Jump to content

Moto Zajednica

Samo za pecaroše

Recommended Posts

  • Drug član, 765 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Još odavno imam želju da odem na more van sezone i da uživam u pecanju i konzumiranju svega lepog što ulovim(o). U Grčkoj i Albaniji nisu potrebne dozvole, a obzirom da je Albanija bliža i jeftinija izbor pada na Albaniju. Slučajno sam na YT iskopao i koja je destinacija dobra za te stvari....

 

 

...a pronašao sam čak i odgovarajući smeštaj (mora da bude u prizemlju sa dvorištem da ima mogućnost čišćenja i pripreme ribe). Radi se o ovom...

 

WWW.BOOKING.COM

Located in Shëngjin, within a 3-minute walk of Ylberi Beach and 0.

 

Cena smeštaja za studio sa tri ležaja za 6 noćenja je oko 21.000 din što mi deluje povoljno (ista cena je i za jednu i za 4 osobe). Za sredinu septembra ima slobodna još dva takva studija.

Koliko sam video taj smeštaj se izdaje do kraja septembra pa posle ide u zimski san. Išao bih negde polovinom septembra dok je još toplo more pa može i kupanjac, a zbog gomile pecaroške opreme bih išao autom. Imam ugrađen gas tako da bi i troškovi goriva bili mali, naročito na Kosovu i Albaniji gde je gas znatno jeftiniji nego kod nas. Ako smo dobri ribolovci troškovi na hranu bi trebali biti minimalni :rolleyes:. Pivo i vino ne možemo da proizvedemo tako da bi to bio udarni trošak :rolleyes:.

Raniji plan je bio da jedan komšija ide sa mnom, ali je zbog porodičnih problema morao da odustane.

Ako ima još neko zainteresovan za 6 ili više dana pecaroškog hedonizma može da se javi ovde ili na PP :zdravo:

 

Promenio član ZoraNS
  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja