Jump to content

Moto Zajednica

Zajednicke voznje i okupljanja

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: Novi banovci
  • Motocikl: CB 500

Pa stvarno bi mogao da dodjes Markane.

 

Idi spavaj ludace vidi koliko je sati... ;D

 

Krenuo sam na posO, pa da se javim :)

 

 

1. Dzoks & Violeta

2. Dzax und Bojana

3. Zille-nbg 50% (sve zavisi kada ce biti zakletva koju ne smem da propustim)

4. Zoltan

5. Slayer+suvozacica (50%)

6. lord_oblivion (50%)

7. Blajbinger (Oooo ja ja,ich bin eine kleine Blajbingerishe Crvenkapishe!...

 

Daj malo da refresujemo spisak...

 

Meni cela ruta od BGa ka Obrenovcu se ne svidja, kolima sam prosao x puta i nemam zelju da idem motorom.

Ali ako je vecina za, idemo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: negde izvan planeta

Steta sto se broj ucesnika smanjio. No kad se ne moze... sta cemo...:)

Ali nema veze, nece ta kuca nikud.:) A ni Trshic nece nigde da pobegne.:) Ja cu svakako ici da malo uzivam u mestu, dobro sma se namuchila da je sredim.:))

 

Pa sto se mene tiche mozemo da krenemo kad god hocete. Bilo bi dobro da tamo stignemo oko podneva pa da se bacimo na spremanje chorbe (ja cu da nabavim ribu i platim, vi mozete pice itd, ali to kad stignemo). Meni, kolima od mog stana na NBG do kuce u Lo treba 2,5 sata, pa vi sad izracunajte kako to ide...:)))

 

Tamo ima mesta za pajkenje, neki dusheci, krevet itd. Struje ima, kuvalo za kafu a i moj stanarki sa donjeg sprata ce biti drago sto smo tu, onda je obecala neke kolache(dal ce ih biti stvarno, videcemo:D).

 

Kao sto smo se dogovorili, u subotu cemo chorbuljak a u nedelju da produzimo u Trshic na rostilj. Sto se kupovine mesa tice, mozemo je obaviti u Loznici, ima jedna dobra mesara u centru, meso je uvek sveze. Nije lose kad bi svako kupio koliko moze da pojede (kao u Surchinu, samo manje! :D).

 

Kotlic i ostala oprema nam je obezbedjena, donece nam moja sestra od ujaka sve sto treba.

 

Ako ima nekih pitanja, recite.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: Novi banovci
  • Motocikl: CB 500

Slazem se sa  vremenom dolaska, znaci pre 12 da dodjemo da bi u dogledno vreme jeli corbicu :)

Sendvici za uz put se podrazumevaju.

Posto Blajov tranzistor ne mozemo  na sprat da unesemo, trebali bi neki pravi tranzistor da ponesemo.

Recite sta bi jos trebali da ponesemo...

 

A ja sada odoh da spavam pa se kuckamo sutra :)

 

pozz

 

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

 

 

Tamo ima mesta za pajkenje, neki dusheci, krevet itd. Struje ima, kuvalo za kafu a i moj stanarki sa donjeg sprata ce biti drago sto smo tu, onda je obecala neke kolache(dal ce ih biti stvarno, videcemo:D).

 

 

Kotlic i ostala oprema nam je obezbedjena, donece nam moja sestra od ujaka sve sto treba.

 

Ako ima nekih pitanja, recite.

 

 

Posto Blajov tranzistor ne mozemo  na sprat da unesemo, trebali bi neki pravi tranzistor da ponesemo.

Recite sta bi jos trebali da ponesemo...

 

A ja sada odoh da spavam pa se kuckamo sutra :)

 

pozz

 

 

Mmmmmmmrgh!...Stanarka na donjem spratu + kolači...I seka od ujke!!!...Fala vi lepo,ništa više mi ne treba...

Samo da se dokotrljačimo do Loznice...Sa mojim tranzistorom moš' da radite onda šta 'oćete!  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

 

Mmmmmmmrgh!...Stanarka na donjem spratu + kolači...I seka od ujke!!!...Fala vi lepo,ništa više mi ne treba...

Samo da se dokotrljačimo do Loznice...Sa mojim tranzistorom moš' da radite onda šta 'oćete!  ;D ;D ;D

Znaci ja bez Violete da dodjem?  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: negde izvan planeta

Sto se mene tice mozete i da pecate, samo da ne ostanemo gladni. :P

 

Stanarka je malo udata i ima decu dzoksovo godiste...:) A i seka je malo 5 godina u vezi..:) Mada je opasna:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Ondak vako.

1. 8h i 30min polazak sa parkinga kod Arene. Svi koji idu odatle znaju na kojem se nallazimo.

2. U Pazovi na pumpi se nalazimo sa???

3. U Rumi sa Violetom i Dzoksom.

Sada na bi bilo lose da napisete ko ide i da otprilike izracunate vreme. Da i naravno da kazete odakle krecete da vas ne bi uzaludno cekali.

Ako neko misli drugacije, zao mi je, demokratija ne postoji! Ili sto bi rekao Zeljko hajde da sednemo da se dogovorimo kako ce da bude po mom! ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

a ti bi suvozačicu jednu lepu malu  ;D ;D ;D  diđi kod mene imam ja drugarica krš a sve vole da se vozaju pa biraj koju ćeš

Covek se drzi za reC, iguana za reP. Vidimo se na pivu  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

Ondak vako.

1. 8h i 30min polazak sa parkinga kod Arene. Svi koji idu odatle znaju na kojem se nallazimo.

2. U Pazovi na pumpi se nalazimo sa???

3. U Rumi sa Violetom i Dzoksom.

Sada na bi bilo lose da napisete ko ide i da otprilike izracunate vreme. Da i naravno da kazete odakle krecete da vas ne bi uzaludno cekali.

Ako neko misli drugacije, zao mi je, demokratija ne postoji! Ili sto bi rekao Zeljko hajde da sednemo da se dogovorimo kako ce da bude po mom! ;)

 

 

Poneću muziku...Ajde Bojana und Džaxe,pričajte da l treba još nešto?... Roštilji,kašike,čaše,flaše,slanici,karirani stoljnjaci,sveće,lusteri  ??? :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Ja da javim da nije vise 50% za moj dolazak, sanse su porasle ponovo na 75%  ;)

Demokrate iz BG, kojim putem se ide na kraju? (ja sam jos uvek za moj predlog, preko Obrenovca, uz Savu)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: negde izvan planeta

Ondak vako.

1. 8h i 30min polazak sa parkinga kod Arene. Svi koji idu odatle znaju na kojem se nallazimo.

2. U Pazovi na pumpi se nalazimo sa???

3. U Rumi sa Violetom i Dzoksom.

Sada na bi bilo lose da napisete ko ide i da otprilike izracunate vreme. Da i naravno da kazete odakle krecete da vas ne bi uzaludno cekali.

Ako neko misli drugacije, zao mi je, demokratija ne postoji! Ili sto bi rekao Zeljko hajde da sednemo da se dogovorimo kako ce da bude po mom! ;)

 

 

Poneću muziku...Ajde Bojana und Džaxe,pričajte da l treba još nešto?... Roštilji,kašike,čaše,flaše,slanici,karirani stoljnjaci,sveće,lusteri  ??? :o

 

Ponesi ti tvoje rostiljce za svaki sluchaj. Ostalo imamo, mozda case eto, imam samo tri case:P Nego Reci mi sta treba jos od propratnih elemenatar, sem ribe, za corbu?:) I treba nam neka muzikica.iIIII papirne tanjirice, za rostilj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

Ondak vako.

1. 8h i 30min polazak sa parkinga kod Arene. Svi koji idu odatle znaju na kojem se nallazimo.

2. U Pazovi na pumpi se nalazimo sa???

3. U Rumi sa Violetom i Dzoksom.

Sada na bi bilo lose da napisete ko ide i da otprilike izracunate vreme. Da i naravno da kazete odakle krecete da vas ne bi uzaludno cekali.

Ako neko misli drugacije, zao mi je, demokratija ne postoji! Ili sto bi rekao Zeljko hajde da sednemo da se dogovorimo kako ce da bude po mom! ;)

 

 

Poneću muziku...Ajde Bojana und Džaxe,pričajte da l treba još nešto?... Roštilji,kašike,čaše,flaše,slanici,karirani stoljnjaci,sveće,lusteri  ??? :o

 

Ponesi ti tvoje rostiljce za svaki sluchaj. Ostalo imamo, mozda case eto, imam samo tri case:P Nego Reci mi sta treba jos od propratnih elemenatar, sem ribe, za corbu?:) I treba nam neka muzikica.iIIII papirne tanjirice, za rostilj.

Ok,nosim roštilj i muziku...

Ko će iz čega, i s čime da jede i pije ,neka razmišlja o tome na vreme!...Sve svoje sobom nosim...Vidim kotlić će da bidne...

Za čorbu bar tri vrste ribe,crni lukac,šargarepica,kuvani paradajz,aleva paprika,vegeta,nešto ljutkasto,belo vino...Da bi to bar ličilo na nešto...

I naravno lebac.

Ajde,oće li neko sada da ažurira spiskić,da vidimo koje nam je brojno stanje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

a jel sam mogao i ja da se provozam sa vama? ???

Da znas da se nociva, povezi 2-3 (dve do tri) skromnije suvozacice  ;) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

e ljudovi, posto nikako ne mogu da odlozim svoje obaveze, odlucio sam, a na dzoksovu inicijativu, da vam se pridruzim u nedelju ujutru... ja cu krenuti malo ranije, pa taman da stignem na jutarnju kafu... jeste da dolazim na par sati, sto bi moja baba rekla "samo da ti dupe vidi put", ali nema veze... jos jednom hvala cika dzoksu na ubedjivanju od ranog jutra i na "cimanju"  >:( vidimo se i cujemo u nedelju ujutru  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Nikola??? Sta, nece drugarice da idu?  ;D

Moracemo mi kod njih, vidim ja...

 

Dz, super! Poteraj tog majstora malo, ako treba  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja