 1990 god!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 117 postova

Posto sam imao dogovor sa covekom koji mi je prodao motor, da motor mogu da mu vratim ako bilo sta nije ispravno (posto ja se ne razumem u motore), te da je uslov bio da ga teram kod majstora, da ga on pregleda, pa tek onda sav kesh. Bi kod majstora Kocke, tek danas, cova kazhe da odavno nije video bolje ocuvan motor. Isplatih decku celu sumu, i DEFINITIVNO pazarih motor!

 

Gume - nisu sjajne, mislim nije ni katastrofa, ali nisu ni nove. Sta da radim? Mislim jel ok da ih vozim na starim gumama? Cu za neke polovne varijante? Kolko su nove?

 

Lanac - lancanici - perfektno!

 

Agregat - ko nov.

 

Kocnice - ko nove.

 

Preshao 35.000.

 

Viljuska, amortizeri - nikad bolji.

 

Ram, metal, plastika - niti jedna ogrebotina!

 

Elektrika - svetla, zmigavci, tabla - itd... Perfektno.

 

Vuce ko lud. I Rade Kocka kaze da je prosto uzivanje cuti motor koji tako zvuci. Znaci iako sam pocetnik, ne uvalishe mi neko njesra.

 

Evo slike:

 

MAGY4_img0109zd4.th.jpg

 

Ed da - Kocka mi je skrenuo paznju - akumulator mu je dotrajao. Gde da kupim akumulator za njega, i gde se to stavlja na FZR-u? Jel to mogu sam, ili moram kod majstora da mi stavi nov akumulator? Ako moze neka slika, link, bilo bi dobro...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao
Gume - nisu sjajne' date=' mislim nije ni katastrofa, ali nisu ni nove. Sta da radim? Mislim jel ok da ih vozim na starim gumama? [/quote']

 

Pogledaj datum proizvodnje, ako su starije od 5-6 godina, nemoj da preteruješ!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Imas u Dimitrija Tucovica 200 metara nize od gradske bolnice akumulatore. Ogromna je reklama, videces i sam, mislim da se zove "topla". Imaju sve tipove aku i povoljni su sa cenom. Srecno i oprezno u voznji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Bas mi je drago da si ubo dobar komad :kul: Jako mi se svidja motor :kul: Neka ti je sa srecom i u zdravlju da ga vozis!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova

E hvala, hvala puno! :kul:

 

Nego nesto mozgam, sad bi trebao da pazarim neku kacigu za ovaj motor, pa razmisljam, koja to ide uz ovaj motor? Mislim pitanje je pocetnicko, al ja jesam pocetnik. I gde to da kupim? Kakve kacige uopste idu na ovaj tip motora? Ne bih da uzmem nesto, a ispostavi se da je to kaciga recimo za cross. I na sta da obratim paznju pri kupovini kacige? Kako da znam da mi nije velika itd..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
E hvala' date=' hvala puno! :kul:

 

Nego nesto mozgam, sad bi trebao da pazarim neku kacigu za ovaj motor, pa razmisljam, koja to ide uz ovaj motor? Mislim pitanje je pocetnicko, al ja jesam pocetnik. I gde to da kupim? Kakve kacige uopste idu na ovaj tip motora? Ne bih da uzmem nesto, a ispostavi se da je to kaciga recimo za cross. I na sta da obratim paznju pri kupovini kacige? Kako da znam da mi nije velika itd..[/quote']

Bitno je da je integralna i da pogodis broj, a za ostalo ces lako...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja