Jump to content

Moto Zajednica

Cacak poginuo motociklista

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: cacak

 

Informacija je tacna ali neznam detalje.Na obilaznom putu oko Cacka preksinoc poginuo momak 86 godiste.Vozio je Yamahu. Ako neko vise zna ,javljajte!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

istina je... u cetvrtak idem da drzim neke casove u Cacku.. vlasnica skole u kojoj drzim casove je u nekom srodstvu sa tim deckom koji je poginuo ali na zalost neznam nista vise o tome...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 1995, Cagiva Mito 125 1992-na prodaju

Danas sam citao u novinama. Udario je motorom u zadnju gumu kamiona. Ostale detalje nisam zapamtio.

Decko je imao 23 godine.

Neka su mu siroki putevi nebeski. Ako nesto vise saznam postavicu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 1995, Cagiva Mito 125 1992-na prodaju

Saznao sam ovo. Preticao je kolonu automobila i onda je naleteo na kamion koji se okretao. Motor i kamion su poslati na vanredni tehnicki pregled (ovo za tehnicki pise u novinama)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Čačak

Mirko Grujović 1986-2009 radnik firme za prodaju računara "Uspon" d.o.o. Čačak.

 

11.05.2009. kod benzinske pumpe "Laki" u Čačku Mirko je Yamahom Diversion propisno preticao kolonu a vozač  kamiona izašao sa sporednog puta i u okretanju naleteo na njega. Policija za uviđaje nije mogla da prepozna koji je motor u pitanju ali su našli "L" tablicu ispod sedišta i tako saznali o kome je reč.  Ovo je neznanična informacija ali sam čula da vozač nema dozvolu za kamion i da je bio u pripitom stanju. Opet kažem nezvanična informacija, znam samo da je u pitanju kamion klanice KALE.

 

 

Prijateljima i porodici moje iskreno saučešće. Druže neka su ti široki nebeski putevi...  :'(

post-3979-12879032969648_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Saucesce porodici i prijateljima!

A kamiondziju obesiti za 00 za primer i sankcionisati i njega i onog ko mu dozvolio da sedne takav za volan  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Saucesce porodici i prijateljima!

A kamiondziju obesiti za 00 za primer i sankcionisati i njega i onog ko mu dozvolio da sedne takav za volan  >:(

Polako sa izjavama....kao prvo preticanje kolone vozila kao takvo nikada nije "pravilno" a teshko mi je poverovati da vozach klanice "Kale" vozi sluzbeno vozilo bez odgovarajuce kategorije.

Sachekajmo zvanichnu verziju pa onda komentarishimo, ali opet mogu naslutiti nedostatak opreme i brzinu vecu od potrebne...

 

Ljudi, uzmite se u pamet...vozila obilazite sa ne vishe od 10-15 % brzine kretanja tog vozila. Ako on usporava, usporavaj i ti. Iz mnogo razloga, a jedan je i ovaj, jer je mozda nesrecni Mirko ovo mogao izbeci ili predvideti.

 

Nek pochiva u miru.  :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Svakako si u pravu. Nego, ja se brzo iznerviram, pa iz tog razloga ni ne komentarisem mnogo u ovoj sobi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Čačak

Ako je neko započeo radnju preticanja ostali vozači moraju to da poštuju a kod nas je svakodnevnica da ti neko seče putanju. Ovan kamion nije smeo da izadje iz ulice iz koje nema prvenstvo prolaza a da već ima vozila koja nailaze, a još manje da se okreće tamo gde to nije dozvoljeno bez tudje pomoći zbog preglednosti, mogao je bilo koga da ugrozi.

90% vozača nezna da imaš pravo da pretičeš vozila dok stoje na semaforu i da staneš prvi, svi gledaju ljutito i psuju a ja sam to proverila kod saobraćajne policije i dozvoljeno je samo motorima.

Neću da kritikujem kamiondžiju zbog dozvole dok ne saznam pravu istinu, ali sve je moguće, jer poznajem dečka koji je radio u Delti i vozio godinu dana bez dozvole i kad asu ga panduri videli da polaže nisu verovali jer im je svaki put dao sladoled da mu ne traže dokumenta. U Srbiji je sve moguće, na žalost!

Nećemo više da ovu temu pretvaramo u komentarisanje, nije za to namenjena, dovoljno smo rekli šta smo imali...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 822 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Saucesce.

 

svaki put dao sladoled da mu ne traže dokumenta

 

Necu stavljati smajlija posto nije tema za to, ali... ovo je bilo jace od mene... panduri...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Čačak

Saucesce.

 

svaki put dao sladoled da mu ne traže dokumenta

 

Necu stavljati smajlija posto nije tema za to, ali... ovo je bilo jace od mene... panduri...

 

Upravo tako...zato sam i rekla de je u Srbiji sve moguće...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 201 postova
  • Lokacija: Pančevo

Nisam siguran da li je to takva situacija ali mene iz rodjene ulice umalo da ubije komsinica dok sam preticao. Jednostavno zena se uklucuje desno i gleda samo levo da li ide neko njenom trakom u smeru kretanja. Sreca je bila da sam je snimio da to radi. Posle toga sam primetio da dosta vozaca radi upravo to!!! pogleda da li nesto ide njihovom trakom iz smera kojim se vozi i ukljuci se ni ne gledajuci na drugu stranu!!!

 

Potrudih se da nacrtam jer ovo se provereno desava.

 

Mozda je i suvisno ali ajde da kazem ... Veoma mi je zao momka i  svaku put se tesko potresem kada se ovako nesto desi.

post-1573-12879032973384_thumb.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 201 postova
  • Lokacija: Pančevo

Ja sam shvatio da se kamion bas ukljucio na glavni put ovako kako sam i opisao. Zato sam to i stavio tu. Ako ti znas da nije bilo tako nego drugacije ispricaj. Stvarno me zanima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja