Jump to content

Moto Zajednica

CBR600F3 1995-1998

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Honda CBR600F3 1995-1998

 

honda-cbr600f-prova.jpg

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Honda_CBR600F

 

Dajte svoj komentar iskljucivo ako ste vozili ili posjedovali ovaj motorcikl. Niposto nikakve komentare u stilu "cuo sam", "rekli su mi" i slicno. Odgovorite na sledeca pitanja u skladu sa pravilima bez dodatnih komentara ili slika. Svaki komentar koji ne bude u skladu sa pravilima bice istog trenutka obrisan.

 

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

Navesti tacno godiste motocikla koji ste vozili..

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

"Posjedovao sam ga tri godine." ili npr. "Probao sam ga par puta na lokalnom putu" ili "Napravio sam par krugova oko bloka"

 

3. Sta mi se dopada:

"Odlicne kocnice i dobra zastita od vjetra." ili "Sjajan za duza putovanja, odlican polozaj vozaca, mala potrosnja" ili neko moze napisati i par pasosa ako zeli, tim bolje.

 

4. Sta je moglo biti bolje:

"Prednja kocnica ima lose doziranje i slaba zastita od vjetra" ili nesto slicno u stilu prethodnog pitanja.

 

5. Moj utisak:

Vas mali review. Tu sad moze svasta da se napise, da se detaljnije objasne i opisu stvari iz prethodne dvije stavke i da se jos malo prica o motoru i generalnom stavu prema njemu. Mogu se opisati i neki detalji i moze se dati i neka ocjena i recimo preporuka za kupovinu. Takodje, ovdje bi bilo dobro da onaj ko je proveo vise vremena sa motorm napise na sta treba obratiti paznju pri kupovini tog polovnjaka i generalno o odrzavanju...

 

 

 

Najlakse vam je da uradite copy-paste sadrzaja ovog koda i samo ispod svakog pitanja dodate vas odgovor:


[b]1. Godiste motocikla koji ste vozili:[/b]


[b]2. Vrijeme provedeno na motorciklu:[/b]


[b]3. Sta mi se dopada:[/b]


[b]4. Sta je moglo biti bolje:[/b]


[b]5. Moj utisak:[/b]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • VKV skupljač puževa, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRABAKULA

1. Godiste motocikla koji ste vozili:    1997. CBR 600 F3

 

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:    Godinu i par meseci .

 

 

3. Sta mi se dopada:   Ležanje motora u krivinama, mada je malo tvrđe ogibljenje na prvi pogled! U prvi mah mi se činilo da bi zadnja guma mogla biti malo šira, ali kasnije u samoj vožnji sam shvatio da ne vozim trke i samim tim nema potrebe za tako nečim. Prednja kočnica me je oduševila i ne sećam se da sam ikada imao bolje kočenje na nekom motoru! Veoma pitom i udoban motor za vožnju, ali lako može i da se življe vozi. Veoma elastičan agregat koji se ne buni na malom gasu, poprilično dobro izbalansiran odnos snage i težine. Odlično ubrzava za svoju kubikažu, a potrošnja je više nego zadovoljavajuća ako se vozi bez previše obrtaja. Sve u svemu, divan osećaj i doživljaj u gotovo svim režimima vožnje!

 

 

4. Sta je moglo biti bolje:  Postoji li motor sa kojim nema nikavih problema? Mog CBR-a je mučila samo jedna stvar, elektrika! Tačnije regler mi je crkavao dva puta, a zadnji put je spržio akumulator i gotovo sve sijalice... Čuo sam da to na žalost nije usamljen slučaj. Zaista je prava šteta što motor ima tako glupu manu, sa obzirom da se radi o veoma kvalitetnoj i pouzdanoj mašini, koja je zaista dugovečna!

 

 

5. Moj utisak:  Opšti utisak je veoma pozitivan! Zbog ovog modela postoji izreka "Jednom Honda, uvek Honda"! Sve nedostatke nadomešćuje predivan osećaj u vožnji koji svakako iskreno preporučujem svima koji voze motore da bi uživali, a ne da bi bili najbrži!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: PG / MNE

1. Godiste motocikla koji ste vozili: 2000

 

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu: skoro godinu dana

 

 

3. Sta mi se dopada: Izgled, jedan od najljepsih motora u svojoj klasi, i za svoje godine i dan danas atraktivnog izgleda; iznenadjujuce udoban i lak za upravljanje, polozaj tijela odlicno pogodjen zbog malo povishenog volana (visok sam 177 cm), dobar odziv na gas, moze lagano da se vozi, a isto tako preko 8000 o/min transformishe se u pravu azdaju. Precizan mjenjac, mogucnost podesavanja ogibljenja i prednjeg i zadnjeg kraja, izuzetno dobre kocnice i umjerena potroshnja. Vibracija skoro i da nema.

 

 

4. Sta je moglo biti bolje: Spaner, stara boljka, ali se jednostavno zamjeni ili dotegne.

 

 

5. Moj utisak: Bulletproof mashina, ali bukvalno! Nije ni chudo sto ga rade vec ovoliko godina, jako pouzdan i dugotrajan, najbolje su mi se za njega pokazale ContiSportAttack gume, zvuk iz fabrickog topa je odlican, motor kojim se lako probijati kroz gradsku guzvu, mada pravo lice pokazuje na krivudavoj cesti a ne stidi se ni staze. Kako god da se vozi, uzivanje u voznji je zagarantovano!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 724 postova
  • Lokacija: Srem
  • Motocikl: Bandit 650 K7

Godiste motocikla koji ste vozili:[/b] 1999 f4

 

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

1god 7000km

 

3. Sta mi se dopada: vrhunski proizvod,kocnice (posebno mogucnost doziranja) je neuporediva sa drugim markama tog doba.potrosnja do CG 4,7 litara u gradu 6,4.stabilnost

potpuno podesivo ogibljenje,rad agregata,zavrsna obrada,kvalitet svih delova.u voznji ga ni u jednom trenutku nemate osecaj da vozite vozilo iz 20 veka.bez da vredjam nekog kawa z 750 puno godina mladja ima sirote kocnice i vesanje smesno za jedan cbr.

 

 

4. Sta je moglo biti bolje: nema pokazivac za gorivo.nosac tablice ocajan .malo bolji menjac da je.

losija elasticnost motora,lenj ispod 6000 obrtaja naspram jednog fzs 600 fazera.

 

 

5. Moj utisak:sve sto 99 % vozaca zeli cbr moze da ucini bez muke,od gradske voznje,brzih krivina,putovanja,pa i izlazak na pistu. nisam ga trebao prodati :care: nisam imao nikakve probleme sa elektrikom. lanac pogonski je bio fabricki (36000km) i jos gura fino.

post-830-071217800 1291387201_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja