Jump to content

Moto Zajednica

Ružna slika :(

Recommended Posts

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Nije mi jasna ova igra:

Danas u bulevaru M. Pupina vozim iza dva R-a, sve tri trake prohodne prema gradu. Voze jedan do drugog relativno normalnom brzinom, jedan u žutoj drugi u srednjoj,sve dok se nisu približili semaforu na kome uvek stoji policija i piše kazne vozačima automobila.

Odmah sledi: jedan motorista vozi cik-cak u žutoj traci a drugi u srednjoj diže na zadnji i prolaze pored policajca koji ne pokažava ni da uputi pogled prema motoristima...

 

Bilo mi je potpuno jasno da je po sredi provokacija saobraćajnih policajaca... Čemu... ?!?! Opet će da se nadju pod represijom policije vozači koji su u dometu, tj. koji su regularni, voze prilagodjenom brzinom i uvek postupaju po uputstvima službenih lica, kao što se desilo skoro jednom kolegi kada su mu tražili prvu pomoć jer druge dlake prilikom kontrole nije bilo...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ovu pricu sam skoro cuo. Dok policajac motoristi pise prijavu za prekoracenje brzine prolazi drugi bajker bez kacige i kada snimi situaciju pocinje provokacija. Projuri pored njih velikom brzinom, vrati se, pa prozuji  na zadnjem tocku. Onaj bajker sto mu se pise prijava ne izdrzi i komentarise na glas kako policajac moze da bude tako miran i posvecen pisanju prijave a da ga uopste ne zanima sta ovaj drugi radi. Pandur kaze: Ma ne zanima me, njega cekam na uvidjaju !! 

I sto je najgore, doceka ga,pre ili kasnije !!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

1.mozda su mu pre sat vremena napisali kaznu kad je bio u kolima pa se sad vratio da ih drka :)

2.mozda hoce da pomogne bikeru kome se upravo pise kazna,jer onda taj biker moze da se vadi na selektivno sprovodjenje zakona pa da ga puste-ono tipa ej bre pa men pises za prekoracenje a sta je ovo? vidimo se na suceljenju i slicno

eto sta ti je kolegialnost :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Колеге зајебавају колеге! Цопе, у том послу је све обрнуто од оног како изгледа! ЗАПАМТИ!  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

E to je osnovni razlog zbog koga najebavamo mi koji postujemo saobracajne propise i stajemo kad nas zaustavljaju! I zato je slika o motoristima takva kakva jeste! I tome treba stati put pod hitno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja