Jump to content

Moto Zajednica

Dragstar (v-star) 650 classic,dragstar 1100 classic, hromirani dodatak za branik

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Arilje

Prodajem hromirani dodatak koji se stavlja na vrh prednjeg branika ("front fender front tip"), za model dragstar 650 classic i jos jedan, za model dragstar 1100 classic. Takodje naravno odgovaraju i za americku verziju ovih modela: V-star 650 classic i V-star 1100 classic.

Kupio sam prvo jedan, pa mi je stigao za pogresan model (1100 classic), onda su mi u isto vreme stigla dva za model 650 classic, pa mi je i od ta dva, jedan visak. U pitanju su originalni, nekorisceni, Yamahini delovi iz programa 'Star accessories", u originalnom pakovanju.

 

Yamahine oznake delova su:

 

STR5KS269000  - za Dragstar (V-Star) 1100 Classic

STR5BN269000  - za Dragstar (V-Star) 650 Classic

 

Kao i sve iz Yamahinog programa dodatne opreme za kruzere, delovi su skupi (oko 100 evra komad), a ovde imate priliku da ih kupite za pola cene: dakle, 50 eura je cena.

post-4673-12879031030514_thumb.jpg

post-4673-12879031030834_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Arilje

Prodat za dragstar 650, ostao jos za Yamahu dragstar (v-star) 1100 classic.

 

Ponavljam: proverite cenu kod bilo koga (Rodic 150-ak eura, u Nemackoj-100 eura...), ovde samo 50 eura... Novo, u originalnom pakovanju Yamaha star accessories. Izuzetno atraktivan dodatak, ako znate nekog ko ima dragstar 1100 classic pomenite mu ovu ponudu, kupice sigurno.  ;)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Vstrom 1000

JA IMAM ,ZA TEBE CEO MOTOR DRAG STAR 1100, DA PREDJES NA MALO JACE  :)

MADA VEC IMA UKRAS PREDNJEG FENDERA KAO I KOMPLETNU OPREMU

POGLEDAJ U OGLASIMA

 

POZZ

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Arilje

Video sam, mlogo je lepa makina, ali jos mi je rano za 1100... I nemas ovaj deo, ti imas onaj tzv. "fender rail", ovo je "fender tip", znas kako bi ti "legao" da ga ubacis. Koliko vidim pun je opreme, samo ti ovo fali, prodao bi motor odmah.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja