Lunja 83 Napisano pre 5 sati (promenjeno) Svrati ponekad, 142 postova Lokacija: Beograd Motocikl: Honda ATAS 1100 DCT, Vespa px 200e, Piaggio medley 150s, Prijavi odgovor kao problematičan Uslužni oglas za drugara koji nema dovoljno postova na forumu. Vlasnik prodaje svoj motor iz naslova i sve dodatne informacije oko dogovora direktno sa vlasnikom. Kako i piše u naslovu motor je kupljen nov u Delti i prva registracija i prvi i jedini vlasnik od aprila 2025. Razlog prodaje, kupljen drugi nov motor takođe u Delti. Ilija +381691336373 Promenio pre 5 sati član Lunja Podeli ovaj odgovor sa prijateljima Link to post Share on other sites More sharing options...