Jump to content

Moto Zajednica

Evo i moj MZ 125

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 800 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250

  Motor zaista lepo izgleda, da ga sretno i dugo vozis i da te lepo sluzi. I nemoj nista da preradjujes, nek sve ostane tako fabricki.

Takav i ja tražim,ali na moju žalost,bio si brži.Sa srećom ti bilo i da ga dugo,dugo voziš

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 800 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Kao sto Lisac rece-fabricki ali od 251! Auspusi za 250 i 251 su identicni samo je razlika u duzini, 251 je malo kraci a kod 250 dosta viri iza tocka.

Pozdrav Makice.

Vidim da si menjala auspuh.Mene isto muči dotična sprava.Izudarana je,pušta ulje,a čuje se do Zeleno venca.DA li možeš reći gde si ga kupila i koliko košta?Jpš jedno pitanje: Nema problema ako na 250 stavim kraći auspuh za 251?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Molio bih nekoga da Kingu na PP dostavi kontakte gde se i kako nabavljaju delovi. Razlog je poznat, nije dozvoljeno reklamiranje na Forumu.

 

Pod kontaktima sam mislio na način poručivanja putem kataloga, telefonom pa poštom na kućnu adresu iz Vojvodine i na ono mesto na pijaci. ::)

 

Naravno, pored ta tri osnovna načina ako ima još neki i to možda može da koristi čoveku, od viška glava ne boli, nikad se nezna...

 

Malo dobre volje i uvek ima rešenja.  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ja naručujem kataloški, ako mi nešto vanstandardno ili polovno treba onda to dolazi iz Vojvodine a zbog visine cena na pijaci kupujem samo ako je nešto hitno.

 

Sem navedenog, iz Beograda ti ne treba nijedno drugo mesto.

 

Drumskalisica ima neke prijatelje koji mogu da pomognu jer su prva ruka iz Mađarske mada ponekad i tamo natrče ostaci Nemačkih delova ali o tome detaljnije sa njim telefonom. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Nema ama bas nikakvih problema ako na 250 stavis auspuh od 251,sve je identicno jer su i masine identicne,samo je kod 251 auspuh kraci i po meni mnogo lepsi pa sam zato i stavila. Meni se nije svidjalo sto fabricki auspuh na 250 mnogo viri iza tocka,bas je duzi...jedini razlog. Znaci,stavi koji god hoces (koji ti se vise svidja) ,neces pogresiti!

A kupila sam ga kod poznatog dobavljaca sa buvljaka na Novom Beogradu...mislim da znas o kome se radi!

Ako te jos nesto zanima slobodno pitaj!

 

P.S. MZ ti je stvarno prelep! Bolju kupovinu nisi mogao ni izmastati  :)!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Da se nadovezem na aupsuh...

Razgovarao sam sa nekim ljudima koji su kratili auspuha, pa planiram moj (originalni od TS-a) da otvorim i skratim tako da ce biti slika i opisa posla uskoro!!

 

BTW Super ti je MZ-a  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja