Jump to content

Moto Zajednica

Pljas

Recommended Posts

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000
Aii' date=' bato... pa jel si se mnogo omlatio??[/quote']

 

Zaboravih ovo sinoæ :)

 

Nisam, nabio sam desnu potkolenicu na kurblu ili nešto drugo na motoru, pa imam èvorugu/hematom, osim toga - ništa. Malèice me boli na dodir spolja koleno, ali stvarno jedva da može da se kaže da boli.

 

Sreæa...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Animacija je do kese :fcab: :fcab: :fcab:

Kako si se provukaooo majstorski, kroz iglene uši, što bi rekla moja baba :D:D:D

Zajebana je Kurunska, ne vidi se od parkiranih automobila ništa, a nema ni levo ni desno, izmedju je ostrvo, majstorski si eskivirao crash! Jebo ga auto da ga jebo, konj glupi na 4 toèka...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000
P.S. kako da skinem ovakvu mapu grada?

mapa je od planete - Google Earth

 

Nije, GE nema ovu rezoluciju, to je 1CD sa mapom u nekom èudnom formatu sa sve programom za gledanje iste... a imam i plugin za Photoshop :)

 

Ako je neko zainteresovan..........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Hvala svima ka komplimentima za animaciju' date=' mada može to i bolje 8) - na brzinu pravljeno, ali služi svrHi.[/quote']ne kaže se svrHi nego svrŠi :twisted: (palatalizacija i ostalo) A aminacija je stvarno jaèa od 1000 reèi :wink: :idea:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija

Primecujem da na ovom forumu postoji jedan broj ljudi koji konstantno sire mrznju i netrpeljivost prema vozacima automobila. Kao drugo isti ti ljudi propagiraju nasilje kao vid resavanja raznih situacija u saobracaju.

 

Kakvi su to saveti tipa da treba "peglati ljude"?

Jel to pojedinci hoce da kazu da oni ne voze automobile, i da kada bi ne daj boze trenutkom svoje ne paznje ugrozili nekog motoristu dopustili da ih on ispegla i sl. Da li bi porzali i "peglanje" svojih saputnika?

Jeste li vi nepogresivi?

Znate li vi sta je saobracaj?

Jeste li culi za pravilo "vidi i budi vidjen"?

 

Koliko sam primetio Ceh je rekao da se decko izvunjavao, mozda nije rekao "oprosti mi vozaci automobila smo stoka" mozda se samo uplasio...

 

Molim moderatore da mi odgovore dokle ce to da se tolerise?

 

P.S. Ovakvi postovi treba da sluze da nesto iz njih naucimo, da cujemo tudra iskustva i greske i sl, a ne da se glasa dal' treba nekoga peglati!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

.

Primecujem da na ovom forumu postoji jedan broj ljudi koji konstantno sire mrznju i netrpeljivost prema vozacima automobila. Kao drugo isti ti ljudi propagiraju nasilje kao vid resavanja raznih situacija u saobracaju....treba peglati ljude.....?

 

Uhuhu...ti kao nov clan bi morao malo lakse da nastupis, cisto bontona radi:0

 

Slazem se sa tobom, doduse, no od Oktobra do sada, ne verujem da si uspeo podrobno da se upoznas sa svm clanovima, a i njihovim postovima.

 

Ja znajuci mnogo ljudi ovdem, nisam siguran da znam za nekoga ko siri mrznju prema automobilistima, tim pre sto svi imamo automobile, a poneko i vise komada.

 

Mislim da si malo strastveno nastupio, ali valja da svi kazemo sta imamo, pa da nadjemo izlaz ili resenje, i to u svakom slucaju pozdravljam.

 

Sto se tice samara, kriziranja i netrepeljivosti u saobracaju, ovih meseci je pokrenuto jako mnogo postova na tu temu pa ne bih nasiroko o tome ovdI!

 

No hard feelings

 

Drugo da ne bih sad izigravao drvenog advokata, potpuno je normalno da se svako individualno ponasa u saobracaju i da na krajnji bezobrazluk odgovori istom merom, a da sad mi na MAH reagujemo uvek smireno, to nije bas moguce. Ja bih najvise voleo da se svako cukanje ne zavrsi povredom i da jedni druge makar 100x vise postujemo u saobracaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: London

Slazem se absolutno!

 

Najbolje je nositi reflektujuci prsluk (znaci NE crni motor + crna kaciga + crno odelo) u gradu i prijaviti SVAKI udes policiji.

 

Neki ljudi zaboravljaju da su motoristi retka pojava u saobracaju (< 1% vozila), te da vozaci NISU naviknuti na njih i lako ih previde (da ne pricamo sto je motor znatno manji od auta).

 

Treba POMOCI vozacima da nas promete, a ne peglati ih!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: BGD
.
Primecujem da na ovom forumu postoji jedan broj ljudi koji konstantno sire mrznju i netrpeljivost prema vozacima automobila. Kao drugo isti ti ljudi propagiraju nasilje kao vid resavanja raznih situacija u saobracaju....treba peglati ljude.....?

 

Uhuhu...ti kao nov clan bi morao malo lakse da nastupis' date=' cisto bontona radi:0

 

Slazem se sa tobom, doduse, no od Oktobra do sada, ne verujem da si uspeo podrobno da se upoznas sa svm clanovima, a i njihovim postovima.

 

Ja znajuci mnogo ljudi ovdem, nisam siguran da znam za nekoga ko siri mrznju prema automobilistima, tim pre sto svi imamo automobile, a poneko i vise komada.

 

Mislim da si malo strastveno nastupio, ali valja da svi kazemo sta imamo, pa da nadjemo izlaz ili resenje, i to u svakom slucaju pozdravljam.

 

Sto se tice samara, kriziranja i netrepeljivosti u saobracaju, ovih meseci je pokrenuto jako mnogo postova na tu temu pa ne bih nasiroko o tome ovdI!

 

No hard feelings

 

Drugo da ne bih sad izigravao drvenog advokata, potpuno je normalno da se svako individualno ponasa u saobracaju i da na krajnji bezobrazluk odgovori istom merom, a da sad mi na MAH reagujemo uvek smireno, to nije bas moguce. Ja bih najvise voleo da se svako cukanje ne zavrsi povredom i da jedni druge makar 100x vise postujemo u saobracaju.[/quote']

 

Ja se potpuno slazem sa covekom.

Pisustvovao sam situaciji kad su prijatelji ukazali coveku na gresku,a on im je odgovorio u stilu: ja bre radim u Radio Beogradu 25 godina, pa sta ako sam se napio i ispisao i zardinjeru u klubu radija. :? :?:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja