Jump to content

Moto Zajednica

Cacak poginuo motociklista

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: BASEL-SVAJCARSKA

Ako je sve tako kako je napisala ---riderlady80---  treba ga ubiti ja neznam zasto zakom kod nas u srbijo za neke postoji a za neke ne veze i pare su cudo steta za decka moje saucesce porodici i prijateljima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Iskreno saucesce porodici. Izgleda da je imao i malo dijete.  :'(

 

Nisam siguran da li je to takva situacija ali mene iz rodjene ulice umalo da ubije komsinica dok sam preticao. Jednostavno zena se uklucuje desno i gleda samo levo da li ide neko njenom trakom u smeru kretanja. Sreca je bila da sam je snimio da to radi. Posle toga sam primetio da dosta vozaca radi upravo to!!! pogleda da li nesto ide njihovom trakom iz smera kojim se vozi i ukljuci se ni ne gledajuci na drugu stranu!!!

 

Potrudih se da nacrtam jer ovo se provereno desava.

 

Mozda je i suvisno ali ajde da kazem ... Veoma mi je zao momka i  svaku put se tesko potresem kada se ovako nesto desi.

 

To sto si ti nacrtao je recept za gubljenje glave i to ne samo u Srbiji, vec u cijelom svijetu. Em se komsinica ukljucuje kako se ukljucuje, em ovaj sto ga pretices skrece lijevo.

Znaci nikad ne preticati u ovakvim situacijama, vec sacekati tih par sekundi pa posle raskrsnice! Ako te neko zvekne u ovakvoj situaciji, on je kriv po zakonu, a ti po zdravom razumu.

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Po zakonu - zabranjeno je preticanje na raskrsnicama.  Ne znam dal se i to ukljucenje sporednog puta na glavni smatra raskrsnicom, al gde god sam prosao - tu gde su ta ukljucenja je povucena puna linija . Sto se tice toga da je zabranjeno obilazenje kolone - mislim da se to odnosi samo na organizovane kolkone vozila ( vojna, policiska , vozila pod pratnjom ) !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: cacak prislonica g.milanovac
  • Motocikl: Super Tenera 750 91.

kod nas nepostoji prvenstvo!juce covek vozi opusteno skuter a ladno ispred njega izadje lada i udari ga levom stranom,ali sreca bi sto niko nije naisao iz kontra smera inace bi bilo svasta i na kraju izadje covek iz lade i poce da se dere na decka sto vozi kao ``ludak`.opet napominjen ja sam cekao da predjem put i decko je stvarno ``kulirao``u voznji ,ali tako je to cim sednes na dva tocka ispada da si ludak.marko ti nisi bio to!!!moje iskreno saucesce

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Čačak

Ja sam shvatio da se kamion bas ukljucio na glavni put ovako kako sam i opisao. Zato sam to i stavio tu. Ako ti znas da nije bilo tako nego drugacije ispricaj. Stvarno me zanima.

 

Izlazio jeste iz sporedne ulice ali se čovek nešto okretao na putu i u momentu kada je Mirko završavao preticanje misleći da ga je ovaj video, vozač kamiona mu je sasekao putanju i Mirko je udario u točak, tako je bilo ali ne mogu da nacrtam jer nisam bila na licu mesta da bih znala kako se to on okretao.

I juče mi je jedna gospodja rekla da je vozač kamiona nije imao dozvolu  ??? Izgleda da je to tačno.

Da li je neko od vas uspeo možda da pronadje bilo šta o ovom dogadjaju na netu baš me interesuje šta su pisali, ja tri dana tražim i ništa nema...Malo mi je to čudno... ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Čačak

Nigde ništa. Jedino što sam našao je njegov facebook profil. Ni jedne novine! Ima istu sliku sto si ti stavila.

 

To mi je i čudno zato što sam do sada za nesteće koji su se desili u Čačku sa smrtnih ishodom pročita i u novinama tj. netu nešto mi ovde ne štima. Samo sam jutros videla u Čačanskom glasu čitulje i ništa više  ???

Ja sam tu sliku i uzela sa njegovog profila, bili smo u pregovorima da postane član mog moto kluba, ali na žalost .... :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 1995, Cagiva Mito 125 1992-na prodaju

To mi je i čudno zato što sam do sada za nesteće koji su se desili u Čačku sa smrtnih ishodom pročita i u novinama tj. netu nešto mi ovde ne štima. Samo sam jutros videla u Čačanskom glasu čitulje i ništa više  ???

Ja sam tu sliku i uzela sa njegovog profila, bili smo u pregovorima da postane član mog moto kluba, ali na žalost .... :(

 

Imalo je u Pressu koliko sam ja video, odatle sam i saznao za tragicni dogadjaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Čačak

To mi je i čudno zato što sam do sada za nesteće koji su se desili u Čačku sa smrtnih ishodom pročita i u novinama tj. netu nešto mi ovde ne štima. Samo sam jutros videla u Čačanskom glasu čitulje i ništa više  ???

Ja sam tu sliku i uzela sa njegovog profila, bili smo u pregovorima da postane član mog moto kluba, ali na žalost .... :(

 

Imalo je u Pressu koliko sam ja video, odatle sam i saznao za tragicni dogadjaj.

 

Pa i ja sam čula da ima u Press-u ali na netu nema.

Najzad proverena informacija kamion je vozio sin gazde klanice Kale i ima samo B kategoriju. Sad mi je jasno što se toliko ne širi vest u javnost..pare vrte gde burgija neće... >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

To mi je i čudno zato što sam do sada za nesteće koji su se desili u Čačku sa smrtnih ishodom pročita i u novinama tj. netu nešto mi ovde ne štima. Samo sam jutros videla u Čačanskom glasu čitulje i ništa više  ???

Ja sam tu sliku i uzela sa njegovog profila, bili smo u pregovorima da postane član mog moto kluba, ali na žalost .... :(

 

Imalo je u Pressu koliko sam ja video, odatle sam i saznao za tragicni dogadjaj.

 

Pa i ja sam čula da ima u Press-u ali na netu nema.

Najzad proverena informacija kamion je vozio sin gazde klanice Kale i ima samo B kategoriju. Sad mi je jasno što se toliko ne širi vest u javnost..pare vrte gde burgija neće... >:(

 

 

Ovo su strasne stvari,a sto je najgore sve ih je vise! Danas ko ima pare i uticaj ne odgovara nizakakav prekrsaj pa ni za onaj najgori! STRASNO!

 

Saucesce...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 302 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1200ST

To mi je i čudno zato što sam do sada za nesteće koji su se desili u Čačku sa smrtnih ishodom pročita i u novinama tj. netu nešto mi ovde ne štima. Samo sam jutros videla u Čačanskom glasu čitulje i ništa više  ???

Ja sam tu sliku i uzela sa njegovog profila, bili smo u pregovorima da postane član mog moto kluba, ali na žalost .... :(

 

Imalo je u Pressu koliko sam ja video, odatle sam i saznao za tragicni dogadjaj.

 

Pa i ja sam čula da ima u Press-u ali na netu nema.

Najzad proverena informacija kamion je vozio sin gazde klanice Kale i ima samo B kategoriju. Sad mi je jasno što se toliko ne širi vest u javnost..pare vrte gde burgija neće... >:(

 

 

Ovo su strasne stvari,a sto je najgore sve ih je vise! Danas ko ima pare i uticaj ne odgovara nizakakav prekrsaj pa ni za onaj najgori! STRASNO!

 

Saucesce...

 

 

 

Strasno je i to da kamion nije bio registrovan, inace Mirka sam dobro poznavao skoro je kupio Yamahu u Balosavi pre toga je vozio kroserice 125.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4752 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Saucesce porodici i svim ljudima koji su bili bliski sa njim.nisam ga poznavao ali me je puno potreslo kad sam to cu,.pa ljudi polako kroz grad!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 669 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000VA

Vozaču kamiona i vlasniku klanice će bog da sudi...ne brinite se ništa

 

Saučešće porodici poginulog  :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja