Jump to content

Moto Zajednica

XL 600LM 1987

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Honda XL 600LM 1987

 

2vtcfvr.jpg

 

Dajte svoj komentar iskljucivo ako ste vozili ili posjedovali ovaj motorcikl. Niposto nikakve komentare u stilu "cuo sam", "rekli su mi" i slicno. Odgovorite na sledeca pitanja u skladu sa pravilima bez dodatnih komentara ili slika. Svaki komentar koji ne bude u skladu sa pravilima bice istog trenutka obrisan.

 

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

Navesti tacno godiste motocikla koji ste vozili..

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

"Posjedovao sam ga tri godine." ili npr. "Probao sam ga par puta na lokalnom putu" ili "Napravio sam par krugova oko bloka"

 

3. Sta mi se dopada:

"Odlicne kocnice i dobra zastita od vjetra." ili "Sjajan za duza putovanja, odlican polozaj vozaca, mala potrosnja" ili neko moze napisati i par pasosa ako zeli, tim bolje.

 

4. Sta je moglo biti bolje:

"Prednja kocnica ima lose doziranje i slaba zastita od vjetra" ili nesto slicno u stilu prethodnog pitanja.

 

5. Moj utisak:

Vas mali review. Tu sad moze svasta da se napise, da se detaljnije objasne i opisu stvari iz prethodne dvije stavke i da se jos malo prica o motoru i generalnom stavu prema njemu. Mogu se opisati i neki detalji i moze se dati i neka ocjena i recimo preporuka za kupovinu. Takodje, ovdje bi bilo dobro da onaj ko je proveo vise vremena sa motorm napise na sta treba obratiti paznju pri kupovini tog polovnjaka i generalno o odrzavanju...

 

 

 

Najlakse vam je da uradite copy-paste sadrzaja ovog koda i samo ispod svakog pitanja dodate vas odgovor:


[b]1. Godiste motocikla koji ste vozili:[/b]


[b]2. Vrijeme provedeno na motorciklu:[/b]


[b]3. Sta mi se dopada:[/b]


[b]4. Sta je moglo biti bolje:[/b]


[b]5. Moj utisak:[/b]

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Kawasaki GPZ500R, Yamaha FJ1100, Kawasaki GTR1000, Honda VF500F(II), Honda VF500F, NSU Pretis 175, Suzuki DR750S Big, Honda XL600LM

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

1987

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

Kupio sam ga 2009 i dalje ga imam, mada nisam se nesto navozao samo 13000km

 

3. Sta mi se dopada:

Izgled! Taj dakar izgled iz 80tih je nesto sto je za mene olicenje lepote enduro motora. Ne samo za ovaj vec za sve motore tog doba. Rezervoar naravno. 28 litara, 7 litara rezerva. Malo li je? :)

Udobnost je fantasticna. Moze da se predje 200-300km a da se ne stane...ali nije u tome car voznje. Dugi putevi su stvarno dobri i udobni na njemu, ali kad dodjes do mesta gde put nestaje prava zabava tek pocinje. Ja nisam neki ljubitelj velikih brzina ali stotaka kroz atare je prava uzivancija sa ovim motorom. Laksi je od recimo st ili at-e i veoma lepo "pliva" po rupama!

Ima kurblu i alnaser tako da sa te strane ne moze biti bolje. Sama kurbla lepo ide, nema potrebe da se skakuce po njoj ili tako neke akrobacije a ako negde i zapne ima rucni dekompresor.

 

4. Sta je moglo biti bolje:

Kocnice. Prednja kocnica ima jedan disk i dobro bi doslo jos jedan, zadnja dobos tako da bi i tu lepo cucno jedan disk. Zastitu od vetra nema tako da do 100km/h se moze izdrzati preko toga se vise drzite za korman nego sto upravljate. Ako idete sporo u nekoj koloni ili tako nesto oseticete toplotu od auspuha na desnoj nozi, meni su se jednom istopile neke najlon-pantalone :)

 

5. Moj utisak:

Ima vecih, ima jacih, ali ne mozete se ni na ovo zaliti :) Ima oko 190 klia, trosi 5-6 litara, 44 konja, postoji par verzija, tacnije tri koje se u principu razlikuju po prednjem faru i nacinu povezivanja farova. Prepoznatljiv je po agregatu ofarbanom u crveno, moj licno je crn, verovatno ga je neko farbao a mozfa i nije :neznam:

Lep, udoban, zao :)

Evo vam slike mog motora u velikoj rezoluciji pa gledajte i pitajte sta vas zanima

post-9768-0-95729000-1370325577_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja