Jump to content

Moto Zajednica

Platak-Rijeka Off road po snijegu!

Recommended Posts

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

chalo ludaku stari svaka cast, jeste maheri nema shta !!!!!!!! vidi se ko kupuje motor za pravu namjenu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix

Auuuu Doktore.... sta ste sume posekli zbog jedne voznje :lol: Dobra ti je makina, ali onaj ''Garo'' izgleda dobro u p.m.!

 

Nije valjda da imas ''pusnicu'' za meso u centru Zagreba?? :prayer:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Pih.... (ovo je bilo kao da mi je svejedno i da nisam zavidan...)

 

 

a onda se okrenem i sebi u bradu citiram Deja Savicevica iz Zagreba...j***m ga u usta ona skrbava...:)

 

 

doktore, aj' dosta za ovu zimu....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 541 postova
  • Lokacija: Zagreb

Kak misliš dosta za ovu zimu,pa kod nas još nije ni poèela?Visibabe cvatu i jaglaci!Ovaj vikend ponovo Grobnik!Franc se vratil s visinskih priprema i vjerojatno je nabrijan na stazu!Znaèi opet u šumu... :wink:

Pušnica je 20 km od zg!Upravo se podimile drugi put i za tri tjedna mogu pod nož... :P

Svi putnici namjernici dobrodošli na degustaciju,ali požurite,jer su tak dobre da nikad ne doèekaju ljeto... :shock:

 

BTW Švaba gdje su plehovi...?

:? Jest da je na ðemdo,ali... 8)

Ajde djura dovucite se do Grobnika ove vikende šta dolaze...najavljuju +12 C!Sad je najljepše dolje,nema puno ljudi,samo nam je zajebancija na pameti!Bit æe do jaja!Dam ti djir na DRZ-u! :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Ajde djura dovucite se do Grobnika ove vikende šta dolaze...najavljuju +12 C!Sad je najljepše dolje' date='nema puno ljudi,samo nam je zajebancija na pameti!Bit æe do jaja!Dam ti djir na DRZ-u! :wink:[/quote']

 

say no more....dolazim!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 541 postova
  • Lokacija: Zagreb

Ajde djura dovucite se do Grobnika ove vikende šta dolaze...najavljuju +12 C!Sad je najljepše dolje' date='nema puno ljudi,samo nam je zajebancija na pameti!Bit æe do jaja!Dam ti djir na DRZ-u! :wink:[/quote']

 

say no more....dolazim!

 

Javim ti kad smo toèno dolje... :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Beograd

Ajde djura dovucite se do Grobnika ove vikende šta dolaze...najavljuju +12 C!Sad je najljepše dolje' date='nema puno ljudi,samo nam je zajebancija na pameti!Bit æe do jaja!Dam ti djir na DRZ-u! :wink:[/quote']

 

say no more....dolazim!

 

Javim ti kad smo toèno dolje... :wink:

 

opet te laze...i nemoj slucajno da mu dajes pile on bi i kokosku sjebao a kamoli to malecko slatko stvorenje

 

 

plehovi su u posti javljam ti koliko treba da ti stignu....da sam znao da si toliko operisan od mozga poslao bih ja to i ubrzano ,,,, :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 541 postova
  • Lokacija: Zagreb

Ma znam da laže!Laže doma,al zašto meni??? :shock:

Al nema veze,pa nisi valjda mislio da bi mu stvarno dao DRZ-a??Ma naravno da bi,taj je nesalomljiv! :wink: Još kad mu stavim one plehove,bit æe ko tenk! :D

Nema žurbe s poštom,još je zima,pa je mokro i mekano pri padu!A i da ti pravo kažem,mislim(nadam se) da sam ispucao kvotu padova za ovu godinu! :shock:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

Bravo Doktore,vidim da se lepo provodite,super fotkice i super voznjica.Svaka vam cast..

 

PS:lep ti motor nego ispod tebe mi lici na tomos automatik,jel to neka verzija za decu ili :lol::lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Beograd

Imam dr 650se valjda je 99 ili 2000 stoji mi u LA-u kod nekog drugara u dvoristu...kao stara bicikla koju vise ne vozis...srecom sto tamo nema snega i kise pa ne rdjavi... mislis da je to pretezak bike za ovakve avanture....ili da mu stavim kramponke pa udri po blatu i snegu....u super je stanju ima jedno 35000 kilometara i jedina mana curka mu ulje pa nije za gradske voznje jer ti isprska po pantalona kaplice ali za blato i sljaku je ko stvoren...a kad padnes bas ti se jebe dal si ga ogrebao...

sta mislis...sad kad vidim vas ovako i meni dodje da ga sredim za neku avanturicu..:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 541 postova
  • Lokacija: Zagreb
Imam dr 650se valjda je 99 ili 2000 stoji mi u LA-u kod nekog drugara u dvoristu...kao stara bicikla koju vise ne vozis...srecom sto tamo nema snega i kise pa ne rdjavi... mislis da je to pretezak bike za ovakve avanture....ili da mu stavim kramponke pa udri po blatu i snegu....u super je stanju ima jedno 35000 kilometara i jedina mana curka mu ulje pa nije za gradske voznje jer ti isprska po pantalona kaplice ali za blato i sljaku je ko stvoren...a kad padnes bas ti se jebe dal si ga ogrebao...

sta mislis...sad kad vidim vas ovako i meni dodje da ga sredim za neku avanturicu..:)

 

Za hard enduro je sve preko 120 kg preteško,ali za soft... :wink: Izbjegavaj usko,premekano,lokve muljevitog dna...i uživaj! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja