Jump to content

Moto Zajednica

Dakar 2010

Recommended Posts

  • U prolazu, 70 postova

Cao Drugari u petak cu imati promociju u Beogradu tacnije na Euro- Petrolovim pumpama u 12 sati cu biti na pumpi u Zemunu u 13 sati u Novom Beogradu.Ocekujem Vas da se licno upoznamo i da se izpricamo malo detajnije o Dakar Rally-u.Pozdrav!!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Cao Drugari u petak cu imati promociju u Beogradu tacnije na Euro- Petrolovim pumpama u 12 sati cu biti na pumpi u Zemunu u 13 sati u Novom Beogradu.Ocekujem Vas da se licno upoznamo i da se izpricamo malo detajnije o Dakar Rally-u.Pozdrav!!!

 

 

 

Slusaj TI ;D ;D  sledeci put nas upozori da ti je pano na pumpi ;D ;D ;D ;D Srce mi stade juce na pumpi, ulazim da platim gorivo a "ti" sa sve KTM-om pravo na mene ;D ;D ;D ;D

 

Nazalost sutra ne mogu da dodjem ali se vidimo na aerodromu 110% ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 365 postova
  • Lokacija: SUBOTICA
  • Motocikl: Ferdinand

Gabore da li ćeš imati i neku sličnu promociju u komšiluku tj u Subotici, da ne moramo ići čak u BG (malko je zabačen sa naše tačke gledišta  ;D)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Sagmajster se odužio sponzorima

 

Jedini srpski predstavnik koji je završio Dakar Gabor Sagmajster za nedelju dana kreće put Južne Amerike, a pre toga je odlučio da se oduži sponzorima.

 

Sagmajster je za 31. izdanje najprestižnijeg svetskog relija, koje će od 1. do 17. januara biti održano u Argentini i Čileu, dobio potpuno novi KTM motor samo zahvaljujući sponzorima, Euro gasu i Europetrolu.

 

„Promotivnim aktivnostima na benzinskim pumpama Euro gasa i Euro petrola, počev od Subotice do glavnog grada, na pravi način reklamiram generalnog sponzora i svoj nastup na Dakaru. Zahvaljujući njihovom razumevanju ovoga puta voziću potpuno nov KTM, tako da ću moći da „stiskam” pun gasa, od starta do cilja“, rekao je Sagmajster.

 

Srpski predstavnik na najprestižnijem reliju na svetu u petak je na pumpi u Zemunu, prilikom plaćanja, svakoj mušteriji dao po majicu, a svako ko je želeo imao je i mogućnost da se slika sa njim.

„Bez imalo lažne skromnosti, prijatno sam iznenađen, koliko ljudi zna za moj uspeh iz Argentine i Čilea iz januara ove godine. Šta više uveliko se raspituju za naredno učešće i svako žele da se fotografišu“, dodao je Sagmajster.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Danas sam bio na Euro-petrolovoj pumpi na NBGD-u i popričao sa Gaborom. On je toliko pozitivan i moram reći pomalo lud tako da mislim da mu je uspeh u Argentini i Čileu zagarantovan.

 

Ukoliko neko želi da isprati Gabora na Dakar reli može doći na aerodrom Nikola Tesla u nedelju 27.12.2009 najkasnije u 05:30 jer avion poleće u 7:00, a on mora najkasnije da krene u 6 da se čekira i sve one procedura na aerodromu koje su obavezne. Verujte da mu naša podrška puno znači i da bi bilo super kada bi se organizovali i otišli zajedno da ispratimo našeg šampiona.

 

Svi imate veliki pozdrav od Gabora Saghmeister-a!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12098 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Datum se polako primice. Zato koristim priliku da Gaboru pozelim svu srecu ovog sveta jer cemu pored znanja i vestine sigurno biti potrebna.

 

Srecno Gabore!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 719 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM ima

  Srećno majstore i da nam se zdravo vratiš!

  Uzgred i jedno pitanje: predpostavljam da si u okviru priprema za Dakar imao i nekakve kondicione treninge. Da li je to podrazumevalo i poseban režim ishrane? Predpostavljam da je velika telesna masa (pogotovo u odnosu na većinu ostalih takmičara) strahovita otežavajuća okolnost u ovakvim takmičenjima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 719 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM ima

  Kao covek sa ovih prostora, a ujedno i prijatelj nasih Boze i Gabora, Stanovnik je neko za koga mora da se navija. Kao i prosli put, najlepse zelje i za njega!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Sagmajster spreman za novi izazov

 

Jedini predstavnik Srbije na 31. izdanju Dakara Gabor Sagmajster u Subotici se poslednji put pred put u Južnu Ameriku obratio novinarima.

 

Sagmajster, je istakao da učešće na Dakaru košta oko 100.000 evra, a pored sponzora, Euro gasa i Euro petrola, koji su kupili novi KTM motor, njegovo drugo učešće pomogao je i grad Subotica, do polaska u Argentinu, u nedelju 27. decembra, trebalo bi da dobije pomoć i Ministarstva za omladinu i sport.

 

"U nedelju preko Frankfurta idemo za Buenos Aires, gde ćemo biti nekoliko dana, do starta Dakara. Prvog dana ćemo odmoriti, a već sledećeg idemo u luku koja je 150 kilometara udaljena od Buenos Airesa i tamo ću preuzeti svoj motor i voziću ga u povratku do kampa. Potom slede tehnička doterivanja jer mi je motor stigao tri dana pre nego što sam morao da ga ukrcam da krene put Južne Amerike, tako da će to biti prvi put da ću ga voziti".

 

"30. decembra je na redu tehnički pregled, koji traje sedam-osam sati, a narednog dana smo slobodni, a već za 1. januar je zakazan start 31. izdanja Dakara, etapa će biti duga oko 300-400 kilometara, ali se ona neće meriti, a prva zvanična etapa i prvi veliki izazov me očekuje 2. januara", rekao je Sagmajster.

 

Tokom trajanja 31. Dakara posetioci sajta B92 će imati priliku da pročitaju ekskluzivne informacije i reportaže iz Argentine i Čilea.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja