Jump to content

Moto Zajednica

Prvi moto-turistički reli 'Tour Around Serbia 2009'

Recommended Posts

  • Drug član, 1693 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

siva grupa najbolja je :)))))

 

Naravno posle policajaca i zute grupe koja je bila pojacana i najlepsim osmesima  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Motocikl: Harley Davidson Heritage Softail Classic

juce sam pokusao poslati poruku pa nije uspelo nadam se da ce danas

bila mi je cast i zadovoljstvo voziti se i druziti sa vama

hteo bih se zahvaliti svima a kome posebno idem redom kako se setim

sasi sto je sa srckom odradio sve na licu mesta, pablu i momcima i devojkama iz bjb na zamisli i organizaciji

marsovcu sto nas je cuvao kao bebe i ako treba bio i beskompromisan u tome

misi , raletu i rajku sto su trpeli nasu cool voznju ( kako ruke i ramena )

celoj sivoj grupi na izuzetnom drugarstvu i osecaju medjusobne bliskosti

svima koji su nas usput pozdravljali , sacekivali , pruzali gostoprimstvo , okrepljivali , hranili , pomagali , bodrili

bilo je nezaboravno i ponosam sam sto sam bio deo svega

hvala vam svima da se sto pre sretnemo i opet vozimo

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1573 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Citam sve ovo i prosto mi je milina oko srca, s druge strane tuzan preko svake mere zbog nemogucnosti da Vam se pridruzim, te kao dinosaurus clan BJB, prosto zelim da potvrdim, cela akcija, PRERASLA JE SAMU SEBE

 

toliko da i nismo josh uvek svesni.....

 

Policija, druzenje, mi, bezbednost u saobracaju, videti i upoznati Srbiju, upoznati sopstvene masine, sopstvenu izdrzljivost, prevazici zdravstvene tegobe koje je poneko svakako imao, improvizacija, resavanje problema u hodu itd....

 

Meni je pala na pamet ideja da se zaista uradi zahvalnica MUP u srbije, upravi saobracajne policije, od BJB i to ona velika koja moze da se urami...Mozda ce to biti novo poglavlje u Bezbednosti u saobracaju u Srbiji. Zasto da mi ne damo primer zemljama oko sebe...

 

Alal vera svima, i narodski receno, hteo sam da pojedem svoja muda sto sam prodao motor i sto spremam pravosudni kao pas...

 

Endurac

 

PS VEVE di su SLIKE? :)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Citam sve ovo i prosto mi je milina oko srca, s druge strane tuzan preko svake mere zbog nemogucnosti da Vam se pridruzim, te kao dinosaurus clan BJB, prosto zelim da potvrdim, cela akcija, PRERASLA JE SAMU SEBE

 

toliko da i nismo josh uvek svesni.....

 

Policija, druzenje, mi, bezbednost u saobracaju, videti i upoznati Srbiju, upoznati sopstvene masine, sopstvenu izdrzljivost, prevazici zdravstvene tegobe koje je poneko svakako imao, improvizacija, resavanje problema u hodu itd....

 

Meni je pala na pamet ideja da se zaista uradi zahvalnica MUP u srbije, upravi saobracajne policije, od BJB i to ona velika koja moze da se urami...Mozda ce to biti novo poglavlje u Bezbednosti u saobracaju u Srbiji. Zasto da mi ne damo primer zemljama oko sebe...

 

Alal vera svima, i narodski receno, hteo sam da pojedem svoja muda sto sam prodao motor i sto spremam pravosudni kao pas...

 

Endurac

 

PS VEVE di su SLIKE? :)

 

 

 

 

Saradnja sa MUP-om je vec od prvih organizovanih voznji/akcija dignuta na jedan vishi nivo. Zahvalnice MUP-u za pomoc i saradnju u 2008-oj su vec podeljene pred sam reli, kad smo ugovarali detalje oko relija.

 

Veve je stigao tek danas sa Relija, pa tako i slike malko kasne, ali ih zato ima puno i ODLICNE su...

 

;)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: BMW F 650 GS

Nemam odgovarjućih reči da se zahvalim svima, organizatorima, redarima, intendantima, policiji i savozačima, za nezaboravno lep doživljaj koji sam imao učestvujući u turi po Srbiji. Zato samo jednostavno kažem hvala svima!

Organizacija je bila na visokom nivou, maršruta odlično odabrana sa puno krivina i lepih predla, obezbeđenje fantastično! Bogu hvala i vreme je bilo odlično. Moram priznati da nisam ni znao da je Srbija tako lepa i narod toliko ljubazan i gostoprimiv!

Posebno moram istaknuti saobraćajnu policiju, a od njih Teču koji je vodio zelenu grupu. Znao je nametnuti fenomenalan tempo, koji je ipak bio primeren i nama amaterima. Do sada nisam imao prilike tako bezbrižno i sigurno voziti kao sa njima, a da o strepnji zbog radara i ne pričam.

Naš policajac je prosto čistio sve ispred nas, vozeći više na levoj strani nego na desnoj! Lokalna policija uz put je takođe bezprekorno oebezbeđivala prolaz kolone. Prvi put u svojih 60 godinma sam se prijatno osećao u blizini policije i obećavam da nikad više neću loše misliti o njima ;) U prlogu je nekoliko slika među kojima i ona gde sam se slikao sa Tečom.

Pridružujem se predlogu da se saobraćajnoj policiji uradi neka lepa zahvalnica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750XD

Hahahaha da nije Veve pravio reli preko grcke  :D malko se zagubio.

Ma samo da mi dobijemo te fotke ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

......

Pridružujem se predlogu da se saobraćajnoj policiji uradi neka lepa zahvalnica.

 

 

I ti bi dobio zahvalnicu, da si izvadio kobasice, slaninu, kulen...  :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2721 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Video zapis se uploudovao 6sati i 50 minuta. Ali iz dva pokusaja. Juce sam ostavio kompjuter da radi i 50 min.pre kraja,tj.posle 6 sati zena ga iskljuci da ne zvrji. :o :o :o >:(Mogao sam da ostanem udovac za malo. ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Predlog, ako je moguc, a bilo bi lepo...

Posto je pitanje kada cemo i kako razdeliti slike, dali je ikako moguce da se na neki server postave sve slike, tl. da svako od nas postavi svoje slike i da ih odatle moze svako skinuti. Znam da smo, zahvaljujuci Peci-Forestu, mi delili tako slike...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

A sada samo za nasu nam dragu Ljilju, kojoj je Misa rekao da se u Nis zurka rano zavrsila i da su svi vec legli...

To su polegale jagnjece i ostale brigade koje su se nazdrale u sokacetu pa nisu posle bili nizasta ;D ;D

Mi mladi smo uzivali do rano na sabajle... ;D ;D

 

IMG_5704.jpg

IMG_5705.jpg

IMG_5706.jpg

IMG_5707.jpg

IMG_5708.jpg

IMG_5711.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

:) Ne bih Vas vise davio fotkama. Ima toga jos puno , ali ovo je samo "par" najzanimljivijih

 

i za kraj,...pa KRAJ relija

 

IMG_5956-1.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Drago mi je da je sve prošlo kako treba. Predlažem da Ljubicu proglasite za mis relija jer je ni jedan obejktiv nije zaobišao! :D Divno je što je došlo toliko ljudi iz okolnih zemalja da uveliča ovu akciju, svaka čast. Je li neko ispratio profi kamerom ovaj događaj?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

:) Ja sam malo produzio reli za jos dva dana.. iskljucio se u Kraljevu otisao do Jastrepaca... pa danas stigao u BG ....  evo sada sam obradio fotografije i postavio ih ovde

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=37351.0

 

joj sto je bilo dobro... ajmo za 10 dana opet.... :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1150 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

Sa malo zakasnjenja evo i mene.

Prvo utisci, nezaboravno, iskustvo koje se nemoze prepricati, mora se doziveti! Sve pohvale organizatorima, tek sad vidim da je to bila "nemoguca misija", ali uspesno realizovana! I moje naj vece iznenadjenje POLICIJA! Naj pozitivnije sam iznenadjen, policijom, koja je bila dovoljno diskretna a fenomenalno efikasna, i posebna pohvala za Zeljka Cecena!

Neke deonice su tako dobre da vec pravim planove da ih "odvozam"' ponovo!

 

Evo i malo slika i to redosledom: od pozadi reda radi!

 

;-)

post-2375-1287903785142_thumb.jpg

post-2375-1287903785205_thumb.jpg

post-2375-12879037852311_thumb.jpg

post-2375-12879037852943_thumb.jpg

post-2375-12879037854014_thumb.jpg

post-2375-12879037854432_thumb.jpg

post-2375-12879037854726_thumb.jpg

post-2375-12879037854992_thumb.jpg

post-2375-12879037855263_thumb.jpg

post-2375-12879037855788_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja