Jump to content

Moto Zajednica

BMW R 1150 GS 2000.

Recommended Posts

  • Drug član, 1327 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: BMW R 1150 GS, Triumph Tiger 1050, Honda CBF 600 S, Kawasaki KLX 250, Suzuki AN 125, Automatik A3 S, Automatik A35.

 

Motor će za sada biti oglašen samo ovde. Na prodaju R 1150 GS u odličnom stanju kako estetski tako i mehanički. Na satu 123000 km, Michelin Road 6 nove, servis je bio odradjen u CH, ali kao i svaki motor koji stigne kod mene to ponavljam i kući, Castrol 20W50, u menjaču Castrol MTX 75W140, Wunderlich custom sedište, rol bar, veliki vizir, BMW tank torba, ZEGA Touratech alu bočni koferi, ABS radi odlično, motor radi veoma mirno i tiho.

 

Registrovan je celu godinu.

 

Cena 4000e

 

0628903564622a26c6496b1e3d409e9790ce047e50.jpg6e0f5d87fabf5dad8601f6b4a0ec776e.jpg038fa03623bf174912ce1d49bdca1dd8.jpg9fe575c6216e0fdf2931f1a3cac160ae.jpg27924fa99cc676254a14358d584d8403.jpgbc6d48f30c15492ff66a167c9b7f24df.jpgf5c563b3bd6c2d9b4cd757eb0b8dfeea.jpgfae8608bc7d7f7cf3c7faea91afc6285.jpg39d6a642f8cb26d43a4fbdedd0b3a8ee.jpgc76bf3c9c28d623087ccca8f237fe504.jpg3e8f1168f74b25b36f9463b67db94bd5.jpg24e16c40b0f55603f33ee021df915e5f.jpg2a17ae4ba06e6913f47f4104edeaba4e.jpg2d8f00d3e9a430eb514186700a30a279.jpg9ec88104c6eebe5888794ecd99ec8067.jpg

 

Послато са 23127PN0CG помоћу Тапатока

 

 

 

Promenio član Zlatko LA
  • Sviđa mi se 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1327 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: BMW R 1150 GS, Triumph Tiger 1050, Honda CBF 600 S, Kawasaki KLX 250, Suzuki AN 125, Automatik A3 S, Automatik A35.

Evo slika kompletnog motora, iskren da budem prvi put montiram sve na motoru. 21dfb42440c726b6f9b29496db725c71.jpgcba6ac10afb5e810cd2f9a7ba46c6ccb.jpg9c1967eea5bdefc5484317d9b9480452.jpg4e3aae7314c47631f86fc4284662395c.jpg03b37d320fa55f439e3a348fd5c55bef.jpg8a8313c34837fff6aab542c440e8b13a.jpg11e77921b80d5ac3fbf110cfc2294e83.jpg

Послато са 23127PN0CG помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1897 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: piaggio x9 amalfi, triumph tiger 1050

Meni je ova generacija jedino i uvek bila interesantna od gs serije. Ne znam zašto, ali ako bih kupio gs, to bi bio isključivo 1150. Samo, bez ljutnje, ali ovi bočni koferi su mi bljak, sve ostalo mi se svidja. 

 

Uporedi ga sa tiger-om, koji ti je više legao, koji je bolji.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1327 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: BMW R 1150 GS, Triumph Tiger 1050, Honda CBF 600 S, Kawasaki KLX 250, Suzuki AN 125, Automatik A3 S, Automatik A35.

Dva sveta, mimoilaze se totalno. GS je generalno veoma prost, sve osnovne servisne radnje zavrsavas sam, uz minimalno alata. Zamisljao sam ga totalno drugacije dok nije stigao. Kao sto sam rekao, svidja mi se i Tigar ima bolji polozaj sedenja, snage koliko hoces, ali voznja ovog GS-a je nesto posebno, imas osecaj da vozis cistu mehaniku. Tako da koji god da ostane kod mene apsolutno mi je svejedno, za nekog ko prelazi veoma malo oba su i vise nego dovoljna. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja