Jump to content

Moto Zajednica

HONDA CB 750 F2 1996-god. Prodato.....!!!

Recommended Posts

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Evo ,ja mogu da ponudim svoje slikarske usluge, da udovoljiš auditorijumu adekvatnim prezentovanjem predmeta prodaje  :)

 

druže komšio  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: SOKOBANJA

Pozdrav svima!! Pa motor je vec odavno u zimskom snu .Sto znaci Garaza+cerada+razne pokrivke! Ali ako ce to nesto bitno da promeni evo slikacu ga obecavam!! ??? ??? ???. Mada isti motor sa okruglim farom neznam sta ce biti spektakularno??? ??? ??? >:(.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Pa cekamo slike, obecao si jos pre dve nedelje, pa nista !  ??? ??? ???  Mozda ti je crko motor, rasturio si masinu pa ne smes takvog da ga slikas ? Ne vidim drugi razlog . Moj komsija bio zainteresovan, al nema slika, pa naso drugi motor i kupio !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: SOKOBANJA

Dugo nisam bio na forumu zbog toga nisam ni postavio slike. Moram da razocaram i tebe i komsiju!! sto se motora tice on samo ceka sunce! Motor sa okruglim farom zna se kako izgleda pa neznam sta bi se spektakularno desilo da se vidi sa njim.Meni se ovako vise svidja a far imam pa ako se nadje kupac dobice ga pa neka ga stavlja ako tako vise voli. >:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

   Pa cekamo slike, obecao si jos pre dve nedelje, pa nista !  ??? ??? ???  Mozda ti je crko motor, rasturio si masinu pa ne smes takvog da ga slikas ? Ne vidim drugi razlog . Moj komsija bio zainteresovan, al nema slika, pa naso drugi motor i kupio !

 

Komsija moj bas utovari coveka potpuno bez veze......jeste poslao je masinu u Japan da je Japanci pregledaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Komsija moj bas utovari coveka potpuno bez veze......jeste poslao je masinu u Japan da je Japanci pregledaju

 

  Nisam ga nista utovario.  Sam je obecao, pa ne ispunjava obecanje, sto ostavlja mogucnost da ljudi svasta pomisle o motoru . Covek se drzi za rec a .......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: SOKOBANJA

Pozdrav svima i unapred izvinjenje!!!.........A ovima sto je izgleda hobi da komentarisu i blate druge i u sve se razumeju, jedan predlog!!:  Dakle drumskalisica kod mene ima specijalnu ponudu da se pojavi sa 1 000 E kesa i da vozi motor sa svom opremom!!! I unapred se izvinjavam sto nisam u mogucnosti da mu dovezem motor do kuce za ictu cenu naravno!!! A za vas forumase jedno drugarsko pitanje? Dali znate recept kako se odbraniti od ovih sto svima komentarisu oglase,kritikuju a nista ne kupuju!  >:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Samo da vas obavestim da se DRUMSKALISICA nije javio u vezi ponude  ;D ;D !! A sto se tice motora AKUELNO! ;) ;)

 

  Pa kad si me vec prozvao, da ti i odgovorim.  Motor nisam trazio ja vec moj komsija, i za njega sam i pitao ( ne koriste svi net ). Slike si obecao jos pre dva meseca pa nista. U medjuvremenu je komsija kupio motor i o tome sam te obavesti jos 22.12.2009 u ovoj tvojoj temi :

  Pa cekamo slike, obecao si jos pre dve nedelje, pa nista !  ??? ??? ???  Mozda ti je crko motor, rasturio si masinu pa ne smes takvog da ga slikas ? Ne vidim drugi razlog . Moj komsija bio zainteresovan, al nema slika, pa naso drugi motor i kupio !

 

  To sto mi nudis tvoj motor za 1000 evra, sam tek sad video, jer nisam ni gledao vise ovaj oglas od mog poslednjeg posta .  Sta da ti kazem, ko sto rekoh motor sam gledao za komsiju.

  Tvoja ponuda jeste zanimljiva i primamljiva i mogao bih je prihvatiti, ali vec imam dovoljno motora pa mi jos jedan ne treba. Jedino da ga kupim pa da ga preprodam, a posle da me bije glas da sam preprodavac - neka hvala.

  Drugar je hteo da kupi, u njegovo ime sam pitao, obecao si slike , nisi ih postavio, drugar naisao na drugi motor i kupio i kraj price. Eto i od ovog posta imas korist - oglas ti dosao na vrh prve strane, pa srecno sa prodajom .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1029 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: APRILIA Caponord & Transalp 1999

Ma ljudi nebitno je bilo uopste da ga slika sa njegovim originalnim farom , auspusima i rucicama . Pa to svi znamo kako izgleda , sta ste se za to uvatili ko za ......

Ovako vidite motor u kakvom jeste stanju i sta dobijate malte ne za iste pare kao fabricki go motor : scorpione , streetfight upravljac , neka mala lepa svetla itd .......

 

E sad mozda se nekom nije motor iz nekih drugoh razloga svideo pa je kupio isti takav , a ne te smesne price . Pa svi znamo kako fabricki izgleda.

 

Nece valjda covek da mu vraca fabricke delove samo da bi ga slikao ( sto je zaboravio pre ove male prerade ) da bi neki bili zadovoljni.Mozda ga i ne proda pa ce ovako kako ga je napravio (i svidja mu se ) da ga vozi .

Imajte i vi razumevanja malo .

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Pa mogao je da kaze da nece da stavlja, stavi delove pored motora i tako slika. Al sam je ponudio i obecao . . . .

 

:o :o :o  Znaci ja stavljam okrugli far a i fotke na forumu pa da vidimo onda kako ce biti sa interesovanjem!! ::) ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1029 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: APRILIA Caponord & Transalp 1999

Jbg znas kako nasi kazu obcanje ludom radovanje . Nego nema veze ako je tvoj prijatelj zadovoljan tim sto je kupio onda je extra .

A ja samo za ovaj motor mogu da kazem da ne trosi ulje i masina mu je ukstra . A sad za izgled kome odgovara kome ne sta se tu moze .

Aj u zdravlje !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja