Jump to content

Moto Zajednica

Oboren "marsovac'' u 27. Marta

Recommended Posts

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Ada

Pa mogli bi da svratimo ovih dana do čoveka i odnesemo ponude. Gotovo sam siguran da će mu biti drago.

 

sutra dajemo krv i imamo defile kroz grad. mozda bismo mogli, da u znak podrske povredjenom policajcu-motoristi promenimo marsrutu prodefilujemo TIHO pored urgentnog centra a da jedan do dva predstavnika i udju unutra i posete ga dok smo napolju

 

slažem se!!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Ada

ja ne znam kako vi ostali... al ja cu da kopiram Mishu Pei-a... prva i osnovna dodatna oprema na motoru ima da mi bude ona dvosistemska kompresiona sirena... bolje da me psuju zbog prepadanja nego da mi se izvinjavaju zato sto me nisu videli...

 

dobra ideja :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Devojka prolazila pa slikala... U pitanju je Beograd, 27. mart ispod Masinskog fakulteta. Valjda gospodja iz Yuga mrzi ove nase redne organe

 

Valjda ce nas poslije ovoga udesa marsovca, marsovci bolje razumjeti i voditi vise racuna o ugrozenosti motorista na ulicama. ??? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12373 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ima već tema o tome: http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=42135.0;topicseen

 

Devojka prolazila pa slikala... U pitanju je Beograd, 27. mart ispod Masinskog fakulteta. Valjda gospodja iz Yuga mrzi ove nase redne organe

 

Valjda ce nas poslije ovoga udesa marsovca, marsovci bolje razumjeti i voditi vise racuna o ugrozenosti motorista na ulicama. ??? :)

 

Branko, uglavnom poznajemo lično sve tzv. "marsovce" u Beogradu i ljudi su sasvim normalni, svi su čuli za BJB i svi znaju koji su naši problemi u saobraćaju po Beogradu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Ja ne vidm tu nista NEukusno......

 

U tome i jeste tvoj problem! Da se ja pitam zbog ovakvih komentara bi se ti ladio od foruma neko vreme!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Ides u OFF ako imas nesto reci mi to na pp a nemoj glumiti nekog moralistu.......EH DA SAM JA???????????

 

Sve sto sam hteo rekao sam ti javno i tako cu uvek i svima reci. Nemam potrebu da se prepucavam preko PPa. Uzgred nista ja ne glumim. Radovanje tome da se neko povredio je bolesna stvar! Svi ti policajci na motorima su izuzetne osobe i jako razumeju probleme u kojima se mi nalazimo svakodnevno na ulici. Uzgred vecina njih su i nasi drugari, i potpuno podrzavaju nasu pricu, koje ti ocigledno nisi deo. Da sam na tvom mestu pokrio bi se usima i cutao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Ima već tema o tome: http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=42135.0;topicseen

Devojka prolazila pa slikala... U pitanju je Beograd, 27. mart ispod Masinskog fakulteta. Valjda gospodja iz Yuga mrzi ove nase redne organe

Valjda ce nas poslije ovoga udesa marsovca, marsovci bolje razumjeti i voditi vise racuna o ugrozenosti motorista na ulicama. ??? :)

Branko, uglavnom poznajemo lično sve tzv. "marsovce" u Beogradu i ljudi su sasvim normalni, svi su čuli za BJB i svi znaju koji su naši problemi u saobraćaju po Beogradu.

 

Drago mi je cuti da ima i njih koji nisu iskljucivi vec normalni, medjutim ja sam imamo jedno veoma loshe iskustvo sa policajcem na motociklu na NBGD, mozda shto sam STRANI drzavljanin u RS kako on rece. ;) A stvarno me je zaustavio bez veze i poslije prepirke zbog toga i okupljanja "narodnih masa" oko nas pustio me uz ono poznato kada svate da nisu u pravu: "Neka ovo bude opomena". ??? Sorry za OFF

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Na osnovu cega si zakljucio da se ja radijem sto se polomio???? tvoje rezonovanje  je bolesno.......ja sam jedan od onih koji imaju mnogo polomljenih kostiju tudjom krivicom, i poslednji sam koji bi se radovao tako necemu, a to sto ti tako tumacis to je tvoja stvar.

Nemam razloga da se nicim poklrivam a ti malo razmisli sta pises i nemoj me bespotrebno osudjivati a ljudi bez trunke humora sigurno nisu u mojoj prici pa tako neka i ostane.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja