Jump to content

Moto Zajednica

Comet Tuning....

Recommended Posts

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Evo zavrsava se vec i druga godina kako moj sin ima iskustva sa ovim motorima (Comet 250)....normalno ima zelju da predje na nekog 600 R-a ali vidim da ovaj motor nebi nikako prodavao....nisam ni ja za to jel ga cesto maznem kada treba da obavim nesto po gradu....okretan...pouzdan....a potrosnja,,,,smesno.....

Sa ovim preradama i duplim diskovima cini mi se da izgleda sasvim pristojno......preporucujem ga svim pocetnicima jel ce sa ovakvim motorom kao prelaznom varijantom (a po pristupacnoj ceni) biti mnogo bezbedniji i iskusniji kada predju u visu klasu.....

Normalno treba da budu rastereceni kompleksa "firmi" sto je kod nas jako izrazeno kako medju motorima a jos vise u opremi......

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR600RR

gde si kupio prednji disk? meni trebaju pre svega novi diskovi, pa bih onda razmislio i o stavljanju jos jednog napred, mada je i ovako sasvim korektno kocenje....poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

gde si kupio prednji disk? meni trebaju pre svega novi diskovi, pa bih onda razmislio i o stavljanju jos jednog napred, mada je i ovako sasvim korektno kocenje....poz

 

 

Jesi li uzeo ono sto ja mislim da jesi ili .............????????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Dupli disk napred je ispao kao slucajnost....i sa jednim koci solidno kaom sto si i rekao.....a sa dva plus pancirna creva plus nove dobre plocice.... :-* mnogo je ozbiljniji i drugaciji osecaj.....

Cena dodatnog diska je prilicna.....meznam koliko je na onom sajtu sto je Davidoff nasao sto salju i moze da se kupi online????

Zadnji lancanik takodje nije serijski.....tako da bolje poteze.....mozda je minimalno izgubio na krajnjoj brzini ali zato nema vise one rupe i do 140 bas lepo puni.....

Pre mozda mesec dana smo se vozili zajedno ja na Cometu a drugar na GSXR-u 600.....prijatno se iznenadio jel je mislio da ce me cekati a ispalo je da smo se lepo peglali do 140 oko Avale.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: BG - Konjarnik
  • Motocikl: yamaha xt125x na prodaju:)

Jeste jako stara tema, ali hvala na savršenom opisu za buduće vlasnike. Dok nisam pročitao ovu temu, bio sam siguran da uzmem na proleće neku starudiju od 600cc. Za sada mi je ovaj prelep motorčić sa navedenim karakteristikama skoro glavni adut:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: BG - Konjarnik
  • Motocikl: yamaha xt125x na prodaju:)

Hehe, a ja se prvo istripovao da ste ga opet prefarbali:) isti su skoro

Ne znam koja je razlika u ceni?

Jel ubija vetar na kometu mnogo u odnosu na njinju? To me bas zanima, jer volim da vozim i kad je hladnije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Da me neshvatis pogresno..... Comet je izvrstan motocikl....koji ima 80-tak konja i veoma lepo i brzo ide.....

Ninja ili ti R-ovi od 1000 ccm 3 su nesto sasvim drugo..... nemogu nekako da ih poredim ni sto se tice zastite od vetra ..... druga koncepcija, druga namena..... Comet je pravi motocik za uzivanje sa kojim veoma ozbiljno mozes das se vozis kako na auto putu tako i na krivudavim cestama... a ovo drugo vise spada u mazohizam.... a posto smo svi hvala bogu zivi ljudi preporucujem i taj mazohizam ali kada covek napuni dovoljno godina i stekne dosta iskustva... i kada mu konacno prorade one najbitnije kocnice koje se nalaze u mozgu... :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: BG - Konjarnik
  • Motocikl: yamaha xt125x na prodaju:)

Samo još da dodam, da sam stvarno stekao utisak da je ovo sjajan motor za uložene pare i kao što si već naveo ranije, samo se postavlja pitanje koliko je nekome bitno šta piše na rezervoaru:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja