Jump to content

Moto Zajednica

TDM Srbija

Recommended Posts

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Koju god cenu da stavis, uvek ce te neko zvati da pita koja ti je zadnja cena...

3vd se na oglasima krece od 1300 do 1700 evra...

Ti oceni koja ti je zadnja cena ispod koje ne bi isao, pa na osnovu toga formiraj neku osnovnu cenu i onda imas prostora za cenkanje i mozes da spustas do te tvoje poslednje cifre...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Kolega bolje u proleće,prodavao sam 3 puta motore uvek u proleće i otišli su svi ekspresno brzo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1820 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R

4TX može da se bira za 2000E - i to verovatno može malo dole.

I ako ga daš jeftinije, opet možeš sada i kupiti nešto drugo jeftinije, tako da ti izađe na isto.

 

Ja na to gledam ovako: ako sam kupio motor po nekoj ceni i uložio u njega, a prodao ga ispod nabavne, za tu razliku sam se lepo navozao.

I to nešto košta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 286 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: BMW F800ST Honda NX 250

Ukoliko je motor očuvan i utegnut, onaj koga to zanima uvek će to morati da ceni i novčano.

Kupac kome je stalo da prođe što jeftinije u startu, kad-tad će tu razliku morati i skuplje da plati, ali on i nije kupac za očuvan i utegnut motor pa se sa njim i ne treba zamarati.

TDM-ovi su odlične sprave, zahvalne i vrlo pristupačne u odnosu na ono što  pružaju i u tom smislu ne vidim poentu prodavati ih za vrednosti koštanja GS kofera (novih doduše :))

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Није, одлучио да сачека до пролећа да се смире страсти.

 

Па онда с' пролећа кад га протера уз и низ венац да се предомисли и остави још годину дана :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

,,pozdrav imam veliku dilemu dal da napisem par reci ...al neznam kako ce reagovati doticne osobe ako se prepoznaju necu imenovati   dal moguce da ima ljudi koji prodaju motor  a ja sam taj srecnik u navodima  ne kazu neke stvari koje su jako bitne

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4822 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

,,pozdrav imam veliku dilemu dal da napisem par reci ...al neznam kako ce reagovati doticne osobe ako se prepoznaju necu imenovati   dal moguce da ima ljudi koji prodaju motor  a ja sam taj srecnik u navodima  ne kazu neke stvari koje su jako bitne

 

Zavisi ko sta smatra za bitno.  :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Ma nebi ja tu mnogo birao, posto je TDM na "ledu", prva musterija sa kesom on ode, tako da mi ne treba gel i skup akumulator.  Treba mi jeftiniji,a da posluzi par godina, kao i ovaj prosli koji je bio cca 35E, a trajao 5 godina. Mozda bi i vise da sam mu posvetio bar malo paznje. Nisam ga ni jednom otvorio da provjerim nivo tekucine-kiseline u njemu, pa je vjerovatno zasusio i pokrivio celije. :jok:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Moj glas svakako ide na Vartu... Sa Landport-om imam jako loše iskustvo, isto i sa Exide akumulatorima. Unibat mi je u Teneri bio ok. Sad u TDM-u imam Vartu i pali na pomisao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

 

Ma nebi ja tu mnogo birao, posto je TDM na "ledu", prva musterija sa kesom on ode, tako da mi ne treba gel i skup akumulator. Treba mi jeftiniji,a da posluzi par godina, kao i ovaj prosli koji je bio cca 35E, a trajao 5 godina. Mozda bi i vise da sam mu posvetio bar malo paznje. Nisam ga ni jednom otvorio da provjerim nivo tekucine-kiseline u njemu, pa je vjerovatno zasusio i pokrivio celije. :jok:

Neces valjda BMW da uteras u garazu umesto Yamahice? :ups:

 

 

Salim se (ne salim se nikako :ph34r: ), sto je yamaha na ledu?

 

 

Pa na "ledu"  u smislu da moze lako da klizne nekom drugom, ako se pojavi dovoljno zainteresovana musterija, ali nije pod moranje. Vec je dugo kod mene i mislim da je vrijeme da se rastajemo. :na_glavi: Kao sto sam vec bezbroj puta pisao da sam do TDM-a imao sve motore sa cetri cilindra ( navika jaca od ljubavi ) tako da mi ta dva cilindra bas nedostaju, te stoga BMW tu nema otvoren ulaz sto se tice serije R. ;)  Penzija je vec odavno dosla gledajuci po predjenim kilometrima za sezonu zadnjih dvije -tri godine, tako da to nije nista novo. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Ako neće kolega, verovatno ću ja prodati mog 3vd. Dakle za sad samo ovde informacija :

TDM 850 3vd, 1993. godište u originalnoj boji.

Imam puno toga da napišem ali ću preskočiti detalje i odmah napisati poslednju cenu (s tim što moram da naglasim da će, ukoliko se kupac pojavi, moja zadnja vožnja na njemu biti za Dedamrazijadu): 1520€

 

Detalje nakon kontakta zainteresovanih kolega ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja