Jump to content

Moto Zajednica

Hyosung comet gt 25o

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW K1300R

Kupio sam ga pre par dana. Nije bilo vise para za nesto bolje :( , ima li neko iskustva sa tim motorom? na sta treba obratiti paznju? Lepo ide i lepo izgleda. Za sada samo to znam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Ima ga moj sin...odlican motor za pocetnike...koje je godiste tvoj i koliko si platio....vodi racuna delovi se tesko nabavljaju......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW K1300R

2004.godiste. platio sam ga 1600e. presao je 22000. stvarno izgleda kao nov! kazu da je mali potrosac, a da lepo ide... ne znam, cekam malo suvog vremena pa da probam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW K1300R

Jos uvek ga nisam dovezao od prodavca, planiram to da uradim od ponedeljka. Nije taj iz oglasa, zute je boje...ma izgleda mnogo dobro! Cim ga doteram kacim slike!

Problem je sto bas malo znam o tim motorima, tako da je svako iskustvo dobrodoslo....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

mnogo lep motoric imao je zastupnika u pancevu , sad je kubura za delove ,moj brat ga je vozio pre dve godine divno ide kao san malo mu je menjac tezi koliko sam ja provalio . Ne stedi na ulju menjaj obavezno i vodi racuna da je na max, sretna voznja i ne zaleci se puno!Buraz mu je doradio ralicu i neki lud far streetfight varijanta !!

post-4960-12879017466988_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Nemogu da verujem...delovi se mogu naci u Hrvatskoj ali pogledajte cene ...na ovo se moze dobiti 20% popusta....

 

Cene su za cajgere....dali sam ja lud ili je ovo bez popusta oko 1000 evrica???

 

A cijene su za kučište sata :517,44kn

cijena brzinomjera: 3941,00 kn

cijena tachometra : 5006,96 kn

 

Možemo odobriti rabat od 20%

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 87 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: YAMAHA DIVERSION 900

Ja sam hteo da ih radim (prodajem) ali kao sto znate Pancevci su jednostavno nestali, ako iko zna kako bih mogao da stupim u kontakt sa njima ili bilo kojim njihovim partnerima/dilerima da vratim Hyosung  u Srbiju bio bih mu veoma zahvalan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Koji ti sve delovi trebaju, nasao sam ja delove u engleskoj i nisu ni malo jeftini, trazio sam nesto i po ebay, cisto informativno

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

ima i u madjarskoj i grckoj svih delova za gt ne brini ako si kupio dobar motor plocice ulje i filter ima za njega svuda a za ostalo ..pu pu ne daj dva bozeta sto rece jedan moj drugar ...u grcku na more pa  pokupujes u solunu sta ti treba ,, a uvek ima neko kao sale iz trstenika moze da ti nabavi sve ,,bar kazu tako i ja ga nesto cekam da mi nabavi egzoticno pa cemo videti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW K1300R

Nije vise kod mene taj motor, naplasio sam se sa cenama delova, tako da sam ga prosledio! Imao je neki problem sa manjacem, zaglavljivao je u trecoj... Hocu da kupim  Kawu KLE 500, ako neko ima, neka se javi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

  Vec sam nekom postovao delove mozete naruciti kod zastupnika za Rumuniju www.nomadsport.ro u Temisvaru rade KTM i HYOSUNG. Ako ja imam put tamo mogu vam i doneti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja