Jump to content

Moto Zajednica

CBF 500, 2004 - 2007 (model PC39)

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Honda CBF 500, 2004 - 2007 (model PC39)

 

honda_cbf500_.jpg

 

Dajte svoj komentar iskljucivo ako ste vozili ili posjedovali ovaj motorcikl. Niposto nikakve komentare u stilu "cuo sam", "rekli su mi" i slicno. Odgovorite na sledeca pitanja u skladu sa pravilima bez dodatnih komentara ili slika. Svaki komentar koji ne bude u skladu sa pravilima bice istog trenutka obrisan.

 

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

Navesti tacno godiste motocikla koji ste vozili..

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

"Posjedovao sam ga tri godine." ili npr. "Probao sam ga par puta na lokalnom putu" ili "Napravio sam par krugova oko bloka"

 

3. Sta mi se dopada:

"Odlicne kocnice i dobra zastita od vjetra." ili "Sjajan za duza putovanja, odlican polozaj vozaca, mala potrosnja" ili neko moze napisati i par pasosa ako zeli, tim bolje.

 

4. Sta je moglo biti bolje:

"Prednja kocnica ima lose doziranje i slaba zastita od vjetra" ili nesto slicno u stilu prethodnog pitanja.

 

5. Moj utisak:

Vas mali review. Tu sad moze svasta da se napise, da se detaljnije objasne i opisu stvari iz prethodne dvije stavke i da se jos malo prica o motoru i generalnom stavu prema njemu. Mogu se opisati i neki detalji i moze se dati i neka ocjena i recimo preporuka za kupovinu. Takodje, ovdje bi bilo dobro da onaj ko je proveo vise vremena sa motorm napise na sta treba obratiti paznju pri kupovini tog polovnjaka i generalno o odrzavanju...

 

 

 

Najlakse vam je da uradite copy-paste sadrzaja ovog koda i samo ispod svakog pitanja dodate vas odgovor:


[b]1. Godiste motocikla koji ste vozili:[/b]


[b]2. Vrijeme provedeno na motorciklu:[/b]


[b]3. Sta mi se dopada:[/b]


[b]4. Sta je moglo biti bolje:[/b]


[b]5. Moj utisak:[/b]

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 233 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco & APN 6

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

 

2005 godište

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

 

Storo godinu dana i dalje ga vozim (vožen sve vreme bez obzira na vremenske uslove)

 

3. Sta mi se dopada:

 

Udobnost, pouzdanost, i vozne karakteristike.

Vozi se sasvim lako po gradu i ako je veći od ostalih motora od 500ccm (jedina razlika od CBF600 je što on ima dva silindra a 600tka šetiri i ima jedan disk na prednjem točku.) na otvorenom putu je lagan i udoban, u krivinama miran i obara se veoma lako. Sasvim dobar i za malo duža putovanja iako je naked (ja sam stavio dodatni vizir koji dosta znači)

 

4. Sta je moglo biti bolje:

 

Ja sam potpuno zadovoljan ovim motorom.

 

5. Moj utisak:

 

Odličan motor za početnike i ljude kojima krajnja brzina nije prioritet (ja sam ga vozio nešto preko 180 iako je fabrička brzina deklarisana na 175 ), idealan za opuštene vožnje i sa suvozačem čije sedište je takođe dosta udobno.

post-3679-12879028102792_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 289 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Triumph Tiger 800

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

 

2004 

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

 

Dve godine i planiram jos neko vreme da ga zadrzim sigurno. Presao sam skoro 20.000km na njemu i vozim ga gotovo svaki dan tokom cele godine osim kada je sneg (nemam lance za njega :) 

 

3. Sta mi se dopada:

 

Po meni je jedan od najlepsih naked motora iz te generacije (ili tog cenovnog ranga kako god hocete). Dovoljno je retro a dovoljno je i modernog izgleda
Motor je idealan za grad. Nije prevelik, okretan je i lagan za voznju i ide sasvim lepo sa svojih 56KS.
Sasvim je sposoban i za voznju van grada. Nije najudobniji motor na svetu ali daleko je od neudobnog.
Po meni idealan motor za pocetnike. Konkretno moj poseduje ABS sto mislim da je obavezna stvar za nekoga sa malo iskustva.
Nije prejak a nije ni preslab vec bas kako treba za one koji tek ulaze u ovaj svet.

 

4. Sta je moglo biti bolje:

 

Steta sto nema dva diska napred kao CBF600. Koci on sasvim ok ali mogao bi i bolje.
Sediste je siroko i solidno ali posle par sati voznje ume da bude neudobno.

 

5. Moj utisak:

 

Svaki ciga svoga konja hvali ali ja sam prosto zaljubljen u ovaj motor. Verovatno zato sto je moj prvi "veci" motor.
I pored toga sto me ekipa cesto zajebava da mi treba veci motor (193cm i skoro 100kg) ja prosto ne zelim da se odreknem svog ljubimca.
Postoje bolji i lepsi motori ali ovaj je moj ljubimac i tako ce biti jos neko vreme sigurno.
U poslednje dve godine pruzio mi je tonu uzitka sto u voznji sto u sitnim detaljima koje sam sredjivao.
Nije me izdao ni jednom za dve godine niti sam imao ikakve kvarove na njemu i nadam se da ce tako i da ostane.
Ideja mi je da ga dovedem u top stanje pa mozda ga na kraju i ostavim svojoj devojci koja je pored mene njegov najveci fan  :D 
Prosto ne mogu da zamislim da ga prodam.

 

 

IMG_20210501_134624.jpg

 

IMG_20210720_202305.jpg

 

IMG_20201212_152823.jpg

Promenio član DeusExMachina
  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja