Jump to content

Moto Zajednica

MOTO ZURKA Backa Palanka 26.09.2009

Recommended Posts

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: backa palanka

26-og septembra u Backoj Palanci se odrzava PRVA moto zurka.

Mesto desavanja: Kaloš čarda na dunavu.

Obezbedjen pasulj za bajkere, naravno dobra cuga i još bolja svirka.

Sviraju: Santos Brothers Band,Sveti Gral, Alijansa...

Zurka je u organizaciji udruzenja motociklista grada Backe Palanke.

Svi ljubitelji dobrog druženja,motora i dobre zabave su dobrodosli i naravno pozvani.

Očekujemo vas!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: backa palanka

Kad pocinje, kakako se tacno dolazi do te carde, posto ulaz..?

 

 

 

Uf bas treba odluciti sta i gde u subotu, samo da ne bude kise!

 

 

 

Iz pravca Novog sada kad se ulazi u Palanku,posle benz.pumpe Ćosić se skrene levo i samo prati put,neces promasiti.

Bice sve obelezeno, na svakom ulazu u grad.

 

Cena ulaza je 0 din.

 

Pocetak je 26.09.2009 do 12h

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

Kad pocinje, kakako se tacno dolazi do te carde, posto ulaz..?

Uf bas treba odluciti sta i gde u subotu, samo da ne bude kise!

 

Zagidr ti je objasnio, ne možeš promašiti  ;), a kiše neće biti, sunčano ceo dan uz temperaturu od 22 stepena.

 

 

A da ne bude sto ne platis na mostu platices na cupriji? Posto ce biti pasulj?  :o:D :o

Šala!

 

Jeste zvali i ove sa preke strane Dunava, kako stojite sa njima?

 

Od preka će doći, nije nikakav problem, deli nas samo most. ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: backa palanka

A da ne bude sto ne platis na mostu platices na cupriji? Posto ce biti pasulj?  :o:D :o

Šala!

 

Jeste zvali i ove sa preke strane Dunava, kako stojite sa njima?

 

 

Imam nekoliko ljudi u najavi iz raznih delova Hrvatske,nadam se da ce ih biti dosta iz bivse SFRJ

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova

Kad pocinje svirka, odnosno zanima me sta se desava do 12h (kad treba do tada da se dodje) i cime cemo prekratiti vreme do rucka koji je kad 9ako treba da ponesemo nesto do rucka.  Dolazimo skoro sigurno! Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 253 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Herceg Novi
  • Motocikl: Suzuki Intruder VS 800

Plavci stoje na ulaz u Futog, zaobilaziš ih vožnjom kroz stari Futog, sledeči iz B P stoje u Čelarevu u centru ,njih zaobilaziš ako ideš nasipom pored Dunava, onda ih ima kod pumpe Poloj ,e njih nemožeš zaobiči jedino ako su im bajkeri iz Palanke zamazali oči,i na ulazu u B P drugi semafor ,zaobišo si ih ako odeš na moto susret kroz Sintelon posle možeš nasipom u grad, ja ču plivajuči uz Dunav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dukags, 291 postova
  • Lokacija: НОВИ САД

Pre svega da se zahvalim domacinima, docek, rucak i program koji jos traje je bio pravi. Lepo vreme za voznju do Backe Palanke kao i blizina Dunava je doprinelo da trud na organizaciji moto zurke i domacini iz Backe Palanke ostanu u lepom secanju. Iznad svega mi se svidelo sto ste uspeli sto je ulaz bio besplatn sto je odmah dalo neki iskreniji ton pozivu u goste radi druzenja bajkera!

 

Meni licno bi bilo jos lepse da se nije gomila klinaca na skuterima uguravala medju parkirane gostujuce motore pa kada sam trebao da krenem vidim da mi neko desnu stranu ocesao od prednjeg tocka do auspuha nije strasno ali pored mene i sa jedne i sa druge strane bili parkirani skuteri. Ali to sa skuterima i biciklovima sa pomocnim motorom na moto skupovima je zaista posebna prica.

 

U svakom slucaju morao sam ranije da krenem ali umijetnicki dojam je da se vredelo odvozati do do Backe Palanke. Gostiju bilio sa svih strana al o tome neko drugi, ja da tek da otvorim knjigu utisaka i zahvalim se na jednom lepom danu!

post-8446-12879051561148_thumb.jpg

post-8446-12879051561582_thumb.jpg

post-8446-12879051561907_thumb.jpg

post-8446-12879051562292_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: GSXR K5

sad je frka, nemam zeleni karton za motor a ja sam iz sremske mitrovice moro bi ici preko granice da bi preso dunav, a alternativa je da idem na NS de je duplo duzi put a sad je 21:40.... a ide mi se.

znam da sad niko ne cita ovu temu i da se svi sad ludo provodite tamo, ostavite utiske kad se vratiti kako je bilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 253 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Herceg Novi
  • Motocikl: Suzuki Intruder VS 800

Morao sam ranije da se vratim zbog kučnih obaveza ali vreme koje sam prveo tamo je bilo ispunjeno u finoj atmosferi drugarstva i veoma srdačnog gostoprimstva domačina i nadam se da ostali dalje uživaju i evo malo slika:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: backa palanka

U ime svih koji su organizovali ovo druzenje i u svoje ime se zahvaljujem ljudima koji su se odazvali nasem pozivu.

Ovo je bilo samo zagrevanje i jedan deo razbijanja predrasuda o motoristima jer je Backa palanka specificna sredina. Mislim da smo uspeli.

Vec mogu da kazem da je u pripremi jedna velika zurka za sledecu godinu koja ce trajati 3 dana i gde se takodje nece nece naplacivati ulaz.

Jos jednom veliko hvala svima. Ziveli i vidimo se opet!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja