Jump to content

Moto Zajednica

YAMAHA Rodic

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Beograd/Wien
  • Motocikl: bio FJR

Moram sa svima da podelim prijatno iskustvo koje sam imao sa Rodicem:

Po svoj prilici sam terao motor malo brze nego sto treba po nekim dzombama (makar ja pretpostavljam) i pukne mi dno kofera. Uglavnom, posaljem ja jednu jadikovku u Rodic, u startu se ofirajuci da ne ocekujem zamenu kroz garanciju i da sam spreman da platim sta kosta. Tekst mog mail-a dajem u celosti, kao i njihov odgovor, pa zakljucite sami. Naravno, pisem ovo zato sto su mi popravili kofer bez ikakve naknade.

 

----------------------------------

 

Postovani,

 

na koferu (5JW-W0754-81-01) koji sam kupio kod vas pocetkom ove godine, puklo je dno okolo onog mehanizma kojim se pricvrscuje za nosac. Mislim da je do pucanja doslo usled vibracija izazvanih voznjom po nasim cuvenim putevima, medjutim to sada nije bitno. Pretpostavljam da nema nacina da zamenim kofer u okviru neke garancije, pa vas molim da proverite da li je moguce naruciti samo donju polovinu kofera, posto mi je poklopac (u boji motora) sasvim ispravan. Vidim da je razlika u ceni izmedju mat crnog kofera (nefarban, prakticno) i kofera u boji motora poprilicna, pa se nadam da bih kupovinom samo donje polovine ustedeo dodatno. Ukoliko to nije moguce (a molim vas da ucinite sve sto je u vasoj moci da mi to omogucite), postoji li mozda mogucnost da je nekom drugom vasem klijentu (ili klijentu delta-team-a) potrebna gornja polovina kofera pa da svako dobije ono sto mu treba?

 

Unapred zahvalan, Ivan Babic.

 

----------------------------------------------

 

Poštovani,

 

zamolio bih vas da nam dostavite vaš polomljen kofer da bi ustanovili

oštećenje, slikali i slike poslali u Yamahu. Kad dobijemo odgovor, obavestićemo vas

o mogućoj zameni ili popravci u garantnom roku.

 

Srdačan pozdrav

 

YAMAHA-RODIC D.O.O.

21000 Novi Sad

Partizanska 1

Tel/fax: +381216333000

Mail: servis@yamaha-rodic.com

 

------------------------------------------------------

 

Ostaje samo da primetim da se poprilicno ceka na nov deo (za neke druge stvari jos cekam), ali uz ovakav epilog ne marim :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Beograd/Wien
  • Motocikl: bio FJR

Ja nazalost odmah iza nove godine putujem nazad za Austriju, pa ce i mene koliko i vas kopkati ishod :) Obecali mi Vlada, Arakis i drugari da ce neko od njih svratiti da pokupi deo kad stigne, posto je motor kod njih preko zime (eto jos jednog lepog iskustva da podelim) http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=44680.0

 

Inace, ovo cekam:

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=44551.0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja