Jump to content

Moto Zajednica

Ko woli da se snima dok se wozi....

Recommended Posts

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Ne bih ja ovo testirao ni sa mojim skurerom a ne sa nekom zujalico,.... Jel to na vakuum radi?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Zem00n

Ne bih ja ovo testirao ni sa mojim skurerom a ne sa nekom zujalico,.... Jel to na vakuum radi?

 

 

Tako je! ;)

 

Owo na snimku je inache kaciga sa paraglajdera, a nisu ni na njoj sile bash za potcenjiwanje... ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1123 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

Moja kaciga Nolann 103 vec je suvise teska, baterija, mikrofon, zvucnici bezicnna komunikacija samo jos fali aparat sa nosacem dodatnih 1/2 minimumm i to prilicnoo uudaljenn od kacige ppa pravi vezi momenat,...

 

Drugi problem kontrola kadra i ziicanii okiidac u zubima recimo? Ima boljih varijanti ali su skupe, znam tako to ide.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 282 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE500

Ne bih ja ovo testirao ni sa mojim skurerom a ne sa nekom zujalico,.... Jel to na vakuum radi?

 

 

Tako je! ;)

 

Owo na snimku je inache kaciga sa paraglajdera, a nisu ni na njoj sile bash za potcenjiwanje... ::)

 

stvarni nisam strucnjak za paraglajding i ne znam koje sile tamo dejstvuju, ali na R motoru, pri >200km/h dejstvuju vrlo, vrlo jake sile. a i mislim da to znatno narusava aerodinamiku, pri tim vecim brzinama. ne bih to stavio na svoju kacigu, tek tako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Zem00n

stvarni nisam strucnjak za paraglajding i ne znam koje sile tamo dejstvuju, ali na R motoru, pri >200km/h dejstvuju vrlo, vrlo jake sile. a i mislim da to znatno narusava aerodinamiku, pri tim vecim brzinama. ne bih to stavio na svoju kacigu, tek tako.

 

U prawu si... Mozhda za neke manje brzine?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova

Ovo je vise za turisticku voznju, ono laganica, sume i krajolici, par motora ispred i snimaj bato . Nista ozbiljno, mada i nije lose. Ipak na 200kmh mislim da bi usinuo vrat...ja sam probao na 150kmh i nije bilo prijatno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja