Jump to content

Moto Zajednica

Drugi internacionalni moto-turistički reli 'Tour Around Serbia 2010'

Recommended Posts

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

@Sremci

Prvi tanjir je bio prilično vruć pa sam sipao opet čisto da probam  ::) ;D

 

@Mancule

Teo sam i treći tanjir al me bilo blam  ;D

 

Ajde bre, ljudi nas dočekali i naranili od srca. Pa i ako nekom nije bilo po ukusu, nema veze. Gledam to kako smo primljeni a dal je bilo više ili manje aleve paprike, to je stvar ukusa. Dal je bilo dovoljno ladovine ili nije, pa nije Sremska Mitrovica grad od milion ljudi pa imaš da biraš di ćeš parkirati 200 motora. I u Beogradu bi to bio problem. Livada je taka kaka je i to je najbolje što su domaćini izboksovali za nas. Nema druge livade. Ende.

 

Za Mančule nemam reči. Ne zato što mi je ćaća Čačanin nego zato što su stvarno domaćini i otvorenog srca i duše su nas dočekali kao rod rođeni.

 

Sa moje tačke gledišta, nema razloga da se iko "popravlja" sledeće godine. Ni ove nije ništa falilo i u oba grada smo imali ogromnu pomoć pri organizaciji relija. Zato im svima hvala od srca. Teško da bi mi sami napravili nešto što bi dostojno zamenilo domaćine i doček kakav smo imali. Batalimo svađe i prozivke, daj da nam ovaj reli ostane u lepoj uspomeni zbog koje ćemo se rado videti i sledeće godine.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

Nemogu da verujem da je nekima naj vaznija klopa i ladovina :o

Vozili ste se druzili uzivali u prirodi pa sta ces lepse.Da sam mogao da budem na ovom reliju gladovao bi 3 dana i przio se na suncu.

Niste ni svesni sta bi neki dali da mogu da budu deo ovog relija.A ko nije zadovoljan ocito nije za reli.

Sremci su odradili svoj deo posla kao i Mancule i na tome im treba biti zahvalan.Malo je klubova u Srbiji koji su spremni za ovako nesto.

Zato vas molim bez prozivki

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

probudis se pored svoje "devojke" i sve ti postane jasno! osim sto pod vasim prozorom nema dorucak na yamahi,razdraganih motorasa da vas lagano probude!! ;D ;D

 

 

pazi kad bi, u ove kisne i gubave dane, rado menjao danasnji pogled na sivilo kroz prozor u pokislo motorce za uzasan pogled na motor prekriven jajima i virslama i umilni glasic ranonasabajle Svetca ;D  

Svecalititvoga ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

... i umilni glasic ranonasabajle Svetca ;D 

 

Nisi možda hteo reći "Lajavog Krelca"?? ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Ti se za svoje junačke rane na zadnjici snalazi sam ;D Nećemo te i tamo maziti, a vala ni paziti ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Moto Selo
  • Motocikl: Kawasaki en 500,Sachs x road 125

E,braco bajkeri,sta su ti zene.Ova moja zna da kritikuje druge,a meni danas "klot pasulj",za rucak.Ko je nju poznavao,ni pakao mu nece tesko pasti.

Ona je Sremica,pa je prizeljkivala neznam ni ja sta,cisto da se vidi ko je najbolji.

U svakom slucaju,bilo je super.Da je bilo vruce,bilo je,a ko je za to kriv,pa mozda da pitamo svoje suvozace da li znaju krivca za 36 stepeni.

Svi redari su odradili posao vrhunski obzirom da su bili prinudjeni da rade i deo koji su prosle godine radili policajci.

Ipak moram posebno da izdvojim dr Baneta koji zraci pozitivnom energijom i tako dize moral ljudima i naravno Arakisa koji je opet imao priliku da pritekne u pomoc bajkerima iz Dobanovaca.Kao da se pretplatio na nas i nase pehove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2721 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Sremac ti bar znas u cemu je razlika izmedju tumora i Sremice ?

Tumor moze biti dobrocudan. :D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

Sremac ti bar znas u cemu je razlika izmedju tumora i Sremice ?

Tumor moze biti dobrocudan. :D ;D ;D

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 486 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s - Ferdinand

Drago mi je zbog dobrih vesti od kolege iz Makedonije...nadam se da će ih uskoro biti još, i da ćemo se zaista videti sledeće godine na reliju!

 

Veliki pozdrav za njega!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

pratim temu od samog pocetka i skidam kapu organizatorima i velikoj vecini ucesnika koji su stoicki podnijeli sve napore samog relia i sve vremenske uvjete po kojima se vozio reli a kako citam i vidim na slikama nije bilo baš ni lako. jednoj manjoj grupi ljudi bi se sada obratio a to su oni koji traže svaku dlaku da nekog prozovu i kažu kako nešto nije baš kako treba i kako bi to trebalo. pa normalno je da ce savaki sljedeci reli biti sve bolji i bolji jer ce se svaki novi organizirati na temelju iskustva sa prethodnog. predlažem da se njima koji se bune dodjeli rad upravo na onom oko cega se bune na sljedecoj orgaizacij relija pa da ih vidimo. dok citam njihove komentare " gulaš ovo gulaš ono, hlada ima - nema, vrzce mi je..., dugo smo vozili, pala nam je noc..., rano krecemo.... i sl. sjetim se Veveta ( Veve care ) i njegovog odlaska u Grcku po onom vremenu, a i toga da ni jednom nije zakukao vec je naprotiv prihvacao cinjenice onako kako su dolazile ( a bilo ih je dosta ). sjetim se i onoga ( mislim da je on to rekao ) kada mu je bilo najteže rekao je " PA IPAK SMO MI BIKERI A NE PICKE". Uložen je ogroman napor i energija svih oko relija i nema smisla biti mrgud. pozdrav svima i spustite loptu na zemljui nemojte jedan protv drugog jer sve nas veže ista ljubav. pozdrav svima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADV

Rekao bi covek,ma ovo je namcor a ono-Nije.E sta ti je zivot?Nekom majka a nekom maceha.Zajebes se ocas.Pozdrav Skubi.

post-6133-12879082480116_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADV

Ivan-covek koji je napravio reportazu o nama na Rts-u.Profesionalac.Voleo je da mu kuvam kafu.Pozdrav.

post-6133-12879082483922_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja