Jump to content

Moto Zajednica

BJB enduro fanovi

Recommended Posts

  • Drug član, 1114 postova
  • Lokacija: Tvrdos
  • Motocikl: ZUNDAPP KS 750

ekstra slike nema sta, ko bi rekao da ce ova tema ovako da zazivi

, dobro sam se pomucio da je pokrenem, a sad sama ide , bravo ekipa odlicni ste. drago mi je kad vidim da enduro nadmasuje R . SVAKA CAST.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

nekoliko lepih mesta na Fruskoj gori

 

 

vrdnicka kula  45.1441° 19.7751°

 

dumbovacki vodopad 45.1629° 19.7766°

 

jezero beli kamen 45.1043° 19.7126°

Bas sam se u Nedelju provozao do kule malo da isprobam novi motor, za vreme druzenja & rostiljanja na zmajevcu. Doduse neki metar pred kulu, sam parkirao motor, kada sam ugledao niz stepenika. Sad 'bemliga koliko je staza komplikovana po normalnim standardima, za moje iskustvo od par desetina kilometara Off-a i gumama koje su vise za asfalt i to sto sam se popeo dotle smatram uspehom, pa makar i tako polako. :)

 

Fruskogorac nam se na kratko pridruzio na zmajevcu, sa veoma lepim MZ-om.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free rider, 814 postova
  • Lokacija: Beograd/Borca
  • Motocikl: 2014 BMW R1200RT

A u svaka vam cast.. Eeee za R-ove kraj sezone,a za nas endurase sad pocinje sezona:-)))))

 

Бићу мало прецизнији: нама сезона не престаје!  ;)

Tako  je,  mozda  malo  slabije   se   vozi  leti   kad  upece  zvezda   a   sad  je   najbolje   vreme.Vidim   lepo  ste  se izvaljli  po  blatu ;D,mogli   bi    organizovati  neko  riljanje  za  vikend.Za nedelju  ima  5,6  pacijenata.

 

Може да падне неки договор! Јављам ти све на ПП... ;)

Sto na pp pa i ja sam zainteresovan! :-\

 

Ти си  xl секташ, па ниси подобан...

Ma ne ja sam amater. :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free rider, 814 postova
  • Lokacija: Beograd/Borca
  • Motocikl: 2014 BMW R1200RT

Evo i mi se provozali malo po F.Gori, evo par slikica

 

JEFDP_pb010101.jpg

 

 

 

Sta je ovoga napalo!?! :o :o  ;D

Napao ga blatnjavi smor!! ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

Evo i mi se provozali malo po F.Gori, evo par slikica

 

 

Eeeee debeli, opet si se ukaljao !  ;D Neka, neka, uzecu i ja neku 450-ticu...  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova

Posto  se  niko  nije  javio  isla  je   ,, domaca,,  ekipa.Bilo  je  7   motora  i  j  voznja  je   bila  odlicna,  mislim   da   je   ovo  najbolji   deo   godine   za  enduro.Provalili  smo  i  novu  enduro   disciplinu :Vijanje   zeca! ;D  PO  povratku  kuci  prolazimo   pored    ogromnih   ravnih  njiva  i  raspalimo  preko  njih   kad  zeka   skoci  i   pun   gas!Prihvatili  smo  trku  i  mogu  reci  da   je  zeka  cudo ,  motor   ga  stize  ali  ga  zeka  zavrne   u  mestu  cudo   jedno nema   sanse  da  tako   nesto   izvedes   motorom, na  pravcu  ga   stizes  a  onda  zeka  udari  spin i  utrci  u  kukuruze.Moramo  malo  da   razradimo   strategiju   sa  5,6  motora  pa  da  probamo. ;D  Ako  neko   hoce  da   dodje  najbolje   da   se  javi  ovde  radi  bolje    organizacije,  jer  ako   nema  nikog    mi  obicno   krecemo  iz   Vrdnika.  Evo  par  slika:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Niksic
  • Motocikl: KTM 990 Adv, KTM 350 Freeride

imao sam priliku upoznati i voziti se sa covjekom koji je 2 puta zavrsio erzberg a 2 puta zavrsio u bolnicu  :P

 

01112009214CustomMedium.jpg

 

01112009215CustomMedium.jpg

 

01112009217CustomMedium.jpg

 

01112009218CustomMedium.jpg

 

01112009219CustomMedium.jpg

 

01112009220CustomMedium.jpg

 

01112009221CustomMedium.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 318 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Ja sam mislio da idete svi zajedno...

Fruskogor@c,kako ste vi prosli?

Kakav je bio odziv BJB Endurasa?

Ima li slika?

 

 

Imali smo jednom pokušaj da se vozimo zajedno, ali nije uspelo, imaju teške motore i na prvom težem terenu ne mogu dalje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova

lep provod. Bio sam na pregledu u nedelju ujutro, koleno jos ima lokera i nije pametno da ga naprezem. Jbg.

Koleno  na  postedu  skroz, ima  dana  za  vozikanje.Vidim   ,, zlikovac,,  ide  na  dobos,  nije  valjda   bas  tako  ozbiljno!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova

Ja sam mislio da idete svi zajedno...

Fruskogor@c,kako ste vi prosli?

Kakav je bio odziv BJB Endurasa?

Ima li slika?

 

 

Imali smo jednom pokušaj da se vozimo zajedno, ali nije uspelo, imaju teške motore i na prvom težem terenu ne mogu dalje.

Jeste,  kod  nas  uvek  bude  i  poneki  tezi  motor  ali  ga  sacekamo  i  pomognemo  kad  se zaglavi.Juce  je  Bole  vozio  dominatora ,jer  mu  je  KX  na  remontu  i  na  par  mesta  je  imao  problema  ali  smo  ih  resili  zajednickim  snagama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5319 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Jeste,  kod  nas  uvek  bude  i  poneki  tezi   motor  ali  ga   sacekamo  i  pomognemo   kad   se zaglavi.Juce   je   Bole   vozio  dominatora ,jer  mu  je  KX   na  remontu  i  na  par  mesta  je  imao  problema   ali  smo   ih  resili  zajednickim  snagama.

Cek je to znaci farbac da si i ti sa svojom makinom u ovoj kategoriji teskih sto moraju da ih guraju. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Ja danas bio na vožnji posle dužeg vremena pa pretero, otišao predaleko pa uspeo da se izgubim i jedva našao pravac do kuće... usput sam uspeo da se zaglavim u nekoj ručagi između dve njive... Po navici podigao prednji točak jer je druga njiva viša i odjednom motor staje! Nabijam privatne delove na rezervoar i probam da dohvatim zemlju a zemlje nema...

 

Siđem sa motora unazad i snimim situaciju

 

IMG_0014ss.jpg

 

Između njiva podubok kanal obrasto žbunjem pa se nije video

 

IMG_0015ss.jpg

 

Iščupao nekako motor pa nastavio dalje da bih se posle 7-8 kilometara zaglavio na sličan način u nekoj šumi kada mi je zadni točak propao kroz neko granje u rupu. Ovog puta se nije ugasio al je proklizavao točak preko neke grane. Skako sam po motoru da se malo razglavi i zavrtao gas dok nije promuljao granu i poskočio u neko žbunje...

 

Tu sam se skomatao jer više nisam imao snage da se rvem i otvorio nogu... Malo se odmorio u žbunju pa iščupao ponovo motor i po mraku nekako nabo put do kuće.. Sa vrha jednog brda video svetla u daljini...

 

kući malo okrpiuo nogu, srašće za par dana, nisam imao volje da je nosim na krpljenje:

IMG_0019ss.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

auuu strujo,,,da si nedaj boze vozio neki tezi motor  ;) ;) ;) ti bi skroz u zemlju propao,zamisli da si imao kravu od afrike sa 230kg  :P :P :P :P pa bagerom bi te cupali  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja