Jump to content

Moto Zajednica

To sam ja!

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova

Ja se zovem Valentina...imam 16 godina,volim motore i brzinu.Redovno pratim Formulu 1 -fan sam Kimija Raikkonena- i moto trke...inace registrovala sam se owde uglawnom da bih ucestvovala u diskusiji o Nemanji Veselinovicu,decku koji mi mnogo znaci a koga vise nema...vidim da su neki krenuli da ga crne  a ja to ne mogu da dozvolim!!!Inace idem u gimnaziju,zivim u Zemunu.....to bi bilo to!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

Kao prvo, dobrodosla. Nadam se da ce ti biti prijatno ovde.

 

Kao drugo, tog decka na zalost vise nema. Svima nam je zao zbog toga.

Mlada si. Vidim da spominjes da volis brzinu. Velika vecina momaka i cura ovde, takodje voli brzinu. Ali to nas kosta.

Na zalost, nekada i previse...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Zlatibor

Dobro dosla

Niko ne napada njega, ljudi sa foruma samo pokusavaju da skrenu paznju da moramo da pazimo i da naravno nosimo opremu.

Sto kaze Ivica, najtuznije je sto njega vise nema

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

znam ja da oni pokusawaju da pomognu ali me nerwiraju poruke gde twrde da je wozio brzo a nije ....decko je bio dobar,prelep i mnoooogo mi je znacio,znaci mi i dalje i ne zelim sebi da priznam da ga nikada necu wideti....zasto!....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 390 postova
  • Lokacija: Београд - Сурчин
  • Motocikl: Jawa 350 TS '91

Пре свега, добро нам дошла!

 

....zasto!....

 

Због неозбиљности, неодговорности, бахатости... учесника у саобраћају!

Због многих свари које треба мењати.

Жао ми је тог дечка и тога што се догодило.

Нажалост, не можемо га вратити, али можемо помоћи  да се пробуди свест свих возача, како би се тако нешто избегло.

Увелико се почиње са озбиљним акцијама, са којим желимо скренути пажњу на нас, моторциклисте... акцијама у  којима, поред тих дискусија, можеш и ти да учествујеш!

 

Поздрав!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

znam..i narawno da cu ucestwowati u swemu da bih spasila neciji ziwot...mada meni sad swe ostalo izgleda manje wazno...nemanje nema i niko ga  ne moze wratiti,ewo sad je uskrs ispred mog prozora stoje trubaci a ja placem i razmisljam-nemanja nikada wise nece cuti trubace?!i to me pogodi,swe te neke sitnice,sta god da uradim ja pomislim da on nikada wise to nece moci....zbog jednog idiotkinje koja nije mogla da saceka da on prodje i isekla mu put,sto nije malo gledala?!nazalost takwih idiota i idiotkinja ce uwek biti i dok smo ziwi uzimace ziwot ljudi koje wolimo ili mozda cak i nas!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja