Jump to content

Moto Zajednica

SUTOMOREEE

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

 

A jel ce da stoji onaj na brdu da dize ruku kad naidju motoori iz Srbije da obavesti policiju na vreme da napisu kazne ?

 

A možda su već napisali kazne i poslaće nam poštom , pa ne moramo ni da idemo tamo ...  ;D

 

Mada , ja možda i odem ... ali pošto ne ide niko iz Kruševca moraću opet da se prišljamčim ovima iz Vrnjačke Banje  ...  :D

heheheh......samo napred.... ;D Ako te primimo.Bidi dobar sisoje ;D

Sad ozbiljno:krecemo oko 8 ujutro u petak

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Zavrsne pripreme odradjene.Zuto-crni v-strom,Crna Yamaha tdm,Kawasaki 6-ica,Yamaha R6 i Suzuki 500 krecu preko Zlatibora do Sutomora.Ako neko prepozna neka se pridruzi.POzdrav i vidimo se dole ako dobri Bog da. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Bilo je onako kako sam i planirao.Odvozao lepu turu,video se dole sa drugarima uz pivce,zezali se,kupali i pedala nazad.U kamp nisam ulazio jer nisam ni planirao.Cujem da je unutra bilo oko 50 ljudi.Mada mene kamp inace nije ni zanimao jer su sva bitna desavanja za mene bila van kampa.Generalno mislim da je doslo jako malo motora.U Sutomoru je takodje duplo manje turista nego prosle godine,sto se vidi i iz aviona a kamoli kad se proseta rivom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

ajde ljudi dajte fotke i misljenja bas me zanima kako je bilo

bio sam 5 puta ali sam prosle godine obecao sebi WISE NIKAD.ORGANIZACIJA 0,DOCEK 0,ORGANIZATOR 0,KAMP 0,PANDURI NAS HAPSILI,jel ima jos nesto sto te zanima. jedina dobra stwar je lepa woznja i dobar put

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

citao sam pricu na masu nesto kao hapsenja, i kao navodno da je Lojd isao po plazi sa megafonom i vikao kao "uhapsice vas nasa cg policija" ali nisam skontao cemu sve to, zasto su vas uhapsili, iz cista mira su isli i hapsili srbe po kampu ili je ovaj lojd popizdeo? ajde pojasni nam verovatno nisam jedini koga to zanima,  u sustini to je bilo presudno zasto nisam isao na sutomore pa me zanima dal sam se zajebo ili sta. tenk ju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

JA sam bio prosle  godine i niko me nije uhapsio.NIsam pucao,nisam divljao.Ponasao sam se normalno.Nije trebao da dize cenu pivu u pola noci.To je njesra potez.U vezi pucanja: zalili su sve svi okolni gosti u sobama policiji.Zvali su policiju non-stop.Dosli panduri i rekli-kraj.I sta ima tu lose?

Nisam ni video ni cuo da je neko uhapsen.Cuo sam samo da neki nisu stali u povratku na radar i da su uhapseni.Koliko je to tacno-neznam.Neka potvrdi ko zna.Ali sa tim hapsenjima ste brate preterali.MI smo prosli celu Crnu Goru i ove godine nismo ni videli policiju pored puta.Dodjosmo na 100 m od kampa i eto ga policijac.Iskoci na nas sa znakom STOP.TAman pomislim:"sta je sad?Mrzi Srbina? Sad ce da me bije i hapsi?" a on se obrati sledecim recima:"dobro dosli.Kamp vam je dole pa desno.Samo polako,mirno i bice sve u redu".JA se zahvalim,on otpozdravlja kulturno i nastavimo dole.BAs sam bio prijatno iznenadjen.Toliko o tome.

Druga je stvar sto je kamp mali pa retko ko hoce da shljapi 5 eu da udje kada su svi motori prakticno parkirani van kampa i restoran je takodje van kampa.Svi se vidimo zapravo ispred i tu pijemo i klopamo.Ispada da se samo koncert slusa u kampu.Zato je jako malo ljudi uslo.Kamp je mali za moto skup i tacka.

Istina je da je ove godine doslo jako malo motora.To je ono sto sam video.Napisao sam ovde ono sto je istina a ne lupetam kojekakve baljezgarije.Ne branim tog tipa sto organizuje taj skup jer ga i ne znam.I on ima nekorektnih poteza i zato je doziveo fijasko u posecenosti.

Ja licno,jedva cekam BUdvanski skup na JAzu i skup u Ulcinju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lijeni motoras na skuteru, 30 postova
  • Lokacija: Bd
  • Motocikl: Africa twin rd07a

brate dark fala što si bio i svima vama koji ste bili uvjek dođite kao što i mi dolazimo kod vas ovo je bilo jedno od pravih prijateljskih druženja ove godine- a skup neka lojdu sam će uživati u kampu  :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

brate dark fala što si bio i svima vama koji ste bili uvjek dođite kao što i mi dolazimo kod vas ovo je bilo jedno od pravih prijateljskih druženja ove godine- a skup neka lojdu sam će uživati u kampu  :P

Brate Luka vidimo se dogodine na skupu u Budvi pa idemo za Albaniju i Grcku.Pozdrav!!

JAvite na vreme kada je pa cu doci ranije da pomognem.POzdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Neka mi neko objasni ako mu to ne predstavlja problem

Ma Zoki(v-strom PG) je malko zeza konobare u restoranu kada im je capio klopu sa drugog stola uz objasnjenje da je to Djurovo a on je Milikin kum...kako neznate? I oni se zbune i daju klopu....ccccccccccccccc...nismo klopali..vratili smo a malko se nasalio Zoki...ccccccccccccc....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

brate dark fala što si bio i svima vama koji ste bili uvjek dođite kao što i mi dolazimo kod vas ovo je bilo jedno od pravih prijateljskih druženja ove godine- a skup neka lojdu sam će uživati u kampu  :P

Brate Luka vidimo se dogodine na skupu u Budvi pa idemo za Albaniju i Grcku.Pozdrav!!

JAvite na vreme kada je pa cu doci ranije da pomognem.POzdrav!

 

XOXOOXOXOXOXOXOXO

 

Poseidon's sons & friends ;D

 

Sutomore592009.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Raška
  • Motocikl: shadow 750 aero

evo ja stigoh sad iz crne gore bio na skupu u sutomoru proveo se izvaredno upoznao ZARKA iz podgorice upoznao nas PEDJA iz sarajeva upoznao pirate iz ulcinja ovom prilikom zelim da pozdravim ALENA  i ekipu iz ulcinja stvarno su momci vrh sledece godine ako bude zdravlja obavezno kod njih na skup, samo jos da pomenem da nisam bio u kampu vec na plazi ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja